Θερινή Προετοιμασία για Ξενόγλωσσα Πτυχία

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Γεια σας!!! έχετε κάνει ποτέ καλοκαιρινό;; αν ναι σε ποιο μάθημα;;;(αγγλικά γαλλικά...κτλ) φέτος θα κάνετε;;;

Εγώ πάντως έκανα πέρσι και θα κάνω και φέτος στα αγγλικά διότι αν δεν κάνω θα δώσω στο λύκειο και δεν θέλω...!!!:mad:(άρχισα στην τρίτη δημοτικού και θα δώσω του χρόνου ενώ ο ξαδεφος μου που άρχισε στην τρίτη δημοτικού και δεν έκανε κανένα καλοκαιρινό έδωσε φέτος....:!::wow:τι να πω;;;!!!!):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πέρυσι έκανα αγγλικά και γαλλικά, ακριβώς για να μην τα έχω στο Λύκειο. Εντάξει μπορώ να πω πως παλεύονται, ειδικά αν είναι πρωινές ώρες και ξεμπερδεύεις νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ναι...εκανα πριν 2 χρονια καλοκαιρινα μαθηματα στα αγγλικα....
ενα απ τα χειροτερα καλοκαιρια τς ζωης μουυυυυυυυ!!!!
ειχα πηξει στ διαβασμα....!!!!
τραυματικη εμπειρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πέρυσι έκανα αγγλικά και γαλλικά, ακριβώς για να μην τα έχω στο Λύκειο. Εντάξει μπορώ να πω πως παλεύονται, ειδικά αν είναι πρωινές ώρες και ξεμπερδεύεις νωρίς.


:iagree:Συμφωνώ...μου το έβαλαν φέτος πρωι πρωι(8:30-11:30) και τελειώνω γρήγορα...
-----------------------------------------
ναι...εκανα πριν 2 χρονια καλοκαιρινα μαθηματα στα αγγλικα....
ενα απ τα χειροτερα καλοκαιρια τς ζωης μουυυυυυυυ!!!!
ειχα πηξει στ διαβασμα....!!!!
τραυματικη εμπειρια!!!!


καταλαβαίνω...τα έχω περάσει...!!!!! φέτος να δούμε...!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
καταλαβαίνω...τα έχω περάσει...!!!!! φέτος να δούμε...!!!!!!!



καλο κουραγιο φετος....!!!!
εγω παλι δν τ ξανακανω το "λαθος"...!
τ σκεφτομουν για ισπανικα...αλλα τελικα θ ξεκινησω το χειμωνα....οχι αλλο διαβασμα μες στ ζεστη...!!!!μ φτανει αυτο τ ιουνιου!!!!!
φετος θα κανω διακοπουλες στ χαλκιδα !!!!θ σ στελνω φωτογραφιες κ θ κανω κ καμια βουτια γ σενα!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
καλο κουραγιο φετος....!!!!
εγω παλι δν τ ξανακανω το "λαθος"...!
τ σκεφτομουν για ισπανικα...αλλα τελικα θ ξεκινησω το χειμωνα....οχι αλλο διαβασμα μες στ ζεστη...!!!!μ φτανει αυτο τ ιουνιου!!!!!
φετος θα κανω διακοπουλες στ χαλκιδα !!!!θ σ στελνω φωτογραφιες κ θ κανω κ καμια βουτια γ σενα!!:P:P:P:P

Έλααα...ζηλεύω...αλλά τα σαββατοκύριακα θα πηγαίνω κι εγώ χαλκίδα...!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arianos95

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω παιδια δεν εχω κανει αλλα σκεφτομουν να κανω φετος για να δωσω lower το Δεκεμβριο αλλα απο οτι μου περιγραφεται αφηστε δεν κανω...τελος παντων ας τελειωσουν πρωτα με το καλο οι εξετασεις και μετα βλεπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
εγω παιδια δεν εχω κανει αλλα σκεφτομουν να κανω φετος για να δωσω lower το Δεκεμβριο αλλα απο οτι μου περιγραφεται αφηστε δεν κανω...τελος παντων ας τελειωσουν πρωτα με το καλο οι εξετασεις και μετα βλεπουμε...

όχι εντάξει δεν είναι και τόσο χάλια...απλά είναι λίγο βάσανο μέσα στο καλοκαίρι μάθημα...!!!!:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arianos95

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι το ξερω απλα η ωρα ειναι ενα προβλημα πχ 8 πρεπει να ξυπνας πρωι 11 τοτε αρχιζει ολο το παιχνιδι μεσημερι τοτε θες να ξεκουραστεις απογευμα παλι στη γυρα και στο παιχνιδι θα σαι... οποτε αστο καλυτερα :Ρ
-----------------------------------------
η λογικη του τεμπελη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω ξεκιναω αγγλικα μετα τις 15 αυγουστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Βλακείες!!! Δε μας φτάνει το εννιάμηνο, να έχουμε και το καλοκαίρι μαθήματα. Καλοκαίρι = Παραλίες, φιλίες, διασκέδαση, ξενιασιά.ΤΕΛΟΣ .- (τελεία και παύλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Βλακείες!!! Δε μας φτάνει το εννιάμηνο, να έχουμε και το καλοκαίρι μαθήματα. Καλοκαίρι = Παραλίες, φιλίες, διασκέδαση, ξενιασιά.ΤΕΛΟΣ .- (τελεία και παύλα)


Συμφωνω μαζι σου...!ολοι καπως ετσι εχουμε στ μυαλο μας τ καλοκαιρι....τ περιμενουμε πς κ πς γ ν ξεκουραστουμε....
ομως μν εισαι απολυτος...!καποιες φορες ειναι απαραιτητο ν κανεις τετοιου ειδους "θυσιες"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Βλακείες!!! Δε μας φτάνει το εννιάμηνο, να έχουμε και το καλοκαίρι μαθήματα. Καλοκαίρι = Παραλίες, φιλίες, διασκέδαση, ξενιασιά.ΤΕΛΟΣ .- (τελεία και παύλα)

Συμφωνω μαζι σου...!ολοι καπως ετσι εχουμε στ μυαλο μας τ καλοκαιρι....τ περιμενουμε πς κ πς γ ν ξεκουραστουμε....
ομως μν εισαι απολυτος...!καποιες φορες ειναι απαραιτητο ν κανεις τετοιου ειδους "θυσιες"....

