Ιατρική Αθήνας - απορίες/απόψεις

takou95

Νεοφερμένος

Ο takou95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση να ξεκινησουν τα μαθηματα χωρις να εχουν γινει εγγραφες οπως σε σχολες αλλων πολεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λοιπόν πώς σας φάνηκε το σημερινό προσυνέδριο ρομποχειρουργικής ; Το συνέδριο ήταν πολύ κατανοητό στο μεγαλύτερο μέρος του και ενημερωθήκαμε για πολύ ενδιαφέροντα πράγματα και τις καινοτομίες στη χειρουργική. Κάποια πράγματα ήταν ακαταλαβίστικα για εμάς τους πρωτοετής ,λόγω έλλειψης γνώσεων ανατομίας αλλά μπήκαμε στο πνεύμα , μάθαμε και εμπνευστήκαμε. Δουλέψαμε και το da Vinci.
Πολυυυ ωραιο! Δεν το καταλαβα και στο 100% αλλα σιγουρα πολυ ενδιαφερον.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Πολυυυ ωραιο! Δεν το καταλαβα και στο 100% αλλα σιγουρα πολυ ενδιαφερον.:D

Να πας και σε επόμενα. Όχι τίποτα για αντιμετωπίζεις με επιτυχία ιατρικές νομικές υποθέσεις στο μέλλον.(Για ποιόν άλλο λόγο να πας άλλωστε.Εκτός και αν σου αρέσει καμιά φοιτήτρια ιατρικής.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Να πας και σε επόμενα. Όχι τίποτα για αντιμετωπίζεις με επιτυχία ιατρικές νομικές υποθέσεις στο μέλλον.(Για ποιόν άλλο λόγο να πας άλλωστε.Εκτός και αν σου αρέσει καμιά φοιτήτρια ιατρικής.)
Πιστεψε με τα κινητρα μου δεν ειναι οι φοιτητριες ιατρικης, εξαλλου στη νομικη ειμαι εχουμε ουκ ολιγες κοπελες.:P Απλα με ενδιαφερει ιδιαιτερα ο τομεας της βιοηθικης και ασχολουμαι με την ρομποτικη, οποτε το εν λογω συνεδριο ηταν αρκετα συναφες προς τα ενδιαφεροντα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Πιστεψε με τα κινητρα μου δεν ειναι οι φοιτητριες ιατρικης, εξαλλου στη νομικη ειμαι εχουμε ουκ ολιγες κοπελες.:P Απλα με ενδιαφερει ιδιαιτερα ο τομεας της βιοηθικης και ασχολουμαι με την ρομποτικη, οποτε το εν λογω συνεδριο ηταν αρκετα συναφες προς τα ενδιαφεροντα μου..

Αστειευόμουν με τις φοιτήτριες. Εννοείται ότι για να πας ,πας καθαρά για σοβαρούς εκπαιδευτικούς λόγους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αστειευόμουν με τις φοιτήτριες. Εννοείται ότι για να πας ,πας καθαρά για σοβαρούς εκπαιδευτικούς λόγους
Καλα θα δεις προιοντος του χρονου οτι δεν εννοειται παντα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Αστειευόμουν με τις φοιτήτριες. Εννοείται ότι για να πας ,πας καθαρά για σοβαρούς εκπαιδευτικούς λόγους

Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν και καμία αλλά οι φοιτήτριες της σχολής μας δεν ειναι και οι πιο περιζήτητες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να θίγω κανέναν και καμία αλλά οι φοιτήτριες της σχολής μας δεν ειναι και οι πιο περιζήτητες...:)
Kαι δικαιως...για το 70% θες ταυτοτητα για να διακριβωσεις οτι ειναι γκομενες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Kαι δικαιως...για το 70% θες ταυτοτητα για να διακριβωσεις οτι ειναι γκομενες.:P

Χαχαχα...όντως φίλε μου!πριν κανά δυο εβδομάδες είχα παει πρωί να δω κατι τεταρτοετεις φίλους μου και όσο περίμενα να τελειώσουν το μάθημα κοιτούσα τί περιφεροταν...δεν μπορείς να φανταστείς απογοήτευση απο αυτά που είδα...

