Ιατρική Αθήνας - απορίες/απόψεις

RiverNile

Νεοφερμένος

Ο RiverNile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία που είμαστε πρωτοετείς. Οτιδήποτε μπορεί να σου διδάξει περισσότερα πράγματα πάνω στο αντικείμενο σου αξίζει ιδιαίτερης προσοχής, μιας και δεν έχεις τίποτα να χάσεις αλλά να κερδίσεις (ούτε χρόνο χάνουμε μιας και τα μαθήματα δεν έχουν αρχίσει). Εξάλλου αναφέρεται σε νεαρούς φοιτητές ιατρικής ,και αν μας αφήσουν να "πέξουμε" με τα ρομποτ ( ορισμένοι που έχουν στείλει αίτηση θα λάβουν μέρος) θα έχουμε έρθει σε επαφή με την μελλοντική χειρουργική .Δεν χάνονται τέτοιες ευκαιρίες.:D

1ετης ειναι αυτος που εχει τελειωσει ηδη το 1ο ετος.

Και αμφιβαλλω αν και για αυτον ενα τετοιο συνεδριο θα συμβαλλει καπου.


Το αντικειμενο που λες,ποιο ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
1ετης ειναι αυτος που εχει τελειωσει ηδη το 1ο ετος.

Και αμφιβαλλω αν και για αυτον ενα τετοιο συνεδριο θα συμβαλλει καπου.


Το αντικειμενο που λες,ποιο ειναι;

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟΣ ΝΤΟΡΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiverNile

Νεοφερμένος

Ο RiverNile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟΣ ΝΤΟΡΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ;

Ουτε ντορος,ουτε ντορα με αυτο το ποστ.

Επειδη προφανως πεταξες μια κοτσανα,καποια παιδια απο μεγαλυτερα ετη φιλοτιμηθηκαν να σε διορθωσουν.Αν θες ακουσε τους.

Στο κατω κατω,αλιμονο αν μπορει ο αλλος να σου πει τι να κανεις.

Αλλα οταν γραφεις κατι λαθος,θα πρεπει να περιμενεις και καποιος να σε διορθωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟΣ ΝΤΟΡΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ;

Βρε άνθρωπε, συμβουλή σου δίνουμε και μας βγαίνεις και από πάνω?
Τι είμαστε, οι κηδεμόνες σου να σε πάρουμε από το χεράκι και να σου πούμε "μην το κάνεις αυτό, φτου κακά"? Άμα δεν σ' αρέσουν αυτά που ακούς, γράψε μας στ' αρχίδια σου.

Ώχου πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένας φοιτητής κατά τη γνώμη μου θα πάει σε ένα συνέδριο, μεταξύ άλλων, και για να μπει στο κλίμα των συνεδριάσεων, να δει πώς γίνονται, να καταλάβει πώς οργανώνονται, να δει τον τρόπο με τον οποίο παρουσιάζονται τα διάφορα θέματα, ο οποίος διαφέρει κατά πολύ από τα μαθήματα στο αμφιθέατρο.
Εξάλλου, το συγκεκριμένο συνέδριο είναι από την ΕΕΦΙΕ και αφορά φοιτητές. Εάν κάποιος χωρίς εξειδικευμένες γνώσεις δε θα μπορούσε να το παρακολουθήσει ούτε στο ελάχιστο, τότε θα το έγραφαν, όπως κάνουν σε άλλα συνέδρια της ΕΕΦΙΕ και όχι μόνο.
Τέλος πάντων, θα πάω αύριο κ θα σας πω αν κατάλαβα τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiverNile

Νεοφερμένος

Ο RiverNile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ένας φοιτητής κατά τη γνώμη μου θα πάει σε ένα συνέδριο, μεταξύ άλλων, και για να μπει στο κλίμα των συνεδριάσεων, να δει πώς γίνονται, να καταλάβει πώς οργανώνονται, να δει τον τρόπο με τον οποίο παρουσιάζονται τα διάφορα θέματα, ο οποίος διαφέρει κατά πολύ από τα μαθήματα στο αμφιθέατρο.
Εξάλλου, το συγκεκριμένο συνέδριο είναι από την ΕΕΦΙΕ και αφορά φοιτητές. Εάν κάποιος χωρίς εξειδικευμένες γνώσεις δε θα μπορούσε να το παρακολουθήσει ούτε στο ελάχιστο, τότε θα το έγραφαν, όπως κάνουν σε άλλα συνέδρια της ΕΕΦΙΕ και όχι μόνο.
Τέλος πάντων, θα πάω αύριο κ θα σας πω αν κατάλαβα τίποτα. :P


Θα ηθελα να επισημανω πως το κλιμα μπορει κανεις να το καταλαβει καλυτερα απο ενα επιστημονικο συνεδριο που διοργανωνεται απο τα μελη-ιατρους μιας ειδικοτητας.πχ πανελληνιο συνεδριο αιματολογιας.