Συμφωνώ και με τους 2 σας...!!!!!!!!!!!! αλλά και στις παραλίες 8α πηγαινεις,και θα διασκεδάζεις...τα πάντα....δεν ξεχνάμε ποτέ πως είναι ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! απλά θα κάνεις 2 ωρίτσες το πρωί και μετά ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
-----------------------------------------
ναι το ξερω απλα η ωρα ειναι ενα προβλημα πχ 8 πρεπει να ξυπνας πρωι 11 τοτε αρχιζει ολο το παιχνιδι μεσημερι τοτε θες να ξεκουραστεις απογευμα παλι στη γυρα και στο παιχνιδι θα σαι... οποτε αστο καλυτερα :Ρ
-----------------------------------------
η λογικη του τεμπελη

χαχα...:xixi:...κατάλαβα...!!!!!!!!
-----------------------------------------
εγω ξεκιναω αγγλικα μετα τις 15 αυγουστου...

Γιατί τόσο αργά;;;;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Θα κανω.
Δυο 2ωρα Αγγλικων (το ενα πρωι το αλλο μεσημερακι) και ενα 2ωρο Γερμανικων (το απογευμα)
Πρεπει να τα κανω βασικα γιατι δεν γινεται να δωσω Δεκεμβριο lower χωρις να κανω μαθηματα το Καλοκαιρι, και τα Γερμανικα (οπου παω 4η ταξη) δεν λεει να τα αφησω μεχρι τον Σεπτεμβρη.
Θα ξεχασω πολλα και θα μεινω πολυ πισω.
Πφ.
Χεσεμες.
Αλλα δε βαριεσαι, ενα καλοκαιρι θα μου βγει το λαδι, και μετα θα ειμαι κυρια.:P
-----------------------------------------
Βλακείες!!! Δε μας φτάνει το εννιάμηνο, να έχουμε και το καλοκαίρι μαθήματα. Καλοκαίρι = Παραλίες, φιλίες, διασκέδαση, ξενιασιά.ΤΕΛΟΣ .- (τελεία και παύλα)

Λες εσυ τωρα ε;
Βασικα it's about the way που σκεφτεται ο καθενας, και με το πως εχει οργανωσει τα πραγματα που θα κανει.
Εγω πχ αμα δεν εκανα μαθηματα το καλοκαιρι που νταξ, δεν εκανα ολα τα καλοκαιρια μαθημα, μην τρελαθουμε, θα ηταν απαισια γιατι νταξ, δεν θα ηθελα να με κυνηγανε μεχρι το Λυκειο τα Αγγλικα και τα Γερμανικα.'-.-
Παντως αυτη η αποψη που εχεις δεν μου λεει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Θα κανω φετος και ειμαι πολυ χαρουμενη:D ! Και ολοι με κοτανε σαν να ειμαι τρελη επειδη ειμαι χαρουμενη.....!:lol: Αλλα αν ειναι να παρω το proficiency στα 14 αντι στα 16 μια χαρα κανω καλοκαιρινα! Θα εχω και δυο φιλαρακια για παρεα αρα ανετα φετος ! :xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγώ πέρυσι έκανα αγγλικά, 4 ώρες την μέρα για 2 εβδομάδες. δεν ήταν τόσο χάλια γιατί η κυρία μας είναι τοσο ΤΕΛΕΙΑ που τις 2 ώρες κάναμε μάθημα, χαζογελούσαμε κλπ και τις άλλες 2 ώρες μας έπαιρνε παγωτά και πηγαίναμε σε ένα παρκάκι κοντά στο φροντιστήριο. δυστυχώς οι εποχές αυτές τελείωσαν γιατί και εγώ τελείωσα με τα αγγλικά (αν το πάρω το προφίσενσι).... Φέτος θα κάνω γερμανικά αλλά όχι κανονικό μάθημα: θα λύνω ασκήσεις-θα δίνω το βιβλίο στην κυρία μου κάθε εβδομάδα να το ελέγχει :) . Άρα δεν υπάρχει το ζήτημα του βαρετού μαθήματος και έτσι το προτιμώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpis13

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα ή Ελπις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Με τι ψυχη μπορειτε και κανετε μαθηματα το καλοκαιρι;;;Εγω προσωπικα δεν θα το αντεχα...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Με τι ψυχη μπορειτε και κανετε μαθηματα το καλοκαιρι;;;Εγω προσωπικα δεν θα το αντεχα...:down:


εεεε...υπομονή...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Elen@!

Νεοφερμένος

Η !Elen@! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ είχα σκεφτεί να κάνω αγγλικά μες στο καλοκαίρι αλλά άκουσα ότι δεν κέρδιζα και πολλά και έτσι αποφάσισα να απολαύσω το καλοκαίρι χωρίς διάβασμα!!!!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miny

Νεοφερμένος

Η miny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω τι να πω που θα κανω 4 ωρες γερμανικα κ 6 αγγλικα?:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top