Ιατρική Αθήνας - απορίες/απόψεις

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα δίνουν στη γραμματεία, μην ανησυχείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takou95

Νεοφερμένος

Ο takou95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Νομίζω και την υπεύθυνη δήλωση τη δίνουν στη γραμματεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πηγε κανεις σημερα?κανενα νεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Πηγε κανεις σημερα?κανενα νεο?

Σήμερα έκαναν συνέλευση για τη συνέχιση της απεργίας .Ακόμη δεν υπάρχουν νεότερα για μαθήματα-εγγραφές .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
τί αποφασισαν στη συνελευση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τί αποφασισαν στη συνελευση?

Δεν ξέρω, λογικά μες στην ημέρα ή αύριο θα ξέρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
παντως αυτο που ξερω με σιγουρια και απο φιλους σε μεγαλυτερα ετη ειναι οτι η σχολη ειναι απιστευτα ανοργανωτη και εχει ενα απο τα χειροτερα site...αντε μηπως διορθωθει λιγο η κατασταση με το ντορο που γινεται τωρα με τους διοικητικους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μου θυμίζετε εμένα όταν πρωτομπήκα στη σχολή, έκανα αμάν να αρχίσει!! :P
Μετά (στο α' έτος μόνο), το μετάνιωσα. :P
Πηγαίνετε ένα χρόνο διακοπές και ελάτε να δώσετε μόνο στις δύο εξεταστικές, δε θα χάσετε και κάτι. :P
Θα κάνω τώρα την ερώτηση βόμβα.

ΡΟΜΠΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑΤΕ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vexlos

Νεοφερμένος

Ο vexlos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ΡΟΜΠΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑΤΕ?????

ρεεεε άσε με.. :P πήγε μία οικογενειακή φίλη μας, που κάνει τώρα αγροτικό, και μου πήρε και καλά για τα συγχαρητήρια ρόμπα, σφυράκι και φακό :P
την έχει ψωνίσει η οικογένεια μου.. την χάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μου θυμίζετε εμένα όταν πρωτομπήκα στη σχολή, έκανα αμάν να αρχίσει!! :P
Μετά (στο α' έτος μόνο), το μετάνιωσα. :P
Πηγαίνετε ένα χρόνο διακοπές και ελάτε να δώσετε μόνο στις δύο εξεταστικές, δε θα χάσετε και κάτι. :P
Θα κάνω τώρα την ερώτηση βόμβα.

ΡΟΜΠΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑΤΕ?????

ΡΟΜΠΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
απο τη μια σας λυπαμαι για το μπορντελο που επικρατει,αλλα απο την αλλη σας ζηλευω γιατι και εγω τωρα μια χαρα ειμαι που καθομαι και κωλοβαρω,ενω τη δευτερα ξεκιναω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εγω παντως δεν ανυπομονω να αρχισουμε...μια χαρα περναω...απλα ρωταω για να ξερω τί γινεται.δε λεω να αρχισουμε Νοεμβρη και μετα να χρειαζομαστε αναπληρωσεις και ξερω γω τί αλλο αλλα λιγο ακομα ξεκουραση-ξυσιμο δε με χαλαει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Η απόφαση της σημερινής συνέλευσης : https://www.unblogger.gr/2013/10/e.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takou95

Νεοφερμένος

Ο takou95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανεις αν τα μαθηματα ξεκινουν αυτη τη Δευτερα; Σε πολες σχολες αλλων πολεων ξεκινανε απο βδομαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ΡΟΜΠΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ?????????

Tις άσπρες, τις ψωνίστικες, τις ιατρικές :P
Κάπου διάβασα για ένα σφυράκι..Εσύ που το έχεις...διάβασε στο wikipedia "μυοτατικό αντανακλαστικό". Καλά χτυπήματα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Πείτε μου λίγο τη γνώμη σας για τη Βιοχημεία του Lehninger.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Παίρνετε Βιοχημεία του Lehninger? :eek:

Ναι.Στο Α' Εξάμηνο για το μάθημα της Ιατρικής Χημείας.
Σχόλια; Τόσο δύσκολη είναι;;;
Γιατί εμένα μου είπαν ότι είναι δύσκολη η Βιολογία του Α' Εξαμήνου... (Alberts)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι! Στο Α' Εξάμηνο για το μάθημα της Ιατρικής Χημείας.
Σχόλια;;; Τόσο δύσκολη είναι;;;
Γιατί εμένα μου είπαν ότι είναι δύσκολη η Βιολογία του Α' Εξαμήνου... (Alberts)

Όχι παρεξήγησες, δεν ξέρω αν είναι δύσκολο.
Εξεπλάγην μόνο γιατί ο Lehninger αντικαθίσταται από το Stryer σε πολλές σχολές που κάνουν Βιοχημεία (βλέπε εμάς, που σταμάτησαν να δίνουν Lehninger το 2009).
Η Βιολογία δεν είναι δύσκολη, απλά είναι μεγάλη ύλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top