Αυτο βεβαια προυποθετει οτι αυτος που θελει να το παρακολουθησει θα ξερει τι ειναι το λεμφωμα Burkitt εξ'αρχης οταν μιλουν για την νεα μελετη στο επιπεδο θεραπειας του συγκεκριμενου λεμφωματος.Να ξερει δηλαδη 5 πραγματακια,λιγο απο φυσιολογια,ανατομια,παθαν,παθολογια..


Ενα συνεδριο οπως το παραπανω ειναι οκ για να δει κανεις μερικα πραγματα,να ακουσει καποια ενδιαφεροντα στοιχεια που να τον κανουν να πει wow αλλα ως εκει.Αντε και να παιξει λιγο με τα μηχανηματα.Σχολιασα δηλαδη αυτο που λεχθηκε οτι οτιδηποτε πανω σε ενα αντικειμενο σε βοηθα.Αυτα τα εγραψα ωστε αν δεν μπορει να παει καποιος ή καποιος το χασει, να μην στεναχωρεθει γιατι δεν θα κερδιζε κατι. :) και μας διαβαζουν αρκετα τετοια παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ένας φοιτητής κατά τη γνώμη μου θα πάει σε ένα συνέδριο, μεταξύ άλλων, και για να μπει στο κλίμα των συνεδριάσεων, να δει πώς γίνονται, να καταλάβει πώς οργανώνονται, να δει τον τρόπο με τον οποίο παρουσιάζονται τα διάφορα θέματα, ο οποίος διαφέρει κατά πολύ από τα μαθήματα στο αμφιθέατρο.
Εξάλλου, το συγκεκριμένο συνέδριο είναι από την ΕΕΦΙΕ και αφορά φοιτητές. Εάν κάποιος χωρίς εξειδικευμένες γνώσεις δε θα μπορούσε να το παρακολουθήσει ούτε στο ελάχιστο, τότε θα το έγραφαν, όπως κάνουν σε άλλα συνέδρια της ΕΕΦΙΕ και όχι μόνο.
Τέλος πάντων, θα πάω αύριο κ θα σας πω αν κατάλαβα τίποτα. :P

Το συνέδριο αυτό θα τραβήξει κόσμο γιατί έχει αρκετά πομπώδη τίτλο (όπως συνηθίζει να κάνει η ΕΕΦΙΕ). Τώρα τι θα αποδειχθεί, είναι άλλη ιστορία.
Εγώ είμαι φυσικά υπέρ των συνεδρίων, αλλά δεδομένου ότι το 90% έχουν συμμετοχή και δεν νομίζω ότι περισσεύουν σε κανέναν, πρέπει να γίνει ένα καλό ξεδιάλεγμα. Όχι είδαμε ιατρικό συνέδριο με ωραίο τίτλο, και άντε να μπουκάρουμε. Αν κάποιος είναι των μικρών ετών (και συμπεριλαμβάνω και τον εαυτό μου μέσα), είναι καλύτερα να ξεκινήσει από ημερίδες. Και πιο λίγο κρατάνε, και δεν κοστίζουν συνήθως για τους φοιτητές, και είναι και πιο προσιτές γιατί απευθύνονται σε ευρύ κοινό. Το να έχεις μπει στην σχολή εδώ και 5 μήνες ή 2 χρόνια και να θες να παρακολουθήσεις συνέδριο Νευρολογίας π.χ., θα σου πέσει βαρύ (εκ πείρας πάντα).

Τα ετήσια φοιτητικά συνέδρια της ΕΕΦΙΕ είναι άλλη περίπτωση, γιατί εκεί συμμετέχουν με εργασίες φοιτητές, οπότε μιλάμε για άλλο ύφος και άλλη προσέγγιση ανεξαρτήτως θέματος. Για το συγκεκριμένο που συζητάμε, δεν νομίζω ότι το ύφος θα είναι ανάλογο.

