[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μολις ειδα τα θεματα θυμηθηκα ολους εσας που λεγατε πως ο,τι και να πεσει θα γραφατε για τον Καβαφη μεσα.. Τελικα εισαστε πολυυυυ τυχεροι. :P Γραψατε Καβαφη στον Καβαφη.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μολις ειδα τα θεματα θυμηθηκα ολους εσας που λεγατε πως ο,τι και να πεσει θα γραφατε για τον Καβαφη μεσα.. Τελικα εισαστε πολυυυυ τυχεροι. :P Γραψατε Καβαφη στον Καβαφη.. ;)

Νομίζω πως το ένστικτό μου καθώς και η αστείρευτη τύχη μου με δικαίωσαν άλλη μια φορά! Πάντως εγώ όταν το είδα τον σταυρό μου τον έκανα!:clapup::clapup::clapup::clapup::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
κατι μου λεει πως θα μας τσακισουν την δευτερα στα αρχαια.τσακισαν την τεχνολογικη-8ετικη σημερα.νομιζω δεν θα γλιτωσουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
κατι μου λεει πως θα μας τσακισουν την δευτερα στα αρχαια.τσακισαν την τεχνολογικη-8ετικη σημερα.νομιζω δεν θα γλιτωσουμε..

Και μάλιστα βλέπω να έρχεται το 20 του Άρι.........πέρσι έβαλαν ΠΟλιτεία ευκολάκι-στανταράκι, φέτος δεν χτύπησαν λογοτεχνία, άρα σε τί μένει να χτυπήσουν;
Ωχ ωχ ωχ ωχ ωχ ωχ ωχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
λετε να μας αποτρελανουν στα αρχαια ?:eek: ενα 13 να μη το γραψω ρε φιλε??? πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας αλλα τοσο διαβασμα που εχω ριξει πολιτικα αμα δεν πεσουν θα σκασωωωω!!!!!
Πιστευω παντως οτι επειδη μεχρι τωρα δεν ηταν τοσο δυσκολα, θα μας ριξουν ενα δυσκολακι..μονο στους αλλους δηλαδη; κριμα ειναι .. μαλλον δευτερα η τεταρτη..λατινικα δε νομιζω, ειναι αλλη φαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια τα νικομαχεια τα βλεπετε να πεφτουν????
οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προσωπικά δεν πιστεύω. Έχουν πέσει τόσες φορές. Ε τί στα διάλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
13 πολιτεία......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.

Spyros94

Νεοφερμένος

Ο Spyros94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
το 12 έπεσε πέρυσι
και δε φοβάμαι μήπως διαδοθεί γιατί είναι η άποψη μου δεν είναι σίγουρο...

έλεος με φάγατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
παιδιά τι λέτε να πέσει αρχαία? ελπίζω οχι πολιτεία έχω να τη διαβάσω από τοτε που τ κάναμε στις αρχές...να πεσουν πολιτικά άντε και πρωταγόρας,μπας και γράψουμε τίποτα...
ευελπιστώ να μην μας βάλουν τιποτα κουλα και κλαίμε σαν τους θετικούς τεχνολογικούς σήμερα... είναι κ μάθημα βαρύτητας:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
το 12 έπεσε πέρυσι
και δε φοβάμαι μήπως διαδοθεί γιατί είναι η άποψη μου δεν είναι σίγουρο...

έλεος με φάγατε!

:P

Εγώ θέλω ΤΕΛΗ! Τελείωσε! αααν και απο αρχές αρχές της χρονιάς φέτος ακούγονται οι άσχημες ενότητες του Πρωταγόρα...που είναι άσχημες και δεν τις συμπαθώ! Ούτε και αυτές βέβαια με συμπαθούν....όσο και να δουλέψαμε τις σχέσεις μας μέσα στην χρονιά ποτέ δεν μπορέσαμε να μονιάσουμε...:redface: Ενώ Ο Αρίστος μου συμπεριφέρθηκε άριστα από την εισαγωγή κιόλας! By the way, δεν νιώθετε κάπως τώρα που για παράδειγμα μέχρι χθες διαβάζατε λογοτεχνία (συμπεριλαμβανομένου εμού..) και ξαφνικά όοοοοολα αυτά δεν θα σας τα ξαναρωτήσουν ΠΟΤΕ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι θα βάλουν Δημοσθένη άγνωστο φέτος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δημοσθένης αγνωστο? δύσκολο δε θα ναι?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι θα βάλουν Δημοσθένη άγνωστο φέτος :P

Εμένα μου έχει κάτσει ο Παναθηναϊκός....χααααα please someone, prove me wrong! :/::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ θέλω ΤΕΛΗ! Τελείωσε! αααν και απο αρχές αρχές της χρονιάς φέτος ακούγονται οι άσχημες ενότητες του Πρωταγόρα...που είναι άσχημες και δεν τις συμπαθώ! Ούτε και αυτές βέβαια με συμπαθούν....όσο και να δουλέψαμε τις σχέσεις μας μέσα στην χρονιά ποτέ δεν μπορέσαμε να μονιάσουμε...:redface: Ενώ Ο Αρίστος μου συμπεριφέρθηκε άριστα από την εισαγωγή κιόλας! By the way, δεν νιώθετε κάπως τώρα που για παράδειγμα μέχρι χθες διαβάζατε λογοτεχνία (συμπεριλαμβανομένου εμού..) και ξαφνικά όοοοοολα αυτά δεν θα σας τα ξαναρωτήσουν ΠΟΤΕ? :confused:
θα συμφωνήσω.. ΤΕΛΗΣ ΤΕΛΗΣ Αριστοτέλης γιατί αν μπει Πρωταγόρας θα βάλουν την 4η ενότητα και έχει πάρααα πολλ'αααα σχόλιααα
:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εμένα μου έχει κάτσει ο Παναθηναϊκός....χααααα please someone, prove me wrong! :/::worry:
Όντως ακούγεται πολύ Ισοκράτης... Ας πέσει αρκεί να ναι εύκολο.. Αν και κάτι μου ΄λέει οτι δε θα ναι τόσο εύκολα στα αρχαία:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ό,τι μα Ό,ΤΙ και να πέσει κάντε ό,τι καλύτερο μπορείτε. Simple as that.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top