Θέματα 1999

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κάγκουρας

Νεοφερμένος

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Που μπορώ να βρώ τα θέματα του 1999 Γ Λυκείου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το 1999 ήταν θέματα επί δεσμών, απ' όσο ξέρω, δεν νομίζω ότι θα είναι αντιπροσωπευτικά του σημερινού συστήματος. :S



Τα θες για να τα κοιτάξεις κι αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κάγκουρας

Νεοφερμένος

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ναι, ξέρω ότι ήταν με δέσμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κάγκουρας

Νεοφερμένος

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Το έχω δει αυτό...αλλά άμα προσέξεις δεν έχει Γ λυκείου παρά μόνο Β.....έχω ψάξει γενικά...γιαυτό έθεσα και το thread...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εχεις δικιο.αληθεια τα παλιοτερα θεματα γιατι τα εχουν κρυμμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εχεις δικιο.αληθεια τα παλιοτερα θεματα γιατι τα εχουν κρυμμενα?
Δεν είναι κρυμμένα, απλά δεν έχει νόημα να κυκλοφορήσουν. Κάπου είχε πετύχει το μάτι μου κάτι τεύχη από τα ΙΕΚ Κορέλκο (δεν ξέρω καν αν λειτουργούν ακόμα :P) με θέματα επί δεσμών... από το '80 (ή και παλιότερα) μέχρι το 94 νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top