Γενικό - Η πολυήμερη εκδρομή της Γ' Γυμνασίου

jonisp1

Νεοφερμένος

Ο jonisp1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
στο σχολείο μου ( Μουσικό Σχολείο Βόλου ) πήγαμε 5 ήμερη φετος (Βουδαπέστη:D , στην δευτέρα γυμνασίου) και άλλη μια 6ήμερη (Βελιγράδη , Σερβία:D) (στην πρώτη γυμνασίου). βασικα πηγαίνουμε στο εξωτερικό με προγράμματα που κάνει το σχολείο και κάνουμε συναυλίες.

φέτος μπορούμε να παμε 2ήμερη? πρεπει να εχει καποιο σκοπο η εκρομή?

που το ξεθαψες ειναι 8 μηνες πριν αφτο το θεμα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxeilasfc

Νεοφερμένος

Ο zaxeilasfc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
βασικα γραφτηκα πριν λιγο καιρο (δεν έχω μια εβδομαδα) γιατι ενδιαφερομαι για την 3ημερη φετος που θα παω τριτη γυμνασιου.

ευχαριστω για την απαντηση παντος. για να παμε π.χ. αθηνα, τι πρεπει να βαλουμε για εκπαιδευτικο λογο? καποιος που να το δοκιμασε με το σχολειο του και να πηγανε παρακαλω να απαντηση.και εσυ jonisp1 αμα μπορεις και ξέρεις καμια ιδέα πες μου.

ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κοιτα καλυτερα να μν πατε φετος αθηνα ... προτιματε καστορια και ξανθη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonisp1

Νεοφερμένος

Ο jonisp1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
βασικα γραφτηκα πριν λιγο καιρο (δεν έχω μια εβδομαδα) γιατι ενδιαφερομαι για την 3ημερη φετος που θα παω τριτη γυμνασιου.

ευχαριστω για την απαντηση παντος. για να παμε π.χ. αθηνα, τι πρεπει να βαλουμε για εκπαιδευτικο λογο? καποιος που να το δοκιμασε με το σχολειο του και να πηγανε παρακαλω να απαντηση.και εσυ jonisp1 αμα μπορεις και ξέρεις καμια ιδέα πες μου.

ευχαριστω.

τι να σου πω εμάς δν μας ρώτησαν καν ποση θέλουν να πάνε και ποση οχι πήραν αυτούς με τν μεγαλύτερο βαθμό και κάποιους άλλους με κλήρωση(δν μιλάμε μονο για τρίτη τάξη πήραν 15 άτομα από Τρίτη 10 από Δευτέρα και 5 απο πρώτη) πόσο μάλλον για το που......τώρα εαν πάτε σε κάποια μέρη με δάση πάρκα και τέτοια δηλώστε περιβαλλοντική τώρα για Αθήνα δν ξέρω αλλα τη να πάτε να κάνετε αθηνα ξεναρα θα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Εμάς κάθε χρόνο τα παιδια της τρίτης (όσα θελουν),κάποια παιδια της δευτέρας και της πρώτης πάνε στην Αθήνα και ο εκπαιδευτικός λόγος είναι να πάνε στη Βουλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxeilasfc

Νεοφερμένος

Ο zaxeilasfc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:thanks:ευχαριστω παιδια που μου απαντησατε και για το ενδιαφερον που δειξατε. αθηνα λετε οχι ε; αμα παμε θα ειναι σιγουρα για την βουλη που λεει το παιδι. αλλα αφου λετε οτι θα ειναι ξενερα, θα παμε καπου αλλου. ξανθη οπως προτεινε ο ο φιλος μας απο πανω ειναι μια καλη ιδεα γιατι εχω παει και μου αρεσε. αμα παμε εκει, τι να δηλωσουμε.???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εμας αποκλειεται να μας πανε 3ημερη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxeilasfc

Νεοφερμένος

Ο zaxeilasfc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γιατι να μην σας πανε;; τι κανατε και σας τιμωρουν...;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Όντως στη όταν πάμε στη βουλή δεν περνάμε και τόσο καλά... Ωραία περνάνε τα παιδιά που πάνε 2μερη με την περιββαλοντικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
μουσικό βόλου ε; και εγώ εκεί πάω.πέρσυ η 3 γυμνασίου αν θυμάμαι καλά πήγε 3 μέρες νομίζω Καστορία...κάπου εκεί πάντως...για εμάς φέτος τι προτείνεις; εγώ Ναύπλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
στο γυμνασιο μας δεν μας πηγαινουν 2ημερες η 3ημερες μονο μονοημερες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Όντως στη όταν πάμε στη βουλή δεν περνάμε και τόσο καλά... Ωραία περνάνε τα παιδιά που πάνε 2μερη με την περιββαλοντικη..
Γιατί δεν περνάτε καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxeilasfc

Νεοφερμένος

Ο zaxeilasfc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
nai kali idea einai. pws se lene? se poio tmima eisai?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
nai kali idea einai. pws se lene? se poio tmima eisai?
Πρώτον γκρίκλις...και δεύτερον, σε ποιον αναφέρεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εμείς πήγαμε 3ήμερη Γιάννενα & Πάπιγκο. Αλλά δεν ασχοληθήκαμε ούτε με σεπ ούτε με περιβαλλοντικες. απλά περάσαμε καλά.:drink::drink::drink::drink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxeilasfc

Νεοφερμένος

Ο zaxeilasfc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σε εσενα αναφερομαι. και συγνωμη για τα γρικλις. στο μουσικο δεν είπες οτι πας?
-----------------------------------------
κοιταξε, βασικα στην _marillia1 αναφέρομαι. οχι σε εσένα. εσεις που θα πατε εκδρομη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
σε εσενα αναφερομαι. και συγνωμη για τα γρικλις. στο μουσικο δεν είπες οτι πας?
-----------------------------------------
κοιταξε, βασικα στην _marillia1 αναφέρομαι. οχι σε εσένα. εσεις που θα πατε εκδρομη?
Όχι δεν πάω μουσικό...κοίτα πιο κάτω από μένα...η _marrilia1 πάει!
-----------------------------------------
σε εσενα αναφερομαι. και συγνωμη για τα γρικλις. στο μουσικο δεν είπες οτι πας?
-----------------------------------------
κοιταξε, βασικα στην _marillia1 αναφέρομαι. οχι σε εσένα. εσεις που θα πατε εκδρομη?
Κι εμείς στη Βουλή θα πάμε...γι αυτό ρωτάω τι έχει και δεν τους άρεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω τι έρχονται 300 πούλμαν επαρχιώτικα κάθε μέρα και στήνονται για καμια ώρα έξω απ'τη Βουλή βγάζοντας φωτογραφίες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Το αν είναι 300 δεν το ξέρω:P αλλά έρχονται λογικά για να δουν τη Βουλή...δεν έχουν όλοι βλέπεις την ευκαιρία να μένουν Αθήνα....και καλύτερα να έρθεις μια βόλτα στη Λάρισα πριν πεις ότι είναι επαρχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Λέμε, Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια. Ε, η Λάρσα είναι περιφέρεια. Που το πρόβλημα;:P
Τέσπα, έχουν πλάκα πάντως έξω από τη Βουλή. Και μ'αρέσει που παρκάρουν τα πούλμαν στην Αμαλίας πάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top