[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω προσωπικα δεν θα το ξαναδω ... τοσες φορες το χω διαβασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλαρτ

Νεοφερμένος

Ο βαλαρτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάντως γενικά πιστεύω ανάμεσα σε Προσφυγικούς, Παυλόπουλο και Εγγονόπουλο-Αναγνωστάκη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
λοιπόν
-βιζυηνός έπεσε στον oefe και μάλιστα 2 κεφαλαια για μένα κάηκε
-κρητικός κάηκε από πέρυσι
-παυλόπουλος έπεσε επαναληπτικές πέρυσι
-κεμάλ στο σπίτι έπεσε 2010 και δεν έχει πιθανότητες γιατί υπάρχουν και οι συνοικισμοί,,,βεβαια κάποιος θα μπορούσε να πει ότι δεν θα βάλουν τον ίδιο συγγραφέα δυο φορες σε 3 χρονια.
-υπάρχει το επιχείρημα ότι το ποίημα του αναγνωστάκη είναι πολύ μικρό για να πέσει μονο του
-πέρυσι ήταν 100 χρονια από τη γέννηση νομίζω του παπαδιαμάντη ,έπεσε κρητικός επειδή
ήταν στην επιτροπή ο καψωμένος...
-πολυδούρη ,καβάφης δεν είναι απίθανο ωστόσο θα θεωρηθούν έκπληξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλαρτ

Νεοφερμένος

Ο βαλαρτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλά άμα πέσει Πολυδούρη.. θα κάνω ερωτική εξομολόγηση.. δν παίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ναι είναι λίγο απίθανο όχι όμως και αδύνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ελησμόνησα την κόρην την κολυμβώσαν χάριν αυτής ταύτης της κόρης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σε αυτες τις περιοδοους...ο καθενας βρισκει τροπους να κανει τις δικες του ''προβλεψεις'' για το τι θα πεσει...αντικειμενικα,αυτα τα ''ονειρα'' και ονειρα,προβλεψεις και ''σημαδια'',βασιζονται υποσυνειδητα στο τι θελει η δεν θελει ο καθενας να πεσει...αλλα και στο τι εχει διαβασει η δεν εχει διαβασει.
Ολα ειναι πιθανα, απλως λεμε για να λεμε...κατι οπως ποιηματα για την ποιηση βρε παιδι μου.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Προσφυγικοί, όνειρο, Καβάφης.
ΑΑΑΑντε και Πολυδουρη που πιστευω πως θα καψει κοσμο αν πεσει, επειδη θα στηριχτουν σε ερωτησεις πανω στη δομη κτλ και οχι στο περιεχομενο και... θα περασουμε καλα. :whistle:

Edit: Βεβαια η υποψια για τον Κρητικο παραμενει καιρια και παρασιτιζουσα εις το ηθικον μου.(ελα να μπαινουμε στο κλιμα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
τι λετε ρε παιδια?? δεν νομιζω να πεσει παλι Κρητικος......!!εμας μας στο φροντ σος τα 5 ποιηματα για τν ποιηση και πιο πολυ Εγγονοπουλο-Αναγνωστακη-Καβαφη!!! και το 0νειρο!!! μονο Πολυδουρη να μην πεσει!!!δεν την αντεχω πραγματικα!!!!!!!:whistle::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλη επιτυχια στα παιδια της θεωρητικης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicool

Νεοφερμένος

Η nicool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παυλοπουλος, Παπαδιαμαντης και Ιωαννου ...αν και για Κρητικο υποβοσκουν κατι υποψιες στο πισω μερος τ μυαλου...μακαρι να πεσει ποιημα παντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Kάτι μέσα μου μου λέει για Καβάφη ή Πολυδούρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Είναι στα τοπ και το αμάρτημα;
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΟΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Εχω κι εγώ αγαπημένα που θα προτιμούσα να πέσουν, αλλά βασικά με ενδιαφέρει ένα πράγμα: να μην πέσει ο Κρητικός... ας προσευχηθούμε όλοι μαζί.... να μην πέσει ο Κρητικός, αγαπητοί συν-φορουμίτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Της κυρίας μου της έχει κολλήσει ότι θα πέσει Πολυδούρη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλαρτ

Νεοφερμένος

Ο βαλαρτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Βασικά αν πέσει Βιζυηνός.. υποψιαζόμαστε καμιά ενότητα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ρε παιδιά,συγνώμη που πετάγομαι έτσι ξεκάρφωτος αλλά αφήστε τις προβλέψεις τώρα.ότι έχετε διαβάσει-έχετε διαβάσει.απλά προσπαθήστε να αποτυπώσετε στο χαρτί ότι έχετε μέσα στο μυαλό σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ρε παιδιά,συγνώμη που πετάγομαι έτσι ξεκάρφωτος αλλά αφήστε τις προβλέψεις τώρα.ότι έχετε διαβάσει-έχετε διαβάσει.απλά προσπαθήστε να αποτυπώσετε στο χαρτί ότι έχετε μέσα στο μυαλό σας

Bασικά, μόνος ξεκάρφωτος δεν είσαι... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
εγώ έμαθα κάτι για τα θέματα ,αλλα sorry δεν είμαι βλάκας να το πω και να το μάθουν όλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
εγώ έμαθα κάτι για τα θέματα ,αλλα sorry δεν είμαι βλάκας να το πω και να το μάθουν όλοι...

Αλλά είμαι ολίγον attention whore,για αυτό θα το γράψω σε ένα φόρουμ,εκμεταλλευόμενος την ψυχολογία των υποψηφίων,για να τους δω να με παρακαλάνε. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top