Θα δεχόσασταν στο facebook αίτημα φιλίας από άγνωστο;

Θα δεχόσασταν στο facebook αίτημα φιλίας από άγνωστο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 87)
  • Ναι

    Ψήφοι: 9 10.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 32 36.8%
  • Εξαρτάται ( από τι; )

    Ψήφοι: 32 36.8%
  • Δεν έχω FB αλλά αν είχα θα δεχόμουν.

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • Δεν έχω FB αλλά αν είχα δε θα δεχόμουν.

    Ψήφοι: 11 12.6%
  • Δεν έχω FB και αδιαφορώ για τη δημοσκόπηση.

    Ψήφοι: 2 2.3%

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ίσως..τουλάχιστον όμως, όπως βλέπεις δεν έχουμε όλοι τα ίδια κίνητρα..;) Άρα μην γενικεύουμε. :P
έτσι λες ή καλύτερα νομίζεις εσύ!! Ή ακόμη καλύτερα έτσι σε συμφέρει να λες! :P
Θεωρώ ότι σου βγαίνει αβίαστα, χωρίς να το υπολογίζεις!! -όχι απαραίτητα σε σένα-

Πες μου αλήθεια... θέλεις να γνωρίσεις πολλές κοπέλες για να γίνετε "φίλοι";
Θα δεις κάποια -είτε στο φέις είτε έξω- και τι θα πεις; "Αααχ τι συμπαθητική κοπελίτσα πολύ θα ήθελα να κάνουμε παρέα και να τη γνωρίσω καλύτερα ώστε να γίνουμε φίλοι!!" Ναι ναι και κολλητοί μη σου πω...

Οκ ναι, ίσως, μπορεί, παίζει... ναι ναι όντως το πιο πιθανό είναι αυτό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Για να μη λέτε ότι είμαι κακιά.:mad:

Πριν κάποιες μέρες μου έρχεται μήνυμα από άγνωστο και με ρωτάει τι κάνω, του λέω καλά εσύ; Καλά μου λέει, γιατί δε μπορώ να σου στείλω αίτημα φιλίας; Τεςπα, με τα πολλά μου λέει "μπορείς να μου στείλεις εσύ;".
Είμαι ευγγενική και του' στειλα και γίναμε φίλοι. (είχαμε έναν κοινό, τον οποίο δεν μπορούσα να τον δω - φαντάζεσαι να' ταν κανένας του iSchool?)
Νταξ, είπαμε τα βασικα, ηλικίες, περιοχές και μλκίες και μετά τίποτα.

Μετά από 2-3 μέρες τον διέγραψα.
Σόρρυ, αλλά όπως είπα γλάστρες δε θέλω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Από την στιγμή που η "κοινωνικοποίηση" στο facebook δεν έχει ερωτικό στόχο, για ποιο λόγο να υπάρχει εμμονή με την εμφάνιση; Διαλέγουμε αυτούς που θέλουμε να γνωρίσουμε με βάση εμφανισιακά κριτήρια;
Χαχα να σαι καλα ρε χαχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Για να μη λέτε ότι είμαι κακιά.:mad:
Μετά από 2-3 μέρες τον διέγραψα.
Σόρρυ, αλλά όπως είπα γλάστρες δε θέλω.:P

Έχεις δίκιο,έπρεπε να μπει κατευθείαν στο ψητό,δηλαδή "σε θέλω πολύ,με θέλεις κι εσύ;" κ.λπ. κ.λπ.!
Oh wait,πως τόλμησε;!Σα δε ντρέπεται ο αλήτης,ο πέφτουλας!Ουουου 666,delete άμεσα!:D

Three birds were sitting!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Χαχα να σαι καλα ρε χαχα:clapup:

Ευχαριστώ :clapup:

