Η μάχη των 20

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εγώ ψήφησα το disney club. πολύ ωραία εκπομπή το έβλεπα μικρός κάθε σάββατο πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Γιατί μαλακία ρε παιδιά..?Μια χαρά είναι..Εγώ ψηφίζω κάθε μέρα.Να ρωτήσω κάτι άσχετο?Το ευτυχισμένοι μαζί τελικά θα συνεχίσει για 3η χρονιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ ψήφισα διάφορα.Έχει πάρα πολλά :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
me too....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Και εγώ έχω ψηφίσει...


Αν και θα μου άρεσε να μπορούσαμε να βλέπουμε τα απότελέσματα της μέχρι στιγμής ψηφοφορίας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Και γω ψηφισα διαφορα..
Πολυ μου αρεσει που μπορεις να επιλεξεις μεταξυ των παντων, και δεν σου εχουν καποιες δικες τους "ετοιμες" επιλογες. Αν τα αποτελεσματα ειναι και αυτα πραγματικα, ακομα καλυτερα θα ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
εγώ ψήφησα το disney club. πολύ ωραία εκπομπή το έβλεπα μικρός κάθε σάββατο πρωί.


Έχει μέσα το Disney Club??!!:no1:

Πάω τώρα αμέσως να ψηφίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γιατί μαλακία ρε παιδιά..?Μια χαρά είναι..Εγώ ψηφίζω κάθε μέρα.Να ρωτήσω κάτι άσχετο?Το ευτυχισμένοι μαζί τελικά θα συνεχίσει για 3η χρονιά?


οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Απο οτι θυμαμαι εγω επειδη απο μικρος προτιμω το Μεγκα αν θελω να δω τουβου...

Απαράδεκτοι
Χαι Ροκ
Ρουκ Ζουκ
Εκατομμυριούχος
Δυο Ξενοι
Πενηντα Πενήντα
Σαββατογεννημένες
Μαγισσες της Σμύρνης
Disney Club

ηταν τα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Απ'αυτά που ψήφισα(ήταν πολλά...) θυμάμαι μόνο ότι σίγουρα ψήφισα τους απαράδεκτους και το ''πολύ την Κυριακή''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Γιατί μαλακία ρε παιδιά..?Μια χαρά είναι..Εγώ ψηφίζω κάθε μέρα.Να ρωτήσω κάτι άσχετο?Το ευτυχισμένοι μαζί τελικά θα συνεχίσει για 3η χρονιά?
Του χρόνου θα δειξουν μόνο ένα επεισόδειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Του χρόνου θα δειξουν μόνο ένα επεισόδειο.
και εγώ έτσι πίστευα αλλά κάποιος μου είπε πως τελικά θα πάει και τρίτη χρονιά δεν ξέρω τα έχω μπερδέψη λίγο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
εγω ψηφισα στη μαχη τον 20 τους καλυτερους φυσικα!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
και εγώ έτσι πίστευα αλλά κάποιος μου είπε πως τελικά θα πάει και τρίτη χρονιά δεν ξέρω τα έχω μπερδέψη λίγο:hmm:

οχι δε συνεχιζει τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Έχω μπει και ψήφισα 1.000 φορές τον Μπέζο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εγω ψηφισα τα παντα που εχει δεν αφησα τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Γιατί μαλακία ρε παιδιά..?Μια χαρά είναι..Εγώ ψηφίζω κάθε μέρα.Να ρωτήσω κάτι άσχετο?Το ευτυχισμένοι μαζί τελικά θα συνεχίσει για 3η χρονιά?

Δε θα συνεχιστει για τριτη χρονια αλλα θα φτιαξουν μια τηλεταινια 2 ωρων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ψήφισα τους Απαράδεκτους, και σε σχέση με τους ηθοποιούς, σε όλες τις κατηγορίες, τον Γιάννη Μπέζο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Το παρα 5 ήταν άθλιο, κακές ερμηνείες από τους ηθοποιούς (με λίγες εξαιρέσεις), ιστορία γτπ κλπ.
Είχε επιτυχία γιατί είχε καλές ατάκες, μόνο αυτό.

50-50 και Φιλιππίδης ftw! :D
ναι και οι καλες ατακες στους ηθοποιους οφειλετε. καλυτερα να πεις οτι δεν το εβλεπες και οτι δεν σου αρεσε παρα οτι ηταν αθλιο για το 50-50 συνφωνω τελειο εργο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top