Γενικό - Η πολυήμερη εκδρομή της Γ' Γυμνασίου

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλα παιδια εγω ειμαι Α'Λυκειου και μονο 1ημερη θα παμε δηλαδη ελεος

Κανατε τπτ καταληψεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
βάση νόμου απαγορεύεται...

Μου είναι δύσκολο να σε πιστέψω με τον Γυμνασιάρχη, που έχουμε!!
Από την άλλη..............

Όμως πρέπει να σου πω ότι τα τελευταία χρόνια η Γ΄Γυμνασίου έχει καθιερωθεί να πηγαίνει εξωτερικό.
Αυτό συνέβαινε και πριν πάω εγώ στο Γυμνάσιο, μια και πήγαινε στο ίδιο η αδελφή μου, που είναι φοιτήτρια τώρα! Τι να πω.............

papas: Το Λύκειο έκανε, όχι το Γυμνάσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
η επίσημη εκδρομή της γ είναι 3 μέρες και εσωτερικό με εκπαιδευτικό χαρακτήρα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki312

Νεοφερμένος

Η Μαρια Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εμεις παντως θα παμε εσωτερικο αλλα 4ημερη και δεν εχω ιδεα αμα επιτρεπεται η απαγορευεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
γιατι εσεις Γ' γυμνασιου δεν πηγατα 3ημερη?

Εμεις στην Γ' Γυμνασιου πηγαμε Αθηνα, ξεκινώντας από το χωριό μου στις 6 το πρωί, και γυρνόντας πίσω την επόμενη μέρα στις 11 (η διαδρομή πήγαινε-έλα ήταν 15 ώρες συνολικά)
-----------------------------------------
η επίσημη εκδρομή της γ είναι 3 μέρες και εσωτερικό με εκπαιδευτικό χαρακτήρα..:)

Τύπου Βουλή πχ, στην οποία τα σχολεία πάνε για κανέναν 2ωρο ετσι τυπικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμείς καστοριά πήγαμε για αρκτούρο και είχε τύπο περιβαλλοντικό...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
εμείς καστοριά πήγαμε για αρκτούρο και είχε τύπο περιβαλλοντικό...:iagree:

Πως ηταν γενικα?
Γιατι εμεις θα παμε απριλιο... Για ποσες μερες πηγατε?
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
3 μέρες... πολύ ωραία... στο Λημναίον μείναμε (απλα the best:no1:)... πήγαμε στον παύλο μελά στο νυμφαίο στο ηδροηλεκτρικό εργοστάσιο και στις πρέσπες...


ΤΕΛΕΙΑ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
παιδια το θεμα μπορει και να κλεισει...Δεν θα παμε τριημερη-το παιδι που το ανοιξε ειναι συμμαθητης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ρε Αθηναιοι θα μας τρελλανετε ρε φιλλλλλλλαρακια γαμωτο; Που νομιζετε οτι βρισκεστε:P!!! Εμεις εδω επαρχια κανουμε παζαρια εαν θα παμε μονοημερη και σας σας περνει ο πονος για τοσες μερες; Ελλλλλλλεος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εσείς πάλι δεν πηγαίνετε εκδρομή, επειδή δεν είστε Αθηναίοι;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Εσείς πάλι δεν πηγαίνετε εκδρομή, επειδή δεν είστε Αθηναίοι;;;;;;;;;;;;;;;;


Στην επαρχια οποιαδηποτεε εκδρομη περαν μονοημερης στο γυμνασιο ειναι απαγορευτικη... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ρε,μήπως είσαι λίγο υπερβολικός; Ξέρω παιδιά από Κοζάνη που έχουν πάει Σκωτία (Λύκειο)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ρε,μήπως είσαι λίγο υπερβολικός; Ξέρω παιδιά από Κοζάνη που έχουν πάει Σκωτία (Λύκειο)!


1oν: Λεω για Γυμνασιο
2ον: Λεω για δημοσιο σχολειο...
3ον: Δεν ειμαι υπερβολικος unfortunately...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Κι εγώ σε δημόσιο σχολείο πάω! Τα παιδιά από την Κοζάνη πήγαιναν Λύκειο,ΟΚ! Αλλά στο forum πολλά παιδιά εκτός Αθηνών θα πάνε πολύημερη εκδρομή, 1 με 2 εξωτερικό. Δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά μια φίλη από Κρήτη έλεγε ότι θα πάνε ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ! Μιλάω για Γυμνάσιο! Τώρα ,βέβαια, εσύ για να το λες κάτι ξέρεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Λαρισα!!!!!!ειναι φανταστικα !!!!!!!!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
Λενα εμεις παντος προτιναμε!!! :P
-----------------------------------------
:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
οριστικά πάμε γενεύη 9-13 απριλίου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ζηλευω ρε παιδια....:(
προτεινα τουλαχιστον α φου δεν παμε τετραημερη να μας πανε 4 μονοημερες αλλα μπαα:PΓια 2 το συζηταμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
ok λενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Να πάτε στην Βενετία.Και μετά περάστε μια βόλτα από τη Βερόνα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top