Θα ξαναγίνει lockdown;

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Δεν έχει πολύ μπλα-μπλα η σχολή μου.

Δε μου αρέσει το μέτρο.

Οι δημοσκοπήσεις ψηλά τους δείχνουν.

Οι δημοσκοπήσεις μπορεί και να είναι "όπου φυσάει ο άνεμος" κοινός οποιος
δίνει τα πιο πολλά ή οπου υπάρχουν συμφέροντα βγαίνει πρώτος (ανάλογα βέβαια
και σε ποιες δημοσκοπίσεις αναφερόμαστε).

Αν σου έχουν πει οτι έχεις κοινή λογική για πολλά, τοτε αυτό που πιστεύεις για διάφορα πράγματα
υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να αντιπροσωπεύει και την πλειοψηφία και δεν θές την δημοσκόπιση.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,555 μηνύματα.
Οι δημοσκοπήσεις ψηλά τους δείχνουν.
Νομίζω οτι και οι εσωτερικές δημοσκοπήσεις του Σύριζα τα ίδια δείχνουν. Η τουλάχιστον τα ίδια έδειχναν πριν από κανα μήνα.

Τώρα για λοκντάουν κανείς δεν ξέρει. Θα εξαρτηθεί από πολλούς παράγοντες.
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ποιους παραγοντες ρε παιδια
σιγα μην ξανακλειστω μεσα
ας πεθανετε ολοι
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
ποιους παραγοντες ρε παιδια
σιγα μην ξανακλειστω μεσα
ας πεθανετε ολοι
+1000 Η μόνη σωστή άποψη, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει γίνει ταμπού να λες ότι η ελευθερία μου >>>>>>>>... η υγεία σου. Ειδικά αν έχεις κάνει και το εμβόλιο δεν χρωστάς τίποτα και σε κανέναν. Οτιδήποτε άλλο θυμίζει Β.Κορέα που χρειάζεσαι ειδική άδεια για να πας απ'το σημείο Α στο σημείο Β.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,909 μηνύματα.
Αν τολμήσει και μας ξαναμαντρώσει ο Κυριακούλης, θα του δώσω την κατάρα μου να μην μπορέσει να ξαναπάει διακοπές.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.
Αστειο που πιστευετε οτι οι νεοι θα ξανακλειστουμε.Οτι και να γινει λοκνταουν και μη.Ας πανε οι ψεκ στις μεθ στην τελικη αυτοι το διαλεξαν.Ηρθε η ωρα να νικησει η ελευθερια.
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αστειο που πιστευετε οτι οι νεοι θα ξανακλειστουμε.Οτι και να γινει λοκνταουν και μη.Ας πανε οι ψεκ στις μεθ στην τελικη αυτοι το διαλεξαν.Ηρθε η ωρα να νικησει η ελευθερια.
μα θα σου πουν οτι η υγεια καποιου ακομα και αν δεν θθελει να εμβολιαστει ειναι πιο σημαντικη απο την καλοπεραση σου και την ελευθερια σου...πανω απο ολα θα σου πουν οτι πρεπει να ειμαστε ανθρωποι
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.
μα θα σου πουν οτι η υγεια καποιου ακομα και αν δεν θθελει να εμβολιαστει ειναι πιο σημαντικη απο την καλοπεραση σου και την ελευθερια σου...πανω απο ολα θα σου πουν οτι πρεπει να ειμαστε ανθρωποι
Θα τους απαντησω εγω. ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗΔΕΣ ΠΟΝΑΤΕΕΕΕΕ?
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Tώρα από ανεμβολίαστους-αρνητές νέους έχουμε περάσει σε ψεκ-γονείς. Θα ήθελα να γνωρίσω μια mum ψεκ ή έναν πατέρα ψεκ. :clapclap:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.
Tώρα από ανεμβολίαστους-αρνητές νέους έχουμε περάσει σε ψεκ-γονείς. Θα ήθελα να γνωρίσω μια mum ψεκ ή έναν πατέρα ψεκ. :clapclap:
Παντως οι ελληνες φοιτητες 75% εχουν εμβολιαστει και 5%εχουν νοσησει μεχρι στιγμης.Δειχνουν τον δρομο σε πολλους.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Αστειο που πιστευετε οτι οι νεοι θα ξανακλειστουμε.Οτι και να γινει λοκνταουν και μη.Ας πανε οι ψεκ στις μεθ στην τελικη αυτοι το διαλεξαν.Ηρθε η ωρα να νικησει η ελευθερια.

καλά δεν γνωρίζεις οτι και κολλάς και μπορείς να νοσήσεις? αλλιώς γιατι θεωρείς οτι φοράς
την μάσκα?

