Γενικό - Η πολυήμερη εκδρομή της Γ' Γυμνασίου

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
παιδια εμεις θα παμε 1 εκπαιδευτικη εκδρομη ισπανια 2 ιταλια και 5ημερη ΖΑκυνθο ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
-----------------------------------------
:):no1::jumpy::xixi::lol:


:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
παιδια εμεις θα παμε 1 εκπαιδευτικη εκδρομη ισπανια 2 ιταλια και 5ημερη ΖΑκυνθο ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
-----------------------------------------
:):no1::jumpy::xixi::lol:


μας δουλεύεις φαντάζομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ψψψψψψεεεεεεμμμμμμμαααααααααααααααααααααααααααααααα...
-----------------------------------------
παιδια εμεις θα παμε 1 εκπαιδευτικη εκδρομη ισπανια 2 ιταλια και 5ημερη ΖΑκυνθο ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
-----------------------------------------
:):no1::jumpy::xixi::lol:

ψεμααααααααααα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εμείς παίζει για 3μερη Ρόδο ή Σαντορίνη ή Κέρκυρα ή Ζάκυνθο. :P
Λέγαμε για 5μερη Ρώμη αλλά ο πρόεδρος έχει προπόνηση με τον Ολυμπιακό και δε μπορεί να λείψει!!!! Αχχ Θεέ μου... :P
Όχι το ΜΕΓΑΛΟ και ΤΡΑΝΟ Θρύνο! :P Θα το ευχόταν αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Eμεις μαλλον Βόλο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εγω ηξερα οτι η 3 καθε χρονο παει 3ημερη καπου...
εμας φετος μας ειπαν οτι το υπουργιο το χει απαγορεψει :hmm::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω ηξερα οτι η 3 καθε χρονο παει 3ημερη καπου...
εμας φετος μας ειπαν οτι το υπουργιο το χει απαγορεψει :hmm::what:
τι????μην μου λες τετοια τωρα..εχω κανει σχεδια για αυτην την 3ημερη:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
τι????μην μου λες τετοια τωρα..εχω κανει σχεδια για αυτην την 3ημερη:P;)


δε νομίζω. εμάς θα μας πάνε 4ήμερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dinoszisis

Νεοφερμένος

Ο costas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εμας 8α μας πανε 3ημερη καρπενήσι εκ των οποιων η πρωτη θα ειναι κυριακη
@@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλα παιδια εγω ειμαι Α'Λυκειου και μονο 1ημερη θα παμε δηλαδη ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Η πατρα ειναι τελεια να του πειτε να σας παει,αλλα και αμα παλι δεν θελει και το Ναυπλιο μια χαρα ειναι.Εμεις θα παμε Αιγηνα μονοημερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εμείς πέρσι πήγαμε Καλαμπάκα-Μετέωρα-Λίμνη Πλαστήρα. Κλασικό μέρος για τριήμερη αλλά δεν είναι κάτι που το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Ναύπλιο !Το καλύτερο! Κοντά, δε θα φάτε μια ολόκληρη μέρα στο δρόμο ,έχει αξιοθέατα ,έχει νυχτερινή ζωή ,ωραία καφέ, είναι πολύ γραφικά και γενικώς συνδυάζει τα πάντα! Αν δεν είχατε πάει πέρσι θα ήταν το τοπ κατά τη γνώμη μου. Μετά υπάρχουν τα συνηθισμένα: Σπάρτη, Πάτρα, Βόλος (κι εκεί καλά είναι), Τρίκαλα (που πήγαμε εμείς!), Θεσσαλονίκη (μακριάααααααα....πολύ μακριά ,άστο καλύτερα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
emeis pame se mia evdomada 3imeri A8ina...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ελάτε Κέρκυρα να πιείτε τσιτσιμπύρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Επιτρεπεται 3ημερη στο γυμνασιο? Το Υπουργειο αναφερει για 2ημερη, αλλα ως συνηθως τα σχολεια παραβλεπουν τους νομους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki312

Νεοφερμένος

Η Μαρια Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γιατι εσεις Γ' γυμνασιου δεν πηγατα 3ημερη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
4ημερη θα πάμε μέσα στον Απρίλη και μάλιστα εξωτερικό! Αν απαγορεύονταν οι 3μερες ή 4μερες εκδρομές στην Γ' Γυμνασίου, δεν θα πηγαίναμε σίγουρα. Το σχολείο μας ακολουθεί κατά γράμμα αυτά που λέει το Υπουργείο! Ξέρω, όμως, ότι για να γίνει μια τέτοια εκδρομή πρέπει να έχει εκπαιδευτικό/θεματικό χαρακτήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γυμνάσιο-εξωτερικό-νόμιμα δεν γίνεται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
βάση νόμου απαγορεύεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top