Εσείς πάλι μια χαρά είστε σε αυτόν τον τομέα και με το παραπάνω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χαχαχα...όντως φίλε μου!πριν κανά δυο εβδομάδες είχα παει πρωί να δω κατι τεταρτοετεις φίλους μου και όσο περίμενα να τελειώσουν το μάθημα κοιτούσα τί περιφεροταν...δεν μπορείς να φανταστείς απογοήτευση απο αυτά που είδα...

Εσείς πάλι μια χαρά είστε σε αυτόν τον τομέα και με το παραπάνω!;)
Μπορω εχω παει κι εγω για διαφορους λογους αρκετες φορες Ιατρικη και Οδοντιατρικη...Εμεις οντως ειμαστε σε καλυτερη μοιρα, τα καλα της νομικης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν και καμία αλλά οι φοιτήτριες της σχολής μας δεν ειναι και οι πιο περιζήτητες...:)

Χαχαχα...όντως φίλε μου!πριν κανά δυο εβδομάδες είχα παει πρωί να δω κατι τεταρτοετεις φίλους μου και όσο περίμενα να τελειώσουν το μάθημα κοιτούσα τί περιφεροταν...δεν μπορείς να φανταστείς απογοήτευση απο αυτά που είδα...

Εσείς πάλι μια χαρά είστε σε αυτόν τον τομέα και με το παραπάνω!;)

*Δεν το παίζω θιγμένη τώρα*

Εντάξει άμα είσαι στα προκλινικά έτη επειδή δεν ζορίζεσαι και ιδιαίτερα από άποψη ελεύθερου χρόνου, προσέχεις περισσότερο την εμφάνισή σου κλπ.
Όταν περνάς όλη την ημέρα σου στο νοσοκομείο και στον χρόνο που βρίσκεις ελεύθερο θέλεις να σωριάσεις απλά τον κώλο σου κάπου, λογικό είναι η εμφάνιση να έρχεται αρκετά κάτω στην λίστα προτεραιοτήτων :P .

Να κοιτάτε τις κοπέλες της Φιλοσοφικής/Παιδαγωγικού άμα έχετε έλλειψη, μια φορά είχα μπει σε αμφιθέατρό τους και είναι λες και κάνουν όλες καλλιστεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
*Δεν το παίζω θιγμένη τώρα*

Εντάξει άμα είσαι στα προκλινικά έτη επειδή δεν ζορίζεσαι και ιδιαίτερα από άποψη ελεύθερου χρόνου, προσέχεις περισσότερο την εμφάνισή σου κλπ.
Όταν περνάς όλη την ημέρα σου στο νοσοκομείο και στον χρόνο που βρίσκεις ελεύθερο θέλεις να σωριάσεις απλά τον κώλο σου κάπου, λογικό είναι η εμφάνιση να έρχεται αρκετά κάτω στην λίστα προτεραιοτήτων :P .

Να κοιτάτε τις κοπέλες της Φιλοσοφικής/Παιδαγωγικού άμα έχετε έλλειψη, μια φορά είχα μπει σε αμφιθέατρό τους και είναι λες και κάνουν όλες καλλιστεία
. :P

Οι κοπέλες της ιατρικής και της νοσηλευτικής είναι γεμάτες ορμές και ξέρουν από καλό κρεβάτι... ;) Το ίδιο ισχύει και για τα αγόρια αυτών των σχολών!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Οι κοπέλες της ιατρικής και της νοσηλευτικής είναι γεμάτες ορμές και ξέρουν από καλό κρεβάτι... ;) Το ίδιο ισχύει και για τα αγόρια αυτών των σχολών!:redface:
:worry::no:
To μονο που ξερουν που προσεγγιζει το καλο κρεβατι, ειναι το νοικοκυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
:worry::no:
To μονο που ξερουν που προσεγγιζει το καλο κρεβατι, ειναι το νοικοκυριο.