το εμβόλιο το έκανες για να προστατέψεις τον εαυτό σου απο σοβαρή νόσηση για ενα διάστημα
6-7 μήνες, η λέξη "3η ενισχυτική δόση" αρχικά για ειδικές ομάδες του πληθυσμού και για άτομα
σε μεγάλη ηλικία σου λέει κάτι?

Το χαμό που γίνεται γιατί ζητάνε απο τους εμβολιασμένους rapid test πριν απο την επίσκεψη
σε οδοντίατρο δεν τον εχεις ακούσει / διαβάσει κάπου? εστω στο facebook που φωνάζουν
και διαμαρτύρονται ολοι?
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω το εμβολιο το εκανα...δεν θα κλεινομαι στο σπιτι για να προστατευτω...ειπαμε
αν ειναι να με βρει κατι ας με βρει
απλα οι πιθανοτητες να νοσησω βαρια οντας εμβολιασμενος ειναι πολυ μικρες
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.
καλά δεν γνωρίζεις οτι και κολλάς και μπορείς να νοσήσεις? αλλιώς γιατι θεωρείς οτι φοράς
την μάσκα?

το εμβόλιο το έκανες για να προστατέψεις τον εαυτό σου απο σοβαρή νόσηση για ενα διάστημα
6-7 μήνες, η λέξη "3η ενισχυτική δόση" αρχικά για ειδικές ομάδες του πληθυσμού και για άτομα
σε μεγάλη ηλικία σου λέει κάτι?

Το χαμό που γίνεται γιατί ζητάνε απο τους εμβολιασμένους rapid test πριν απο την επίσκεψη
σε οδοντίατρο δεν τον εχεις ακούσει / διαβάσει κάπου? εστω στο facebook που φωνάζουν
και διαμαρτύρονται ολοι?
Γνωριζω φιλε.Δεν με ενδιαφερει καθολου ομως ουτε να κολλησω ουτε να μεταδωσω τον ιο σε εναν ψεκ αφου εγω ειμαι εμβολιασμενος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο
εγω το εμβολιο το εκανα...δεν θα κλεινομαι στο σπιτι για να προστατευτω...ειπαμε
αν ειναι να με βρει κατι ας με βρει
απλα οι πιθανοτητες να νοσησω βαρια οντας εμβολιασμενος ειναι πολυ μικρες
Οποιος κλειστει ειναι αξιος της μοιρας του πραγματικα.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Γνωριζω φιλε.Δεν με ενδιαφερει καθολου ομως ουτε να κολλησω ουτε να μεταδωσω τον ιο σε εναν ψεκ αφου εγω ειμαι εμβολιασμενος.


Οποιος κλειστει ειναι αξιος της μοιρας του πραγματικα.

αν και δεν είναι οκ αυτό που λές, σίγουρα θα μπορούσες να σκοτώσεις κάποιους αν εχουν
επιβαρυμένη υγεία και τους μεταδόσεις τον ιο.

ομως υπάρχουν και κάποιοι άλλοι που ευχαρίστως θα ήθελαν να κολλήσουν είτε απο εσένα είτε
απο τον οποιοδήποτε γιατι θεωρούν οτι θα το περάσουν ήπια ή ασυμπτωματικά προκειμένου να
πάρουν την βεβαίωση νόσησης.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.
αν και δεν είναι οκ αυτό που λές, σίγουρα θα μπορούσες να σκοτώσεις κάποιους αν εχουν
επιβαρυμένη υγεία και τους μεταδόσεις τον ιο.

ομως υπάρχουν και κάποιοι άλλοι που ευχαρίστως θα ήθελαν να κολλήσουν είτε απο εσένα είτε
απο τον οποιοδήποτε γιατι θεωρούν οτι θα το περάσουν ήπια ή ασυμπτωματικά προκειμένου να
πάρουν την βεβαίωση νόσησης.
Δεν με ενδιαφερει η υγεια του αλλου.Να εκανε το εμβολιο.
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Απλά όχι. Στο εξής όποιος τον ξεκάνει ο ιός ή το επέλεξε ή ήταν εξαιρετικά άτυχος. Στην τελική δεν θα σταματήσει να ζει όλος ο κόσμος για να φυτοζωήσουν λίγο παραπάνω οι ψέκες και οι εύθραυστοι.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Αφήνω αυτό, έδω.


received_283601763319135.jpeg


Κοιτα να δεις που και ο FDA είναι ψεκ τελικά, ε; :shifty:
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Αφήνω αυτό, έδω.


View attachment 85946

Κοιτα να δεις που και ο FDA είναι ψεκ τελικά, ε; :shifty:
Μια που εισαι και μεγάλος, τι γνώμη έχεις για το τροπο που σκέφτονται τα νεα παιδιά? :happy:
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.
Δεν είναι τυχαίο ότι τα προβλήματα πλέον εντοπίζονται στη Βόρεια Ελλάδα, που είναι το γεωγραφικό διαμέρισμα με τους λιγότερους εμβολιασμένους...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top