[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
όχι απλώς αν το πω και "διαθωθει" στο τέλος δεν θα πραγματοποιηθεί οποτε το κρατάω για μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Εχω κι εγώ αγαπημένα που θα προτιμούσα να πέσουν, αλλά βασικά με ενδιαφέρει ένα πράγμα: να μην πέσει ο Κρητικός... ας προσευχηθούμε όλοι μαζί.... να μην πέσει ο Κρητικός, αγαπητοί συν-φορουμίτες!

ξέχνα τον Κρητικό,πέρσι ακριβώς έπεσε! :P :P τυχεροί είστε,άντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
1η-3η Ενότητα. Ποιος αποκλείει να πέσει το υπόλοιπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Bλέπω θέματα ΟΕΦΕ... Και πελαγώνω.
Έτσι και μπουν κάποιες παρόμοιες εκφωνήσεις.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
γιατί,έχει πολλές ενότητες ο Κρητικός; :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros94

Νεοφερμένος

Ο Spyros94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια ο,τι κειμενο ειτε ποιημα ειτε πεζο ειναι αυτο που θα μας βαλουν στα τετοια μας....

Η λογοτεχνια δεν ειναι παπαγαλια και ως γνωστον ειναι το χειροτερο μαθημα για τους παπαγαλους επειδη βαζουν ολο σαλτσες κλπ...:P

τα κειμενα θελουν καθαρο μυαλο,καθολου αγχος και λιγη τυχη...χωρις την τυχη δεν παμε πουθενα (εξαλλου ειδαμε ολοι τι παλουκια εβαλαν φετος στην βιολογια γ.π)

Συνεπως μην αγχωνεστε για το τι θα πεσει.... Η συμβουλη μου ειναι να στρεψετε τωρα το μυαλο σας στα αρχαια...εχουμε μπροστα μας ενα ολοκληρο σαββατοκυριακο για διαβασμα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
4 και 5 μένει από Κρητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ναι, κι η 4η έχει τη Φεγγαροντυμένη. Διόλου απίθανο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλαρτ

Νεοφερμένος

Ο βαλαρτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά.. το θέμα είναι ότι Λογοτεχνία ό,τι και να πέσει πρέπει να υπάρχει καθαρό μυαλό και ΑΝΑΠΤΥΞΗ... το παν είναι να μην έχεις μικρές απαντήσεις γιατί ακόμα κι αν δεν ξέρεις την απάντηση μπορείς με αρκετή ανάπτυξη(όχι άσχετα βέβαια :P) να πάρεις κάποιες μονάδες ;)

Βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να διαβάσουμε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδιά, είχε βγει μια τύπισσα χθες στο facebook σε ένα event που έχουν φτιάξει για τις Πανελλήνιες (έχουν κάνει like 21.000 μαθητές), και ισχυρίστηκε ότι έχει μέσον από την επιτροπή θεμάτων και ότι ξέρει πως θα πέσει Βιζυηνός. Εν τω μεταξύ, το μήνυμα το άφησε για 2 λεπτά και το έσβησε, για να μην διαρρεύσει.
Δεν ξέρω αν ο troller από πάνω εννοεί αυτό, αλλά δεν βασιζόμαστε σε φήμες, και σε "αγνές" προθέσεις κάποιων να διαβάσουμε, π.χ., μόνο ένα, και τελικά - τυχαία να μην γράψουμε.
Εμείς (θα) είμαστε τυπικοί, όπως και όλη την χρονιά - όντας διαβασμένοι σε όλα, και θα καταβάλουμε τον καλύτερο εαυτό μας! :)

Good luck_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Exactly! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Βtw, στο διάβασμα πού είστε;
Εγώ έχω βγάλει αναλυτικότατα όλο τον Παπαδιαμάντη, τα ποιήματα για την Ποίηση, τώρα θα πιάσω Ιωάννου, θα πάω για μάθημα σε καμιά ώρα, και μετά θα πιάσω τον Βιζυηνό ως το βράδυ.
Τον Κρητικό τον διάβασα αναλυτικά το Σαββατόβραδο. Μάλλον θα ρίξω ξανά μια ματιά στις ενότητες 3,4,5.

Εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Έχει βγει όλη η ύλη αναλυτικά προ καιρού. Το απόγευμα θα ρίξω μια ματιά και στα ποιήματα, για να μου φύγει το άγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλαρτ

Νεοφερμένος

Ο βαλαρτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πολύ ζόρικος ο Παυλόπουλος... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Έχει βγει όλη η ύλη αναλυτικά προ καιρού. Το απόγευμα θα ρίξω μια ματιά και στα ποιήματα, για να μου φύγει το άγχος!

Εννοείται ότι έχει βγει η ύλη προ πολλού.
Εννοώ, όμως, από χθες μέχρι σήμερα τι κάνατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια στην λογοτεχνια ποτε δεν τα πηγαινα καλα!και στο σχολειο και στο φροντιστηριο εγγραφα χαλια!εχω απογοητευτει!πειτε καποια συμβουλη!τι να κανω???εστω να γραψω 35!παντως παιδια,κατι μου λεει φετος οτι θα μπει πολυδουρη η' αντικλειδια η' παπαδιαμαντης.μακαρι να μην μπει ο ιωαννου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εννοείται ότι έχει βγει η ύλη προ πολλού.
Εννοώ, όμως, από χθες μέχρι σήμερα τι κάνατε...

Χθες μεταφράσεις Αρχαίων! :hehe: Και Κρητικό-Παπαδιαμάντη.

Σήμερα Βιζυηνό και Ιωάννου. Και μετά ποιήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

παιζει να μπει και αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ισχυει για το Μονο γιατι μ'αγαπησες.. Θα 'χει πολυ πλακα :Ρ
Ομορφοπαιδα μου θελω μια μικρη βοηθεια..
Γιατι το μονο γιατι μ'αγαπησες ειναι ποιημα για την ποιηση?? Δωστε μ οσα πιο πολλα στοιχεια γι'αυτο εχετε:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά εγω δεν αντέχω άλλο έχω βγάλει την ύλη 4 φορές (ή 5 δεν θυμάμαι πλέον) δεν αντέχω άλλο σήμερα θα κάνω κάτι ερωτήσεις ΚΕΕ και μετά το μάθημα θα δω Τεχνικές για όλα τα ποιήματα (ειδικά Βοσκό-Αμάρτημα-Κρήτη) και νανάκια μετά έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο ότι μάθαμε, μάθαμε τώρα απλά ρίχνουμε μια ματιά σε ότι δεν θυμόμαστε εγώ τουλάχιστον δεν νιώθω οτι κάτι μου λείπει.

Πάντως δεν νομίζω να πέσει Αμάρτημα γιατί έχει πέσει 2 φορές και έπεσε και στον ΟΕΦΕ μάλλον κάτι σαν Πολυδούρη ή Αντικλείδια
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ -ΙΩΑΝΝΟΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top