Οι γιατρίνες καλές νοικοκυρές? Θα αστειεύεσαι...
(Για νοσηλεύτριες δεν ξέρω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Οι κοπέλες της ιατρικής και της νοσηλευτικής είναι γεμάτες ορμές και ξέρουν από καλό κρεβάτι... ;) Το ίδιο ισχύει και για τα αγόρια αυτών των σχολών!:redface:

Έχεις δίκιο φίλε...οι πιο πεινασμενες για σεξ ειναι οι περισσότερες.
Και γιατί να μην κάνουν για νοικοκυρές Ερυνις?Επειδή είναι γιατρίνες δεν είναι γυναίκες?:D

Απο τις ιατρικές οι πιο ωραίες ειναι στην Οδοντιατρική.Για ΑΠΘ λέω και είναι υποκειμενική άποψη.

Οι πιο ωραίες γενικά ειναι στα Τεφαα και μετά στη νομική.
Στη φιλοσοφική και στο παιδαγωγικό έχει καλές αλλα βλέπω ότι πέφτει πολύ σοβάτισμα.Βαμένες στο φουλ οι περισσότερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Έχεις δίκιο φίλε...οι πιο πεινασμενες για σεξ ειναι οι περισσότερες.
Και γιατί να μην κάνουν για νοικοκυρές Ερυνις?Επειδή είναι γιατρίνες δεν είναι γυναίκες?:D

Απο τις ιατρικές οι πιο ωραίες ειναι στην Οδοντιατρική.Για ΑΠΘ λέω και είναι υποκειμενική άποψη.

Οι πιο ωραίες γενικά ειναι στα Τεφαα και μετά στη νομική.
Στη φιλοσοφική και στο παιδαγωγικό έχει καλές αλλα βλέπω ότι πέφτει πολύ σοβάτισμα.Βαμένες στο φουλ οι περισσότερες.
Και στην Αθηνα ετσι ειναι...φιλοσοφικη και παιδαγωγικο εχει ωραιες κοπελες, απλα δεν πρεπει να εχουν ακουσει τη λεξει class στη ζωη τους...ιατρικη και φαρμακευτικη σαν αναλογια ομορφες-οχι ιδιαιτερα ομορφες(νταξει δεν θα πω ασχημες, υπερβολη) ειναι απογοητευτικη...οδοντιατρικη οντως εχει πιο καλο υλικο! Αλλα νομικη και τεφαα(αναλογα τι θες ακριβως)ειναι τοπ σε αυτο το πρισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και γιατί να μην κάνουν για νοικοκυρές Ερυνις?Επειδή είναι γιατρίνες δεν είναι γυναίκες?:D

Naah, μην μου βάζεις λόγια που δεν είπα. :P
Απλά θεωρώ δύσκολο να είσαι ΚΑΙ καλή νοικοκυρά όταν περνάς τόσες ώρες σε νοσοκομεία/ιατρεία και γυρνάς σπίτι ψόφια. Δεν είπα ότι μπαίνεις σε ένα σπίτι-αχούρι, αλλά αντικειμενικά το να προλαβαίνεις να ασχοληθείς ΚΑΙ με αυτό διεξοδικά είναι αδύνατον.
Γι' αυτό αγόρια, πάρτε κανένα ξεσκονόπανο και βοηθάτε στο νοικοκυριό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δεν ξερω τί παιζει στο Αριστοτελειο στην ιατρικη αλλα στην Αθηνα τα πραγματα ειναι στα αληθεια τραγικα σε αυτον τον τομεα...:(
Λες και για να μπουν στη σχολη περα απο πανελληνιες δινουν και εξετασεις ασχημιας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ξερω τί παιζει στο Αριστοτελειο στην ιατρικη αλλα στην Αθηνα τα πραγματα ειναι στα αληθεια τραγικα σε αυτον τον τομεα...:(
Λες και για να μπουν στη σχολη περα απο πανελληνιες δινουν και εξετασεις ασχημιας...:P

Μην δαγκώσετε την γλώσσα σας προσέξτε. :P

Το ίδιο μπορώ να πω κι εγώ για τα δικά μας αγόρια εδώ στο ΑΠΘ οπότε γίνεται αμφίδρομο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Μην δαγκώσετε την γλώσσα σας προσέξτε. :P

Το ίδιο μπορώ να πω κι εγώ για τα δικά μας αγόρια εδώ στο ΑΠΘ οπότε γίνεται αμφίδρομο. :P

Μαλλον εγινα κακος χωρις να το θελω.Εξαλλου δεν επιλεξαμε τη σχολη γαι τα κοριτσια/αγορια που υπαρχουν σε αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top