Γενικό - Η πολυήμερη εκδρομή της Γ' Γυμνασίου

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μπα...από αναστάτωση στο Γυμνάσιο ήμαστε επαρκείς!!!!!:P:P Μάλλον φταίει οι παλαιών αρχών καθηγητές-απολιθώματα....:P:P:P
ααα κατάλαβα..homo sapiens δηλαδή!!!τι να πω??υπομονή!!πάντως φέτος να απαιτήσετε να πάτε,μην το αφήσετε έτσι!!:iagree:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω πάει τεραήμερη από την πρώτη γυμνασιου(και γενικά όλες τις χρονιές στο γυμνάσιο) αλλά με την περιβαλλοντική και χορωδία...μάλλον φέτος θα πάμε Κρήτη τέλεια....λογικά όμως εσείς λέτε για όλη την τρίτη χωρίς πρόγραμμα σχολικό οπότε δεν νομίζω πως μπορώ να σας βοηθήσω...:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

balletvasia

Νεοφερμένος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εμένα το σχολείο μου τουλάχιστον τισ 2 περσινές χρονιες που απο τοτε είμαι στο σχολείο πήγαν καθε χρονο 7ημερη περσι και προπερσι Ιταλια (Ηταν σαν 5ημερη καθως ταξίδευαν τισ 2 μέρες ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εμένα το σχολείο μου τουλάχιστον τισ 2 περσινές χρονιες που απο τοτε είμαι στο σχολείο πήγαν καθε χρονο 7ημερη περσι και προπερσι Ιταλια (Ηταν σαν 5ημερη καθως ταξίδευαν τισ 2 μέρες ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7μερη από α γυμνασίου??πρώτη φορά το ακούω!!ρε σε ιδιωτικό πας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εγώ είμαι πολύ χαρούμενη γιατί θα πάμε κατά 80% 5ημερη με την περιβαλλοντική!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ είμαι πολύ χαρούμενη γιατί θα πάμε κατά 80% 5ημερη με την περιβαλλοντική!:jumpy:

Που θα πάτε ;; Ελλάδα ή εξωτερικό ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Που θα πάτε ;; Ελλάδα ή εξωτερικό ;;



Ελλάδα αλλά υπάρχει μία μικρή περίπτωση (για 5% μιλάμε) να πάμε εξωτερικό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ελλάδα αλλά υπάρχει μία μικρή περίπτωση (για 5% μιλάμε) να πάμε εξωτερικό.:D



μάλιστα...όπου και να πάτε νομίζω θα περάσετε τέλεια....καλή διασκέδαση λοιπόν(όταν πατε...) :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ελλάδα αλλά υπάρχει μία μικρή περίπτωση (για 5% μιλάμε) να πάμε εξωτερικό.:D
τυχεροίιιιι!!!!:Pεμείς από τη γ γυμνασίου ξεκινήσαμε τις 3μερες!!!τέσπα καλά να περάσετε!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini!

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μουσθένη (Καβάλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τυχεροί που είστε εσείς που πηγαίνεται σε τέτοια σχολεία που σας πηγαίνουν 5ήμερες από την πρώτη....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Τυχεροί που είστε εσείς που πηγαίνεται σε τέτοια σχολεία που σας πηγαίνουν 5ήμερες από την πρώτη....:no1:
+1:no1::no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
μάλιστα...όπου και να πάτε νομίζω θα περάσετε τέλεια....καλή διασκέδαση λοιπόν(όταν πατε...) :P:)

τυχεροίιιιι!!!!:Pεμείς από τη γ γυμνασίου ξεκινήσαμε τις 3μερες!!!τέσπα καλά να περάσετε!!!:D:D


Ευχαριστώ παιδιά!
(Και μόλις έμαθα ότι θα πάμε όχι μία, αλλά 2 εκδρομές πενταήμερες!:jumpy:)



Τυχεροί που είστε εσείς που πηγαίνεται σε τέτοια σχολεία που σας πηγαίνουν 5ήμερες από την πρώτη....:no1:


Ναι, όντως, είμαστε, είμαστε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά!
(Και μόλις έμαθα ότι θα πάμε όχι μία, αλλά 2 εκδρομές πενταήμερες!:jumpy:)






Ναι, όντως, είμαστε, είμαστε! :P

Αφήστε και καμιά για μας!!:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drenoviadou

Νεοφερμένος

Η drenoviadou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κι εμεισ το ιδιο κανονιζουμε αλλα εμεισ δν 8α παμε με καποιο προγραμμα...εμεισ μπορει να μην παμε ομωσ γτ ειμαστε πολι τρελα κ δν 8ελει κανενασ να μασ σινοδεπσει..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αφήστε και καμιά για μας!!:'(:P
έλα ντε!!για να πάμε 5μερη θα γεράσουμε εμείς!!!:P:D:D
-----------------------------------------
κι εμεισ το ιδιο κανονιζουμε αλλα εμεισ δν 8α παμε με καποιο προγραμμα...εμεισ μπορει να μην παμε ομωσ γτ ειμαστε πολι τρελα κ δν 8ελει κανενασ να μασ σινοδεπσει..!
κατάλαβα...έχετε μπλέξει κ εσείς για τα καλά!!!:iagree::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Icy Ice

Νεοφερμένος

Η Ελεάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά είδα που λέτε πως είναι νωρίς να συζητάμε από τώρα για την τριήμερη αλλά εμείς το συζητάμε από τώρα, λέμε να πάμε Βενετία για 7 μέρες ή και Γαλλία. Μου άρεσε εμένα πολύ η ιδέα γιατί είμαστε δημόσιο και δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο στην ιστορία του σχολείου μας... Εσείς τι λέτε; Που αλλού θα ήταν ωραία αλλά θα είχε και κάτι ιστορικού ενδιαφέροντος, κάτι που να έχει να κάνει με την εκπαίδευση τελος πάντων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εμείς κάναμε τις ίδιες συζητήσεις κάθε μέρα και τελικά βρήκαμε χαρτί της εφημερίδα της κυβερνήσεως που λέει με τη βούλα οτι η προσπάθεια για τριήμερη είναι αναγκαία από τον διευθυντή του σχολείου αρκεί να βρείτε καθηγητές να σας συνοδεύσουν ανά 30 άτομα 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Icy Ice

Νεοφερμένος

Η Ελεάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δεν αρκεί μόνο αυτό, πρέπει να εγκριθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εμεις παντως στο Γυμνασιο ειχαμε παει εκδρομη για περιβαλοντικη εργασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εμεις πηγαμε στον βολο!τελεια!!!!!!!!!ετσι απλα χωρις προγγραματα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top