Εν πάσει περιπτώσει, δεν το λέω για να αποθαρρύνω κανέναν, απλά έχω πάει σε συνέδριο αφού διάβασα το πρόγραμμα και τις διαλέξεις, και τελικά αποδείχτηκε βλακεία μου. Το παρακολούθησα σαν ψάρι έξω από το νερό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiverNile

Νεοφερμένος

Ο RiverNile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το συνέδριο αυτό θα τραβήξει κόσμο γιατί έχει αρκετά πομπώδη τίτλο (όπως συνηθίζει να κάνει η ΕΕΦΙΕ). Τώρα τι θα αποδειχθεί, είναι άλλη ιστορία.
Εγώ είμαι φυσικά υπέρ των συνεδρίων, αλλά δεδομένου ότι το 90% έχουν συμμετοχή και δεν νομίζω ότι περισσεύουν σε κανέναν, πρέπει να γίνει ένα καλό ξεδιάλεγμα. Όχι είδαμε ιατρικό συνέδριο με ωραίο τίτλο, και άντε να μπουκάρουμε. Αν κάποιος είναι των μικρών ετών (και συμπεριλαμβάνω και τον εαυτό μου μέσα), είναι καλύτερα να ξεκινήσει από ημερίδες. Και πιο λίγο κρατάνε, και δεν κοστίζουν συνήθως για τους φοιτητές, και είναι και πιο προσιτές γιατί απευθύνονται σε ευρύ κοινό. Το να έχεις μπει στην σχολή εδώ και 5 μήνες ή 2 χρόνια και να θες να παρακολουθήσεις συνέδριο Νευρολογίας π.χ., θα σου πέσει βαρύ (εκ πείρας πάντα).

Τα ετήσια φοιτητικά συνέδρια της ΕΕΦΙΕ είναι άλλη περίπτωση, γιατί εκεί συμμετέχουν με εργασίες φοιτητές, οπότε μιλάμε για άλλο ύφος και άλλη προσέγγιση ανεξαρτήτως θέματος. Για το συγκεκριμένο που συζητάμε, δεν νομίζω ότι το ύφος θα είναι ανάλογο.

Εν πάσει περιπτώσει, δεν το λέω για να αποθαρρύνω κανέναν, απλά έχω πάει σε συνέδριο αφού διάβασα το πρόγραμμα και τις διαλέξεις, και τελικά αποδείχτηκε βλακεία μου. Το παρακολούθησα σαν ψάρι έξω από το νερό. :P

Λογικοτατο ειναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το συνέδριο αυτό θα τραβήξει κόσμο γιατί έχει αρκετά πομπώδη τίτλο (όπως συνηθίζει να κάνει η ΕΕΦΙΕ). Τώρα τι θα αποδειχθεί, είναι άλλη ιστορία.
Εγώ είμαι φυσικά υπέρ των συνεδρίων, αλλά δεδομένου ότι το 90% έχουν συμμετοχή και δεν νομίζω ότι περισσεύουν σε κανέναν, πρέπει να γίνει ένα καλό ξεδιάλεγμα. Όχι είδαμε ιατρικό συνέδριο με ωραίο τίτλο, και άντε να μπουκάρουμε. Αν κάποιος είναι των μικρών ετών (και συμπεριλαμβάνω και τον εαυτό μου μέσα), είναι καλύτερα να ξεκινήσει από ημερίδες. Και πιο λίγο κρατάνε, και δεν κοστίζουν συνήθως για τους φοιτητές, και είναι και πιο προσιτές γιατί απευθύνονται σε ευρύ κοινό. Το να έχεις μπει στην σχολή εδώ και 5 μήνες ή 2 χρόνια και να θες να παρακολουθήσεις συνέδριο Νευρολογίας π.χ., θα σου πέσει βαρύ (εκ πείρας πάντα).

Τα ετήσια φοιτητικά συνέδρια της ΕΕΦΙΕ είναι άλλη περίπτωση, γιατί εκεί συμμετέχουν με εργασίες φοιτητές, οπότε μιλάμε για άλλο ύφος και άλλη προσέγγιση ανεξαρτήτως θέματος. Για το συγκεκριμένο που συζητάμε, δεν νομίζω ότι το ύφος θα είναι ανάλογο.

Εν πάσει περιπτώσει, δεν το λέω για να αποθαρρύνω κανέναν, απλά έχω πάει σε συνέδριο αφού διάβασα το πρόγραμμα και τις διαλέξεις, και τελικά αποδείχτηκε βλακεία μου. Το παρακολούθησα σαν ψάρι έξω από το νερό. :P

