[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μου φαίνονται πιο δύσκολα από πέρσυ, με την έννοια ότι τα περσινά ήταν αναμενόμενα, δηλαδή έβλεπες την λέξη, ήξερες πάνω κάτω ότι θα σου ζητήσει αυτό ή εκείνο, με το debero ήξερες θα παίξει η σύνταξη...φέτος δεν το τήρησαν αυτό! Ζήταγε μεν απλά πραγματάκια, αλλά έλεγες "είναι δυνατόν να ζητάει κάτι τόσο απλό";;;;; Και εκεί σίγουρα παίχτηκαν πολλά
πιο δύσκολα ήταν εννοείται...


Επειδή έκανα θέματα και από εσπερινά-ομογενείς-επαναληπτικές.....σε κάποια από αυτές έχω πετύχει παρόμοιας φιλοσοφίας άσκηση μια χρονιά (δεν θυμάμαι σύνδεσμο, αλλά εμμέσως σου έλεγε ότι από τους 2 τρόπους που αναλύεται, θέλω αυτόν).
βασικά με το dum δεν ήταν να την αναλύσουμε>???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
βασικά με το dum δεν ήταν να την αναλύσουμε>???

Ναι, γιατί έλεγε εκείνο "για το σύγχρονο῾.... εν τω μεταξύ όταν έφτασαν οι πρώτοι εκεί στην αίθουσα που έδινα, άρχιζαν να ψιθυρίζουν μεταξύ τους "dum ή cum" και οι επιτηρητές κοιταζόταν περίεργα μεταξύ τους, δεν ήταν φιλόλογοι και νόμιζαν ότι ήταν κανένα συνθηματικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ναι, γιατί έλεγε εκείνο "για το σύγχρονο῾.... εν τω μεταξύ όταν έφτασαν οι πρώτοι εκεί στην αίθουσα που έδινα, άρχιζαν να ψιθυρίζουν μεταξύ τους "dum ή cum" και οι επιτηρητές κοιταζόταν περίεργα μεταξύ τους, δεν ήταν φιλόλογοι και νόμιζαν ότι ήταν κανένα συνθηματικό!
χαχαχα τραγικό... και εμείς μια από τα ίδια κάναμε... αλλα εντάξει έβαλα dum rediis αλλα το σώστο ειναι redis..
Πόσο λές να μου κόψουν??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Καλά κι εσύ πώς τα κατάφερες στα σίγουρα να κάνεις λάθος; Αν και ζήτησαν τσιμπημένα πράγματα (πχ την γενική επεξηγηματική)....
αφου δεν ειχα διαβασει συντακτικο ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
χαχαχα τραγικό... και εμείς μια από τα ίδια κάναμε... αλλα εντάξει έβαλα dum rediis αλλα το σώστο ειναι redis..
Πόσο λές να μου κόψουν??:confused:

αν θυμάμαι έπιανε 2 μόρια, οπότε πες 2 λέξεις ήταν δηλαδή 1 ο σύνδεσμος και 1 ο χρόνος, εφ' όσον έδειξες σύνδεσμο πιάνεις το 1 σίγουρα. Οπότε μάλλον 1 θα χάσεις.


αφου δεν ειχα διαβασει συντακτικο ρε

ναι ζήτησαν μερικά "περίεργα" φέτος...

ΠΡοβλέψεις θεμάτων ΑΟΘ δεν έχουμε;;

Θέμα Β
Β1. Οι ιδιότητεςτων αναγκών, αναλυτικά τί ξέρετε γι αυτές
Β2. Αναλύστε την έννοια του Κόστους
Β3. Η αβεβαιότητα στην οικονομική ζωή και αναφέρτε 3 παράγοντες που προκαλούν αβεβαιότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top