Θέλω να γίνω παραστάτης

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Καλησπέρα με λένε Άννα και πάω Α Λυκείου στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19,2/10 όμως τώρα ποια σε κάποια μαθήματα που είχα γράψει στο πρώτο τετράμηνο 18,19 έχω γράψει τώρα στο Δευετρο 13,6-14 ,Παιδιά δεν ξέρω πάντα ήθελα να γίνω παραστάτης στο σχολείο μου μέχρι στιγμής στο πρωτο τετράμηνο πρώτη ήταν ένα κορίτσι που έβγαλε 19,8 μετά άλλο ένα που έβγαλε 19,6 και μετά εγώ με αλλά δυο που βγάλαμε 19,2.Πιστεύεται με προσπάθεια να καταφέρω του χρόνου να γίνω παραστάτης δώστε καποιες συμβουλές !!τι πρέπει να προσέξω στο διάβασμα μου λέτε να πέσει ο μέσος όρος μου με αυτά που έχω γράψει στο Δεύτερο τετράμηνο ;;;;;Το ξερω δεν είναι και τόσο σημαντικό θέμα αλλά είναι έναν όνειρο από το δημοτικό...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Είσαι η Άννα του 19,2 και θέλεις να γίνεις παραστάτης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Καλησπέρα με λένε Άννα και πάω Α Λυκείου στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19,2/10 όμως τώρα ποια σε κάποια μαθήματα που είχα γράψει στο πρώτο τετράμηνο 18,19 έχω γράψει τώρα στο Δευετρο 13,6-14 ,Παιδιά δεν ξέρω πάντα ήθελα να γίνω παραστάτης στο σχολείο μου μέχρι στιγμής στο πρωτο τετράμηνο πρώτη ήταν ένα κορίτσι που έβγαλε 19,8 μετά άλλο ένα που έβγαλε 19,6 και μετά εγώ με αλλά δυο που βγάλαμε 19,2.Πιστεύεται με προσπάθεια να καταφέρω του χρόνου να γίνω παραστάτης δώστε καποιες συμβουλές !!τι πρέπει να προσέξω στο διάβασμα μου λέτε να πέσει ο μέσος όρος μου με αυτά που έχω γράψει στο Δεύτερο τετράμηνο ;;;;;Το ξερω δεν είναι και τόσο σημαντικό θέμα αλλά είναι έναν όνειρο από το δημοτικό...........
Γεια σου Άννα!

Καταρχάς ηρέμησε... :P

Μπράβο σου για την τόσο υψηλή σου βαθμολογία!
Θέλω όμως να σε ρωτήσω. Γιατί είναι τόσο σηματνικό για εσένα να γίνεις παραστάτρια; Απλώς να γνωρίζεις ότι το να είσαι παραστάτης είναι κάτι όμορφο, αλλά επειδή το έχω ζήσει, δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο :P το κάνεις για να αισθανθείς περήφανη για τον ευατό σου; Για κάποιον δικό σου άνθρωπο ίσως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
αυτό ακριβώς θέλω να το κάνω για τον εαυτό μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Γενικά ο μόνος τρόπος να ανεβάσεις κάποιους βαθμούς σου είναι να είσαι μία κλασικά καλή μαθήτρια. Συμμετοχή στην τάξη, ερωτήσεις, να κάνεις ασκήσεις και να γράφεις καλά στα τεστ και διαγωνίσματα.. δεν νομίζω να υπάρχει κάποια διαφορετική συμβουλή από το ο ρ γ α ν ω μ ε ν ο διάβασμα και όχι το πολύωρο το οποίο είναι κυρίως βλεβερό για τις νοητικές σου επιδώσεις..

Καλή σου επιτυχία για τον στόχο σου αλλά να έχεις στο μυαλό σου ότι ο καλύτερος τρόπος να νιώσεις περηφάνια δεν είναι να γίνεις παραστάτρια, αλλά να αποδεχθείς ότι αξίζεις είτε πετύχεις είτε όχι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιλτιάδης

Νεοφερμένος

Ο Μιλτιάδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Η λύση είναι απλή και φαντάζομαι πως την ξέρεις και εσύ.Να γράφεις 19-20(ή και 18,αλλά προτιμότερο είναι να γράφεις πιο πάνω)στα διαγωνίσματα τετραμήνου,να διαβάζεις πάρα πολύ καλά το μάθημα της ημέρας για να σηκώνεις χέρι στη τάξη(πάρα πολύ βασική η συμμετοχή στο μάθημα)αλλά και για να γράψεις καλά σε κάποιο απροειδοποίητο τεστ-ή και προειδοποιημένο-.Τώρα για τους χαμηλούς βαθμούς που έγραψες στα διαγωνίσματα,πρέπει να σηκώνεις συνέχεια χέρι στην τάξη για να αποδείξεις στον καθηγητή σου,πως αυτός κακός βαθμός ήταν μια άτυχη στιγμή.Αν το κάνεις αυτό,θα καταλάβει την αξία σου και θα σου βάλει καλό βαθμό ειδικά αν σου έχει βάλει στο Α΄τετράμηνο.Επίσης,πρέπει να είσαι ήσυχη και να μη δημιουργείς προβλήματα γενικά.Για να βγάζεις τόσο ψηλό βαθμό είμαι σίγουρος πως δεν κάνεις κάτι επιλήψιμο,απλά το λέω για να ακουστεί.Κοίτα,το ξέρεις και εσύ,δεν είναι και καμιά τεράστια θέση το να γίνεις παραστάτης.Είσαι ήδη άριστη μαθήτρια και όλοι το ξέρουνε.Και καθηγητές και μαθητές.Μην αγχώνεσαι και όλα θα τα καταφέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πραγματικό ερώτημα είναι γιατί θες να γίνεις παραστάτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,255 μηνύματα.
Καλησπέρα με λένε Άννα και πάω Α Λυκείου στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19,2/10 όμως τώρα ποια σε κάποια μαθήματα που είχα γράψει στο πρώτο τετράμηνο 18,19 έχω γράψει τώρα στο Δευετρο 13,6-14 ,Παιδιά δεν ξέρω πάντα ήθελα να γίνω παραστάτης στο σχολείο μου μέχρι στιγμής στο πρωτο τετράμηνο πρώτη ήταν ένα κορίτσι που έβγαλε 19,8 μετά άλλο ένα που έβγαλε 19,6 και μετά εγώ με αλλά δυο που βγάλαμε 19,2.Πιστεύεται με προσπάθεια να καταφέρω του χρόνου να γίνω παραστάτης δώστε καποιες συμβουλές !!τι πρέπει να προσέξω στο διάβασμα μου λέτε να πέσει ο μέσος όρος μου με αυτά που έχω γράψει στο Δεύτερο τετράμηνο ;;;;;Το ξερω δεν είναι και τόσο σημαντικό θέμα αλλά είναι έναν όνειρο από το δημοτικό...........


