Η εγγραφή που γίνεται ηλεκτρονικά αρκεί για να είσαι εγγεγραμμένος σε κάποιο τμήμα;

olga123

Νεοφερμένος

Η olga123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Περασα περσι Πολιτκων Επιστημων και ενω εκανα την ''εγγραφη'' μου online(απλα ζητουσε τον κωδικο μου και το ΑΜΚΑ)
δεν πηγα στην γραμματεια για να κανω την ταυτοποιηση μαζι με τα δικαιολογητικα,ουτε πηρα πασο,γιατι αλλαξα γνωμη και ειπα πως θα ξανα δινα φετος.
Ξερετε αν αυτη η εγγραφη που γινεται ηλεκτρονικα αρκει για να εισαι εγγεγραμμενος σε καποιο τμημα;
Ρωτησα το σχολειο μου οταν πηγα να δωσω φετος και μου ειπαν πως δεν αρκει,αλλα εγω θελω να σιγουρευτω.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Ε παρε ενα τηλεφωνο στη γραμματεια της σχολης σου να σου πουν!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.
Περασα περσι Πολιτκων Επιστημων και ενω εκανα την ''εγγραφη'' μου online(απλα ζητουσε τον κωδικο μου και το ΑΜΚΑ)
δεν πηγα στην γραμματεια για να κανω την ταυτοποιηση μαζι με τα δικαιολογητικα,ουτε πηρα πασο,γιατι αλλαξα γνωμη και ειπα πως θα ξανα δινα φετος.
Ξερετε αν αυτη η εγγραφη που γινεται ηλεκτρονικα αρκει για να εισαι εγγεγραμμενος σε καποιο τμημα;
Ρωτησα το σχολειο μου οταν πηγα να δωσω φετος και μου ειπαν πως δεν αρκει,αλλα εγω θελω να σιγουρευτω.

Και μετα ξανααλεξες γνωμη και δεν εδωσες ή πηγες χειροτερα . Αυτη η ασθενεια λεγετε νεανικη επιπολαιότητα δεν ειναι σπανια και ενιοτε ειναι οδυνηρη αλλα ευτυχώς ειναι ιασιμη με το χρονο. Πηγαινε στην σχολη (στον προεδρο του τμηματος οχι στην γραμματεια) ισως πεσεις σε καλους και σε δεχθουν φετος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

olga123

Νεοφερμένος

Η olga123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Βασικά όχι.Ξανα έδωσα και πέρασα στην σχολη της αρεσκείας μου.Διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΠΕΙ.
Ο μονος λόγος που έκανα αυτή την ερώτηση είναι για μην βρεθώ εγγεγραμμένη σε δυο σχολες χωρις να το γνωρίζω.
Πήρα την γραμματεία της σχολής, δεν είμαι εγγεγραμμένη,δεν χρειάζεται να κανω διαγραφή,οπότε όλα μια χαρά.
 
Top