Άδικο έχω; αφού μέσο κοινωνικοποίησης το θεωρούν και οι μεν και οι δε..εννοώντας τα δυο φύλα. :P Όπως και στην εξω-διαδικτυακή ζωή, τα δυο φύλα κάνουν προσπάθειες προβολής τους μέσω ενδυματικών επιλογών,..κτλ για λόγους κοινωνικοποίησης και όχι μόνο, έτσι και στο διαδίκτυο κάνουν ακριβώς το ίδιο. Τόσες φωτογραφίες ανεβάζουν και αλλάζουν κάθε λίγο και λιγάκι. Για ποιο λόγο το κάνουν άραγε, αφού δεν επιδιώκουν τίποτα; :P Γιατί σπαταλάνε τόσο χρόνο από την ζωή τους, να φτιάχνουν το καλύτερο προφίλ του facebook και να λαμβάνουν likes και σχόλια; :hmm: :D Αφού τα θέλει ο πωπουδάκος τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Όλα τα αιτήματα φιλίας που δε γνωρίζω τον άλλον δεν τα αποδέχομαι, άρα όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχεις δίκιο,έπρεπε να μπει κατευθείαν στο ψητό,δηλαδή "σε θέλω πολύ,με θέλεις κι εσύ;" κ.λπ. κ.λπ.!
Oh wait,πως τόλμησε;!Σα δε ντρέπεται ο αλήτης,ο πέφτουλας!Ουουου 666,delete άμεσα!:D

Three birds were sitting!

Εχμ.
Είχε κλειστό wall, photos και ούτε ανανέωνε όπως είδα status, γενικά πολύ νεκρός και λίγες πληροφορίες για τον ίδιο, και σταμάτα να γενικεύεις -.-
Το ότι εσύ είσαι πέφτουλας δε σημαίνει ότι είναι όλοι. :):):):):)

Ο τύπος απλά δεν επιδίωκε άλλη επικοινωνία, κι ούτε χημεία είχαμε, ούτε κάτι άλλο είχαμε να πούμε, θα καθόταν εκεί ως μια γλάστρα κλασσικά πράγματα.
δε πιστεύω να ήσουν εσύ και να θίχτηκες.:sly:

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Όταν έχω αίτημα φιλίας από κάποιον άγνωστο,που δεν έχουμε ούτε κοινούς φίλους,ούτε μου θυμίζει κάτι η φάτσα του (:P) δε τον δέχομαι..καταρχήν πως με βρήκε..μια φορά όλο κι όλο δέχτηκα έναν τύπο και όταν το ρώτησα πως με βρήκε,μου λέει "Πάτησα στην αναζήτηση το όνομά σου ψάχνοντας μια άλλη κοπέλα,αλλά αφού σ'έβγαλε και μου άρεσες είπα να σε κάνω.." LOL δηλαδή..:whistle: Αν όμως έχουμε κοινούς φίλους τότε θα τον δεχτώ..μερικές φορές όμως κάνω έναν καθαρισμό στις επαφές μου.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εχμ.
Είχε κλειστό wall, photos και ούτε ανανέωνε όπως είδα status, γενικά πολύ νεκρός και λίγες πληροφορίες για τον ίδιο, και σταμάτα να γενικεύεις -.-

Στην δική σου περίπτωση υπάρχουν τα εξής ενδεχόμενα:
1)Ο τύπος δεν είχε καμία διάθεση να σου την πέσει γιατί δεν ήθελε να ρίξει τα μούτρα του αλλά σκέφτηκε "κάτσε να την κάνω add να πούμε καναδυό γενικόλογα και μπορεί και να τσιμπήσει από μόνη της,δεν ξες"...
2)Ήταν απλά χαχόλος και δεν ένιωθε να κάνει ένα ηλεκτρονικό καμάκι της προκοπής...
3)Είδε και τις υπόλοιπες photos σου και το μετάνιωσε!:teasing:
4)Είναι psycho killer και συλλέγει info για τα επόμενα θύματά του!:kill:

Κατά τ'άλλα δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου...κι εγώ έχω καμιά 100ρια άτομα που έχουμε να μιλήσουμε πάνω από χρόνο,τι να κάνω να τους πάρω σβάρνα και να τους διαγράψω όλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
κι εγώ έχω καμιά 100ρια άτομα που έχουμε να μιλήσουμε πάνω από χρόνο,τι να κάνω να τους πάρω σβάρνα και να τους διαγράψω όλους;
Πριν απο 3 μηνες εκανα εκαθαριση επαφων.Και τι δε διεγραψα: απο ατομα απο το ιδιο σχολειο που εχουμε 40+ κοινους φιλους μεχρι παλιους συμμαθητες που τους ειχα να στεκονται χωρις ομως να μιλαμε.Οπως η πρινσες ετσι κι εγω, θελω να αποφευγω τους φιλους-γλαστρες(ετσι κι αλλιως ελλειψη φυτων δεν εχω μεσα στη φυση ζω :P ).Απο 250 ατομα εφτασα τα 180!Και τωρα που το σκεφτομαι σαν πολλοι να μαζευτηκαν παλι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνετε όμως ότι αυτές οι "γλάστρες",δεν ξέρετε που μπορούν να σας φανούν χρήσιμες στο μέλλον...δεν πειράζει,μικρές είστε ακόμα θα μάθετε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Σε τι μπορούν να μας φανούν χρήσιμες?? Για πες...να ξέρουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Όπου και όπως θα σου φανούν χρήσιμες και όλες οι άλλες γνωριμίες που κάνεις εκεί έξω...

Εκτός αν π.χ. ζεις σε κάνα ορεινό χωριό και σ'έχουν μικροπαντρέψει προικίζοντάς σε με χωράφια,οπότε και δεν έχεις ανάγκη!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Όπου και όπως θα σου φανούν χρήσιμες και όλες οι άλλες γνωριμίες που κάνεις εκεί έξω...

Εκτός αν π.χ. ζεις σε κάνα ορεινό χωριό και σ'έχουν μικροπαντρέψει προικίζοντάς σε με χωράφια,οπότε και δεν έχεις ανάγκη!:lol:
Χαχαχα...ναι,δε λέω..μπορεί όντως να μας χρησιμεύσουν κάποιες γλάστρες από το facebook :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στην δική σου περίπτωση υπάρχουν τα εξής ενδεχόμενα:
1)Ο τύπος δεν είχε καμία διάθεση να σου την πέσει γιατί δεν ήθελε να ρίξει τα μούτρα του αλλά σκέφτηκε "κάτσε να την κάνω add να πούμε καναδυό γενικόλογα και μπορεί και να τσιμπήσει από μόνη της,δεν ξες"...
2)Ήταν απλά χαχόλος και δεν ένιωθε να κάνει ένα ηλεκτρονικό καμάκι της προκοπής...
3)Είδε και τις υπόλοιπες photos σου και το μετάνιωσε!:teasing:
4)Είναι psycho killer και συλλέγει info για τα επόμενα θύματά του!:kill:

Κατά τ'άλλα δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου...κι εγώ έχω καμιά 100ρια άτομα που έχουμε να μιλήσουμε πάνω από χρόνο,τι να κάνω να τους πάρω σβάρνα και να τους διαγράψω όλους;

hahaha
Μπορεί να τα συνδύασε κι όλα μαζί.:redface:

Μωρέ, κι εγώ έχω κάποιες γλάστρες, αλλά είναι άτομα που γνωρίζω προσωπικά και θεωρώ λίγο "προσβολή" να τους διαγράψω ας πούμε.
Αν τον άλλον δε τον γνωρίζω καν, όχι δε θα νιώσω τύψεις κι ούτε θα με νοιάζει τι γνώμη θα σχηματίσει για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Για να μη λέτε ότι είμαι κακιά.:mad:

Μετά από 2-3 μέρες τον διέγραψα.
Σόρρυ, αλλά όπως είπα γλάστρες δε θέλω.:P

terminated!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioannab

Νεοφερμένος

Η Ioannab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Kατα την γνωμη μου δεν υπαρχει νοημα να δεχτεις εναν αγνωστο "ασχετο" εκτος και αν σου κανει κανα κλικ και σαρεσει ας πουμε.. Εκει πιστευω εχει ενδιαφερον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Kλικ από μια μικρή φωτογραφία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αμα είναι κόμματος κάτι γίνεται:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
και μετά προκύψει..ξεροκόμματο ;)

Ρε παιδιά μην προτιμάτε ή απορρίπτετε τους ανθρώπους με βάση μια μικρή φωτογραφία. Πείτε και δυο λογάκια, να δείτε τι παίζει πίσω από την φωτογραφία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top