Θα δεχόσασταν στο facebook αίτημα φιλίας από άγνωστο;

Θα δεχόσασταν στο facebook αίτημα φιλίας από άγνωστο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 87)
  • Ναι

    Ψήφοι: 9 10.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 32 36.8%
  • Εξαρτάται ( από τι; )

    Ψήφοι: 32 36.8%
  • Δεν έχω FB αλλά αν είχα θα δεχόμουν.

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • Δεν έχω FB αλλά αν είχα δε θα δεχόμουν.

    Ψήφοι: 11 12.6%
  • Δεν έχω FB και αδιαφορώ για τη δημοσκόπηση.

    Ψήφοι: 2 2.3%

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
και μετά προκύψει..ξεροκόμματο ;)

:P Να θαυμασουμε καμια φωτο ρε αδερφε:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
ναι βρε αδερφέ..:P

απλά κάποιοι άνθρωποι αξιολογούν τους άλλους ανθρώπους (και τους αποδέχονται ή τους απορρίπτουν στο facebook) μόνο με βάση την εμφάνιση μέσω της φωτογραφίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ναι βρε αδερφέ..:P

απλά κάποιοι άνθρωποι αξιολογούν τους άλλους ανθρώπους (και τους αποδέχονται ή τους απορρίπτουν στο facebook) μόνο με βάση την εμφάνιση μέσω της φωτογραφίας

Κοιτα εγω ειπα αναλογως !! Ειναι 2-3 π εχουνε 4000 φιλους επειδη ειναι.. αλλα να χεις 2-3 κακο δεν κανει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
χαχαχα ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
απλά κάποιοι άνθρωποι αξιολογούν τους άλλους ανθρώπους (και τους αποδέχονται ή τους απορρίπτουν στο facebook) μόνο με βάση την εμφάνιση μέσω της φωτογραφίας

Εδώ θα διαφωνήσουμε αγαπητέ!Δυστυχώς δεν υπάρχει κανένα άλλο κριτήριο,τουλάχιστον μέχρι να πατήσει ο άλλος/η το κουμπί "accept"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ πάντως,ως τέρμα καχύποπτη που είμαι με όλους και όλα [πολλά έχουν δει τα μάτια μου κι έχουν ακούσει τ'αυτιά μου] δε δέχομαι καλά καλά και τους γνωστούς,θα δεχθώ τους άκυρους? :P μέσα έχω λίγους και καλούς.Εντάξει,έχω και άτομα από άλλες περιοχές,αλλά φαίνεται πραγματικά ποιος είναι fake και ποιος οχι..αν διαπιστώσω κάτι τέτοιο διαγράφω κατευθείαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioannab

Νεοφερμένος

Η Ioannab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω δεν το βλεπω ετσι οτι κοιτας καποιον μονο απο μια μικρη φωτο και βγαζεις το συμπερασμα.. δεν βγαζω κανενα συμπερασμα απλα θεωρω βλακεια να μην ξερω καποιον και να κατσω να του μιλαω..αν πχ εγω βρισκομαι Αθηνα και αυτος Θεσσαλονικη ή οπουδηποτε.. Ποιος ο λογος να μιλας με ανθρωπους που δεν προκειται να δεις ποτε.. Νοιωθεις οτι ζεις σε μια οφθαλμαπατη.. Και εκτος αυτου σταματας καποτε να μιλας μαζι τους. Δεν λεω οτι δεν το εχω κανει απλα κτλβα οτι δεν εχει και τοσο ενδιαφερον. Αν βεβαια ειναι απο την ιδια πολη που εισαι κ συ και σου κανει το κλικ τοτε δεν χανεις και τπτ να του μιλησεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βραστα η κατασταση ... Πριν κατι μερες μου εστειλε ενας τυπος αιτημα . Ειχαμε κοινους φιλους και ατομα που τα ξερω οποτε τον δεχτηκα αρχισαμε να μιλαμε στο τσατ καλο παιδι δεν λεω αλλα απο εδω το παει απο εκει το παει σε συζητηση για γκομενικα καταληγει και το ολο concept εχει αρχισει να με τσαντιζει οποτε αν συνεχισει το μπλοκαρισμα δεν το γλιτωνει αν και οποτε αρχιζει η συζητηση του λεω σταματα το με τσαντιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν έχω FB. Αν είχα, θα το είχα για επαγγελματικούς/ακαδημαϊκούς λόγους, οπότε θα έκανα accept σε φοιτητές, γιατρούς, ιατρικές οργανώσεις κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ναι αμε,:):D αμα δεν φαινοτανε υποπτος,;) στη χειροτερη κανεις μια διαγραφη.:whistle:
Καπου ειχα διαβασει ενα αρθρο όμως που ελεγε οτι ερευνες εχουν δειξει οτι καποιος οταν τον "σβηνουν στο φβ στενοχωριεται λες ειχε τσακωθει με καποιον κανονικα.εννοω απο κοντα. Γι αυτο προσεχετε ...μην πληγωνετε τον κοσμο.:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

voluptuousNex

Νεοφερμένος

Η voluptuousNex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χμμμμμ εξαρταται΄...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Εγώ μόλις πριν από δύο ημέρες, «καθάρισα» τη λίστα φίλων μου. Έχοντας 500+ φίλους, έβλεπα στην κεντρική σελίδα ό,τι πιο άκυρο υπήρχε. Ελπίζω να μην τους στενοχώρησα τους διαγραφέντες. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Εγώ μόλις πριν από δύο ημέρες, «καθάρισα» τη λίστα φίλων μου. Έχοντας 500+ φίλους, έβλεπα στην κεντρική σελίδα ό,τι πιο άκυρο υπήρχε. Ελπίζω να μην τους στενοχώρησα τους διαγραφέντες. :(

τους στενοχωρησες κυριε μ:mad:! μερικοι απο μας πληγωνομαστε ευκολα.!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Προσωπικά, όχι μόνο δεν δέχομαι αίτημα φιλίας από άγνωστο,αλλά ούτε καν δεν έχω φίλους από το σχολείο οι οποίοι μου στέλνουν αίτημα αλλά δεν τους δέχομαι. Αφού δεν λέμε ένα γεια στο δρόμο,ποιο το νόημα να τους δεχτώ;

Έχω ελάχιστους, κυρίως φίλους στενούς και συγγενείς,κάποιους καθηγητές επίσης. Γύρω στους 40 και κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Προσωπικά, όχι μόνο δεν δέχομαι αίτημα φιλίας από άγνωστο,αλλά ούτε καν δεν έχω φίλους από το σχολείο οι οποίοι μου στέλνουν αίτημα αλλά δεν τους δέχομαι. Αφού δεν λέμε ένα γεια στο δρόμο,ποιο το νόημα να τους δεχτώ;

Έχω ελάχιστους, κυρίως φίλους στενούς και συγγενείς,κάποιους καθηγητές επίσης. Γύρω στους 40 και κάτι.

Καθηγητές στο Facebook ως μαθητής??
Πώς σε δέχτηκαν?

..προσωπικά ψήφισα ''εξαρτάται'', και αυτό γιατί:

-αν είναι κοπέλα αξέπτ κατευθείαν (μην την κάνουμε να περιμένει)
-αν είναι αρσενικού γένους, και του έχω μιλήσει και πρόκειται κάπως κάποτε να τον ξαναδώ, τότε ναι. (κι αν είναι, μετά από κάνα δίμηνο τον σβήνω)
-διαφορετικά, τον βάζω σε αναμονή μέχρι να τον ξαναθυμηθώ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top