Θετική-Τεχνολογική Κατεύθυνση (Μαθηματικά Κατεύθυνσης)

bill17

Νεοφερμένος

Ο bill17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γνωστή μου θα είναι στην επιτροπή φέτος στα μαθηματικά,για το τεχνικό λύκειο βέβαια και χτές κάλεσαν τους καθηγητές που θα είναι στην επιτροπή από όλα τα σχολεία(γενικά λύκεια,εσπερινά,τεχνικά κ.λ.π) και τους είπαν ότι η φιλοσοφία στο επίπεδο δυσκολίας τον θεμάτων θα είναι η εξής:
1ο+2ο θέμα:Εύκολα
3ο+4ο θέμα:Δύσκολα

Αν μάθω κάτι νεώτερο θα σας ειδοποιήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ra1kk0n3n

Νεοφερμένος

Ο ra1kk0n3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
πραγματικα το ποστ σου δεν αξιζει ουτε να το σχολιασεις...λοιμον εχω γνωστο π ξερει τα 4 θεματα των μαθηματικων οποιος τα θελει πμ να του τα πω..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill17

Νεοφερμένος

Ο bill17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Mπορείς να μου πείς;
-----------------------------------------
Μπορείς να μου πείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
πραγματικα το ποστ σου δεν αξιζει ουτε να το σχολιασεις...λοιμον εχω γνωστο π ξερει τα 4 θεματα των μαθηματικων οποιος τα θελει πμ να του τα πω..........
αχαχαχαχαχα μην γράφεις τέτοια θα δεχτείς πολλά μηνύματα :D

----------

Όσο για το 1ο post,πάντα αυτό δεν συμβαίνει;Πληροφορία ειναι αυτή;Να μου πεις,θα πέσουν ανάλυση 2ο και 3ο θέμα και μιγαδικοί στο 4ο να το πω πληροφορία...
Τώρα για τη δυσκολία...πάνω κάτω γνωστό είναι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Όσο για το 1ο post,πάντα αυτό δεν συμβαίνει;Πληροφορία ειναι αυτή;Να μου πεις,θα πέσουν ανάλυση 2ο και 3ο θέμα και μιγαδικοί στο 4ο να το πω πληροφορία...
Τώρα για τη δυσκολία...πάνω κάτω γνωστό είναι αυτό.

Δικιο εχει.. Ελπιζω μονο να γραψω το 1ο θεμα και ολα θα πανε καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top