Θετική Ενέργεια

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/9/08 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ

Οι Motionistas σας περιμένουν την Παρασκευή 19 Σεπτεμβρίου στις 16.00, στο ΟΑΚΑ, στο τείχος των Εθνών, για μια αξέχαστη μέρα γεμάτη μουσική, χορό, δώρα και τρελά happenings!
Η Ημέρα Θετικής Ενέργειας τα έχει όλα:

  • Εκρηκτικό live set με special guests τους Φιλανδούς Kwan, δημιουργούς του hit της χρονιάς "Tainted Love" και τα πιο hot ονόματα της ελληνικής electronica, hip-hop και pop σκηνής: Mikro, Νίκος Μίχας, Stavento, Stereo Mike feat. Shaya, Decibell, Κώστας Μαρτάκης.
  • Τα πιο πρωτότυπα fun games δεξιοτεχνίας, ταχύτητας και αντοχής των Μotionistas: speed climbing, in the air, roll n roll, crazy wheels, 4x4, superball
  • Τα 9 πιο θετικά μηνύματα του διαγωνισμού Motionistas Graffiti. Το κοινό θα ψηφίσει δια βοής το μεγάλο νικητή που θα κερδίσει το super δώρο Motionistas Tech Combo!
  • Καλούμε όλους τους Motionistas στις 19/9 στο ΟΑΚΑ, μετά τις 4:00μμ, να ζήσουν την πιο θετική εμπειρία της ζωής τους, παρέα με την Amita Motion!




















ποιοι θα ειστε εκει?:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που του φαίνεται τελείως ηλίθιο και ψεύτικο όλο αυτό το concept της θετικής ενέργειας sponsored by motion and Themis Georgantas;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
δε ξερω.ειχα παει και περσι.καλα ηταν.περασα καλα,ωραια τραγουδακια κεφι.λιγο το σπρωξιμο ηταν καπως αλλα οκ.
και παρτο κ αλλιως.για τζαμπα συναυλια ειναι μια χαρα.και παιχνιδια ωραια εχει.αρκει φυσικα ναχεις καλη παρεα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οχι Αλεξη κι εγω γελοιοτατο το βρισκω...
τα χαπενινγκσ δεν ειναι ασχημα αλλα ελεος ρε γαμωτο τι MOTIONISTAS αν ειναι δυνατον, παω να κλαψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Οχι Αλεξη κι εγω γελοιοτατο το βρισκω...
τα χαπενινγκσ δεν ειναι ασχημα αλλα ελεος ρε γαμωτο τι MOTIONISTAS αν ειναι δυνατον

:iagree::iagree:Και εγώ έτσι το βρίσκω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδια κιεγω δεν εχω παει κ σε πολλα.περσι πηγα και θα παω και φετος για την παρεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω το βρισκω τελειος χαζο ολο αυτο..αλλα θα πηγαινα μονο και μονο για να πεταξω κανενα αυγο στο κεφαλι του Stereo Mike δεν ξερω γιατι αλλα μου την δινει τελειως στα νευρα....ειμαι κακια??
το ξερω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τι εμπορικές, κακόγουστες τρεντουλιές είναι αυτά Χριστέ μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που του φαίνεται τελείως ηλίθιο και ψεύτικο όλο αυτό το concept της θετικής ενέργειας sponsored by motion and Themis Georgantas;

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εντάξει μπορεί το όλο να ακούγεται κάπως, αλλά είναι μια εκδήλωση και αφού είναι και τζάμπα, άμα ήταν εδώ και είχα χρόνο θα πήγαινε (με παρέα πάντα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που του φαίνεται τελείως ηλίθιο και ψεύτικο όλο αυτό το concept της θετικής ενέργειας sponsored by motion and Themis Georgantas;

Οχι Αλεξη κι εγω γελοιοτατο το βρισκω...
τα χαπενινγκσ δεν ειναι ασχημα αλλα ελεος ρε γαμωτο τι MOTIONISTAS αν ειναι δυνατον, παω να κλαψω...

Τι εμπορικές, κακόγουστες τρεντουλιές είναι αυτά Χριστέ μου...

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ

+++

Θετική ενέργεια... Πουφ... Πάω να κάνω γιόγκα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Είχα δοκιμάσει να κάνω γιόγκα (από βιβλίο διάβαζα τον τρόπο, μια μέρα που βαριόμουν τρομερά :P) και κόντεψα να κοιμηθώ καθιστή.:D

Τώρα... Όλο αυτό με τους motionistas μου φαίνεται πολύ εμπορικό, εκτός κι αν υπάρχουν τύποι που γελάνε σα χαζοχαρούμενα όλη την ώρα ό,τι κι αν συμβαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy13

Νεοφερμένος

Ο Jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Θα έδειχνε η τηλεόραση κάτι αγνό και γνήσιο, που δεν προσπαθεί να οδηγήσει σε λάθος κατεύθυνση (σε αυτή την περίπτωση σε καταναλωτισμό); Το πολύ πολύ κανένα ντοκυμαντέρ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που του φαίνεται τελείως ηλίθιο και ψεύτικο όλο αυτό το concept της θετικής ενέργειας sponsored by motion and Themis Georgantas;

Ντεν είσαι μόνος Alexis.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
δε ξερω.ειχα παει και περσι.καλα ηταν.περασα καλα,ωραια τραγουδακια κεφι.λιγο το σπρωξιμο ηταν καπως αλλα οκ.
και παρτο κ αλλιως.για τζαμπα συναυλια ειναι μια χαρα.και παιχνιδια ωραια εχει.αρκει φυσικα ναχεις καλη παρεα:)

εντάξει μπορεί το όλο να ακούγεται κάπως, αλλά είναι μια εκδήλωση και αφού είναι και τζάμπα, άμα ήταν εδώ και είχα χρόνο θα πήγαινε (με παρέα πάντα)...

Δώσε του Έλληνα τζάμπα και πάρ'του την ψυχή :P
Εμένα πάντως δεν με πειράζει σαν ιδέα, έτσι κι αλλιώς έχω σταματήσει εδώ και 2-3 χρόνια να βλέπω τηλεόραση :D Το εκνευριστικό είναι ότι έχουν διακοσμήσει τα τρόλλεϋ με αυτή τη βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top