Ιατρική Αθήνας - απορίες/απόψεις

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Τώρα αρχίζω να καταλαβαίνω πώς πρέπει να ένιωθαν οι ήρωες του Κάφκα.


Το θέμα μου είναι ότι δεν ξέρω ακόμα τι παίζει με τις απουσίες, αν είναι ΟΚ δηλαδή να μην το παρακολουθήσω αύριο — αν ισχύει ότι το έχουμε αύριο.

Δεν υπάρχουν απουσίες.

α και γενικα στατιστικη υπαρχουν καθηγητες που θελουν να εισαι στην ωρα σου στο αμφιθεατρο και οχι να ερχεσαι οποτε θες εσυ.... ΑΥΤΑ

Αυτό δεν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν απουσίες.



Αυτό δεν ισχύει.

Πως δεν ισχυει αφου οταν μπαιναμε αργοτερα ξινιζαν τα μουτρα τους......
μια φορα το ειχε εκφρασει και μια απο τις καθηγητριες σε ενα τυπο που μπηκε αρκετα αργοτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πως δεν ισχυει αφου οταν μπαιναμε αργοτερα ξινιζαν τα μουτρα τους......
μια φορα το ειχε εκφρασει και μια απο τις καθηγητριες σε ενα τυπο που μπηκε αρκετα αργοτερα....

Άστες να λένε ό,τι θέλουν,δεν έχουν το δικαίωμα να σου απαγορέψουν να μπεις και να καθίσεις στο μάθημα.Αν σου κάνουν τόση φασαρία,γύρνας και πες τους "αν σας ενοχλεί τόσο πολύ η παρουσία μου,φύγετε εσείς",τόσο απλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ένας σύνθετος γρίφος για τους μελλοντικούς ιατρούς μας :)

Μεσήλικας άνδρας από τον Καύκασο ο οποίος έχει αρθρίτιδα. Παρουσιάζει συμπτώματα γρίπης και ο γιατρός του τον θεραπεύει για γρίπη. Η θεραπεία δεν έχει αποτέλεσμα και ο άνθρωπος αρχίζει και χάνει απότομα βάρος. Μετά από λίγο καιρό στο νοσοκομείο παρουσιάζει σπασμούς, αθόρυβη γαστρεντερική αιμορραγία, αταξία και απώλεια μνήμης. Ο πυρετός δυναμώνει και παρουσιάζεται και θωρακικός πόνος. Οι γαστρεντερικές διαταραχές συνεχίζονται σε μεγαλύτερη ισχύ.
Τι έχει ο άμοιρος? :P

Hint: Είναι Νόσος

Ο ασθενής έφυγε αδιάγνωστος και πέθανε :P
Έγινε η αυτοψία και ο ιατροδικαστής είπε...

https://en.wikipedia.org/wiki/Whipple's_disease
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ιός δυτικού Νειλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Οι ημερομηνίες έναρξης των μαθημάτων αποτελούν κάποιου είδους διαβαθμισμένες πληροφορίες; Τώρα είδα ότι με βάση τα όσα λέγονται πρέπει να είμαι στην Αθήνα αύριο, πράγμα που δεν παίζει... :angry:

Ναι είναι άδικο αυτό που συνέβη,γιατί δε βγήκε κάποια ανακοίνωση στο site της σχολής....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iakwvos

Νεοφερμένος

Ο Iakwvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ναι είναι άδικο αυτό που συνέβη,γιατί δε βγήκε κάποια ανακοίνωση στο site της σχολής....:/:
Άδικο για σας, εσείς είστε που θα ξυπνήσετε νωρίς το πρωί αύριο. :P Εγώ στο κάτω κάτω δεν μπορώ να έρθω, οπότε σιγά μην κάτσω να σκάσω. Αν γίνεται μόνο μάθε ποιό και πότε είναι το επόμενό μας μάθημα για αυτή την εβδομάδα γιατί δεν είναι καιροί τώρα να τρώω λεφτά σε μέντιουμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Άδικο για σας, εσείς είστε που θα ξυπνήσετε νωρίς το πρωί αύριο. :P Εγώ στο κάτω κάτω δεν μπορώ να έρθω, οπότε σιγά μην κάτσω να σκάσω. Αν γίνεται μόνο μάθε ποιό και πότε είναι το επόμενό μας μάθημα για αυτή την εβδομάδα γιατί δεν είναι καιροί τώρα να τρώω λεφτά σε μέντιουμ...

