Θέλω να μου προτείνετε κάποιο καλό φροντιστήριο στα Δυτικά Προάστια

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά, τι γνωμη εχετε για το εν ταξη και το ορόσημο στο Ιλιον ή στο περιστερι, ή και γενικα. Ειναι καλα για οικονομικα;
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Γεια σας επαναφέρω το θέμα καθώς και εμένα με ενδιαφέρουν φροντιστήρια σε περιοχές Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλού Αιγάλεω αν κάποιος έχει να προτείνει καποιο αξιόπιστο! Διάβασα φυσικά και τα παραπάνω μηνύματα και θα τα έχω υπόψη μου
 

margik

Νεοφερμένος

Η margik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Το ''ΕνΤάξη'' στο Ίλιον πολύ καλό και με καλούς κ έμπειρους καθηγητές!
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γεια σας επαναφέρω το θέμα καθώς και εμένα με ενδιαφέρουν φροντιστήρια σε περιοχές Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλού Αιγάλεω αν κάποιος έχει να προτείνει καποιο αξιόπιστο! Διάβασα φυσικά και τα παραπάνω μηνύματα και θα τα έχω υπόψη μου
Τι κατεύθυνση είσαι;
 

Stratos_limen

Νεοφερμένος

Ο Stratos_limen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος - Ελληνικής Ακτοφυλακής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ανάλογα τα Δυτικά!
Αν προτείνω Κορυδαλλό αυτό που πήγα εγώ , Μέντορας , έγραψα 100 Οικονομία 100 Πληροφορική 76 Μαθηματικά 79 Έκθεση. Το επιβεβαίωσε και η αδερφή μου από Θεωρητική κατεύθυνση που πήγε κάπου παραπάνω από 18 χιλιάρικα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top