Θελω να μου λυσετε καποιες αποριες...

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπον
Στον υπολογιστη μοριων λεει προφορικος βαθμος??
απο που ειναι αυτος?απο το σχολειο?για δωστε καμια πληροφορια

μετα ο Γενικος Βαθμος Προσβασης και ο Βαθμος απολυτηριου...ειναι κατι διαφορετικο και τι ειναι το καθενα?:D:D

μπορει να φαινονται λιγακι χαζες ερωτησεις αλλα το εχω απορια....ειδικα για τον προφορικο βαθμο εχω απορια πολυ καιρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ο προφορικος βαθμος ειναι ο μεσος ορος των βαθμων των δυο τετραμηνων στο καθε μαθημα.

ο ΓΒΠ προκυπτει για καθε μαθημα ξεχωριστα που δινεις πανελλαδικως απο συνδιασμο του προφορικου με το γραπτο.

Ο βαθμος απολυτηριου ειναι ο Μ.Ο. των βαθμων που εχεις σε ολα τα γραπτα στις τελικες εξετασεις της Γ'Λυκειου, πανελλαδικες και ενδοσχολικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Υπάρχει κανένα site στο internet, που απλώς βάζεις του βαθμούς που εχεις γράψει στις πανελλήνιες και σου βγάζει τα μόρια σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ευχαριστώ!

Να ρωτήσω όμως, στον προφορικό που λέει βάζουμε εμείς τον μέσο όρο από τα 2 τετράμηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Βασικά θέλει να βάλω και τον Β.Π.

Εγώ θα ήθελα κάτι που να βάζω μόνο τα γραπτά και προφορικό. Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τον βαθμο προσβασης τον εμφανίζει μονο του μολις πληκτρολογήσεις γραπτο και προφορικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Aαααα,...ΟΚ...θα το δοκιμάσω αργότερα! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Το δοκίμασα αλλά αν βγει ο Γ.Β.Π < 10 , τότε δεν με βγάζει τα μόρια. Γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη αλλά όταν ο Γ.Β.Π. είναι κάτω από 10 δεν έχεις δικαίωμα εισαγωγής σε κάποια σχολή της τριτοβάθμιας...οπότε μάλλον γι'αυτό δεν εμφανίζει τα μόρια σου.
Το ξαναλέω δεν είμαι σίγουρη για αυτό που σου είπα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top