Ο,τι μάθω θα το γράψω!Παντως για να είμαστε δίκαιοι εγώ το είχα γράψει στο I school ότι αρχίζουμε αύριο!:P
Δεν μας παρακολουθείς μου φαίνεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iakwvos

Νεοφερμένος

Ο Iakwvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ο,τι μάθω θα το γράψω!Παντως για να είμαστε δίκαιοι εγώ το είχα γράψει στο I school ότι αρχίζουμε αύριο!:P
Δεν μας παρακολουθείς μου φαίνεται....
Θα είμαι δίκαιος: είχα δει τη δημοσίευσή σου αλλά περίμενα πως αν ήταν legit θα έβγαινε τουλάχιστον μία ρημάδα ανακοίνωση από κάπου. Ευσεβής πόθος φυσικά. Έφαγα το ίντερνετ ψάχνοντας, τίποτα. :pc: Ούτε απόρρητη στρατιωτική επιχείρηση να ήταν.
Imho όποιος βγάζει άκρη με όλα αυτά πρέπει να παίρνει δώρο και μια τιμητική πλακέτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Για τη χημεία γραφτείτε στο eclass, βγάζουν εκεί ανακοινώσεις!!

Και φυσικά στα αμφιθέατρα δεν υπάρχουν παρουσίες παιδιά :P

Αύριο είναι η μέρα του καφέ για όλους τους πρωτοετείς!!

Crowley εμείς θα παρακολουθήσουμε κανονικά ε, θα κρατάμε και σημειώσεις!
Θα συμμορφωθώ σ' αυτό το έτος :P

Αλλά ρε μαλάκα σκέφτομαι ότι θα διαβάζουμε ΚΝΣ και κουράζομαι από τώρα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toto13

Νεοφερμένος

Ο toto13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Παιδακια, ωρα για νανι τωρα. Αυριο θα χουμε μια σκληρη μερα στη σχολη (ααχαχαχαχα)

Μια ερωτηση: Καφεδακι αφηνουν στο αμφιθεατρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδακια, ωρα για νανι τωρα. Αυριο θα χουμε μια σκληρη μερα στη σχολη (ααχαχαχαχα)

Μια ερωτηση: Καφεδακι αφηνουν στο αμφιθεατρο;

Ε ναι μωρε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Παιδακια, ωρα για νανι τωρα. Αυριο θα χουμε μια σκληρη μερα στη σχολη (ααχαχαχαχα)

Μια ερωτηση: Καφεδακι αφηνουν στο αμφιθεατρο;

Προφανώς,κλάιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εννοείται ρε παιδιά :P
Ό,τι θέλετε!!
Εγώ από ένα σημείο και μετά έπαιρνα το ciao! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εννοείται ρε παιδιά :P
Ό,τι θέλετε!!
Εγώ από ένα σημείο και μετά έπαιρνα το ciao! :p

Άντε και με cosmopolitan!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

Iakwvos

Νεοφερμένος

Ο Iakwvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Λοιπόν, τελικά όπως φαίνεται η ανακοίνωση για την Ιατρική Στατιστική είναι ήδη αναρτημένη στο eclass. Συνεπώς: :wall: + facepalm. Βάσει αυτού δηλαδή έχουμε άσκηση αύριο, την Πέμπτη και την Παρασκευή 1100 με 1300 και μάθημα Τετάρτη 1000 με 1200. Μένει μόνο να μας πείτε όσοι πήγατε τι γίνεται με τις ομάδες στις οποίες θα χωριστούμε. Οπότε εκτός απροόπτου τα λέμε αύριο στον Ιπποκράτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

G-Pistol

Νεοφερμένος

Ο G-Pistol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λοιπόν, τελικά όπως φαίνεται η ανακοίνωση για την Ιατρική Στατιστική είναι ήδη αναρτημένη στο eclass. Συνεπώς: :wall: + facepalm. Βάσει αυτού δηλαδή έχουμε άσκηση αύριο, την Πέμπτη και την Παρασκευή 1100 με 1300 και μάθημα Τετάρτη 1000 με 1200. Μένει μόνο να μας πείτε όσοι πήγατε τι γίνεται με τις ομάδες στις οποίες θα χωριστούμε. Οπότε εκτός απροόπτου τα λέμε αύριο στον Ιπποκράτη!

Χωριζομαστε βασει αριθμου μητρωου..Μονα-ζυγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Λοιπόν, τελικά όπως φαίνεται η ανακοίνωση για την Ιατρική Στατιστική είναι ήδη αναρτημένη στο eclass. Συνεπώς: :wall: + facepalm. Βάσει αυτού δηλαδή έχουμε άσκηση αύριο, την Πέμπτη και την Παρασκευή 1100 με 1300 και μάθημα Τετάρτη 1000 με 1200. Μένει μόνο να μας πείτε όσοι πήγατε τι γίνεται με τις ομάδες στις οποίες θα χωριστούμε. Οπότε εκτός απροόπτου τα λέμε αύριο στον Ιπποκράτη!

Και το επόμενο μάθημα είναι Πέμπτη στις 11!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top