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες, ότι πρέπει να γίνει ξεδιάλεγμα, γιατί υπάρχουν πραγματικά πάρα πολλά συνέδρια που γίνονται και πρέπει να μπορεί κάποιος να επιλέξει ένα θέμα που βλέπει ότι μάλλον μπορεί να παρακολουθήσει. Ρόλο σε αυτό έχουν τόσο το θέμα, όσο και ο φορέας που το διοργανώνει.
Είχα πάει κι εγώ σε συνέδριο που δεν καταλάβαινα και πολλά, στο πρώτο έτος, αλλά οκ, κατάλαβα κάποια πράγματα και χάρηκα που με τις λίγες γνώσεις μου μπορούσα να καταλάβω πώς επιδρά κάποιο φάρμακο σε έναν όγκο. Ας μην αποθαρρύνουμε εντελώς τους νέους φοιτητές! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γνώμη μου πάντως, αυτό το συνέδριο για το οποίο ξεκίνησε αυτή η συζήτηση, δεν είναι για (εν δυνάμει) πρωτοετείς.
Τώρα αν μου πεις ότι ξέρεις, υπάρχει συνέδριο Γενετικής Μηχανικής, Βιολογίας κλπ, να πω νταξ, Βιολογία Γ' Λυκείου όλοι κάναμε, κάποια στοιχειώδη τα ξέρουμε. Εκεί θα πω να πάνε όλοι με τα χίλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Λοιπόν πώς σας φάνηκε το σημερινό προσυνέδριο ρομποχειρουργικής ; Το συνέδριο ήταν πολύ κατανοητό στο μεγαλύτερο μέρος του και ενημερωθήκαμε για πολύ ενδιαφέροντα πράγματα και τις καινοτομίες στη χειρουργική. Κάποια πράγματα ήταν ακαταλαβίστικα για εμάς τους πρωτοετής ,λόγω έλλειψης γνώσεων ανατομίας αλλά μπήκαμε στο πνεύμα , μάθαμε και εμπνευστήκαμε. Δουλέψαμε και το da Vinci.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το συνέδριο ήταν απλά ΤΕΛΕΙΟ. Έχω ενθουσιαστεί, προσωπικά με ενέπνευσε πάρα πολύ. Ειδικά ο κ. Κωνσταντινίδης!! Τον λάτρεψα!! :clapup:
Χρειάζονταν πολύ βασικά στοιχεία ανατομίας, μπορούσε άνετα να παρακολουθήσει ένας φοιτητής ιατρικής από τα πρώτα έτη. :happy:
Αφού να φανταστείτε, έχω τώρα μια ανεξήγητη επιθυμία να διαβάσω ανατομία, που στο προηγούμενο εξάμηνο μισούσα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Η ημερίδα τα' σπασε!

Μ' άρεσε πάρα πολύ και εγώ θα αρχίσω να ξαναδιαβάζω ανατομία...! :D

Α, έπαιξα και στο simulator. Άστο... Πάμε για Παθολογία καλύτερα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σας ζηλεύω αμώτη. :( Όλα τα ωραία εκεί κάτω γίνονται. :(
Θα πάρω λίγο το αίμα μου πίσω το Μάη που γίνεται εδώ πάνω το ΕΣΦΙΕ, ουφ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Σας ζηλεύω αμώτη. :( Όλα τα ωραία εκεί κάτω γίνονται. :(
Θα πάρω λίγο το αίμα μου πίσω το Μάη που γίνεται εδώ πάνω το ΕΣΦΙΕ, ουφ. :pfff:

Κανόνισε μη σου κατσικωθώ εκείνες τις μέρες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κανόνισε μη σου κατσικωθώ εκείνες τις μέρες... :P

Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να μου κατσικωνόσουν, αλλά δεν έχω χώρο να σε βάλω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να μου κατσικωνόσουν, αλλά δεν έχω χώρο να σε βάλω. :(

Βάλε με στην καρδία σου! <3

Βολεύομαι και σε ντουλάπια-κρεβάτια-μπαλκόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Οι διοικητικοί υπάλληλοι του Πανεπιστημίου Αθηνών αποφάσισαν να συνεχίσουν τις κινητοποιήσεις τους για μία ακόμα εβδομάδα (14-18/10).

Επίσης, βασικό σημείο των αποφάσεών τους, είναι η μη συμπλήρωση των στοιχείων τους στην πλατφόρμα του Υπουργείου Παιδείας.

Επιπλέον προγραμματίστηκε νέα συνέλευσή την Παρασκευή 18/10.

Συνεπώς το Πανεπιστήμιο Αθηνών θα παραμείνει κλειστό για ακόμη μια εβδομάδα.

https://www.aristideshatzis.net/2013/09/blog-post.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takou95

Νεοφερμένος

Ο takou95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια εχουμε κανα νεο σχετικα με τις εγγραφες και τα μαθηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια εχουμε κανα νεο σχετικα με τις εγγραφες και τα μαθηματα;

Δες το προηγούμενο post.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top