Αρχικά θέλω να σου πω πραβο για τους βαθμούς σου και για τις φιλοδοξίες που έχεις!
Τώρα για να το πετύχεις απλά διαβάζεις 3 ώρες την ημέρα,συμμετέχεις παρά πολύ στην τάξη και φυσικά στις εξετάσεις διαβάζεις τα πάντα.Καλη επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Αα δεν πάμε καλά...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,255 μηνύματα.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Καλησπέρα με λένε Άννα και πάω Α Λυκείου στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19,2/10 όμως τώρα ποια σε κάποια μαθήματα που είχα γράψει στο πρώτο τετράμηνο 18,19 έχω γράψει τώρα στο Δευετρο 13,6-14 ,Παιδιά δεν ξέρω πάντα ήθελα να γίνω παραστάτης στο σχολείο μου μέχρι στιγμής στο πρωτο τετράμηνο πρώτη ήταν ένα κορίτσι που έβγαλε 19,8 μετά άλλο ένα που έβγαλε 19,6 και μετά εγώ με αλλά δυο που βγάλαμε 19,2.Πιστεύεται με προσπάθεια να καταφέρω του χρόνου να γίνω παραστάτης δώστε καποιες συμβουλές !!τι πρέπει να προσέξω στο διάβασμα μου λέτε να πέσει ο μέσος όρος μου με αυτά που έχω γράψει στο Δεύτερο τετράμηνο ;;;;;Το ξερω δεν είναι και τόσο σημαντικό θέμα αλλά είναι έναν όνειρο από το δημοτικό...........


παιδιά για να μην ύπαρξει κάποια παρεξηγήση αυτό το μήνυμα το έχει γράψει η αδερφή μου από το προφίλ μου !
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,255 μηνύματα.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Καλησπέρα με λένε Άννα και πάω Α Λυκείου στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 19,2/10 όμως τώρα ποια σε κάποια μαθήματα που είχα γράψει στο πρώτο τετράμηνο 18,19 έχω γράψει τώρα στο Δευετρο 13,6-14 ,Παιδιά δεν ξέρω πάντα ήθελα να γίνω παραστάτης στο σχολείο μου μέχρι στιγμής στο πρωτο τετράμηνο πρώτη ήταν ένα κορίτσι που έβγαλε 19,8 μετά άλλο ένα που έβγαλε 19,6 και μετά εγώ με αλλά δυο που βγάλαμε 19,2.Πιστεύεται με προσπάθεια να καταφέρω του χρόνου να γίνω παραστάτης δώστε καποιες συμβουλές !!τι πρέπει να προσέξω στο διάβασμα μου λέτε να πέσει ο μέσος όρος μου με αυτά που έχω γράψει στο Δεύτερο τετράμηνο ;;;;;Το ξερω δεν είναι και τόσο σημαντικό θέμα αλλά είναι έναν όνειρο από το δημοτικό...........

Γιατί να υπάρξει παρεξήγηση;


γιατί μπορεί να πιστεύουν ότι τρομάρωωω ????????
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,255 μηνύματα.

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ένα προφίλ με όνομα Spyros που συστήνεται ως Άννα δημιουργεί (μεταξύ μας) πρόσφορο έδαφος για παρεξηγήσεις, όχι; :P

ήταν προφανές ότι το έγραψε κάποιος άλλος από το λογαριασμό του Σπύρου :P γιατί ο Σπύρος έχει γράψει τόσα μηνύματα ως Σπύρος οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να τρολλάρει εδώ.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παραστάτης; Γιατί έχετε τόσο χαμηλές προσδοκίες; Εγώ είχα γινει σημαιοφόρος.
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μάλλον είμαι ο πιο τυχερός, μιας και με τέσσερα παιδιά όλα κι όλα στη τάξη δεν υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός. Δεν είναι και τόσο σοβαρό να γίνεις παραστάτης/σημαιοφόρος. Μια μέρα είναι και τέλος.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,255 μηνύματα.

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Και εγώ έφευγα από τα μαθήματα για να "παρελάσω". :whistle:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top