Η δουλειά που θέλετε να κάνετε

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Και οι αλλοι μισοι επειδη νομιζουν οτι θα γινουν διασημοι και θα βγαζουν λεφτα:P

Προτιμω αυτους που πανε λογω χαουζ :whistle:

Αποκλείεις πόσους ακόμα λόγους.

Και οι δύο κατηγορίες σκατά στο κεφάλι έχουν. Οπότε μου επιτρέπεις,να διαλέξω κάτι άλλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
I like both of them :redface:

Yeah,but the odds look like the house are ''bigger'' from earn lots of money :P


Αποκλείεις πόσους ακόμα λόγους.

Και οι δύο κατηγορίες σκατά στο κεφάλι έχουν. Οπότε μου επιτρέπεις,να διαλέξω κάτι άλλο.

Συμφωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Και οι αλλοι μισοι επειδη νομιζουν οτι θα γινουν διασημοι και θα βγαζουν λεφτα:P

Προτιμω αυτους που πανε λογω χαουζ :whistle:

Σίγουρα είναι ένα ποσοστό που πάει επειδή θέλει να βοηθάει ανθρώπους αλλά είναι μόλις το 0,4%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Οι μισοί που πάνε ιατρική είναι επειδή έπαθαν πλύση εγκεφάλου με χάουζ.
Τζίζας.
:whatever:

Με συγχωρείς αλλά εγώ πάντα ήθελα Ιατρική, απλά παλαιότερα ήθελα να πάω για χειρούργος και με τον Χάουζ το γύρισα σε Παθολογια :P
Αλλά δεν είναι μόνο αυτός ο λόγος, αν είσαι χειρόργος και μια μέρα σπάσεις το χέρι σου τότε πάει η καριέρα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Κοινωνιολογος

Αλλιως οικονομολογος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Η δουλεια των ονειρων μου ειναι να ειμαι διορισμενη σε μια δημοσια υπηρεσια...να καααθομαι αραχτη και λαιτ...ο κοσμος να περιμενει να εξυπηρετηθει και εγω να τρωω αμεριμνη την τυροπιτα μου διαβαζοντας ΟΚ! και HELLO....δεν κανω πλακα!!!!αυτη τη δουλεια θελωω!!!τωρα ομως αυτα τα ωραια εχουν πεθανει!!!=ΡΡΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Η δουλεια των ονειρων μου ειναι να ειμαι διορισμενη σε μια δημοσια υπηρεσια...να καααθομαι αραχτη και λαιτ...ο κοσμος να περιμενει να εξυπηρετηθει και εγω να τρωω αμεριμνη την τυροπιτα μου διαβαζοντας ΟΚ! και HELLO....δεν κανω πλακα!!!!αυτη τη δουλεια θελωω!!!τωρα ομως αυτα τα ωραια εχουν πεθανει!!!=ΡΡΡΡ

Ζωάρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Με συγχωρείς αλλά εγώ πάντα ήθελα Ιατρική, απλά παλαιότερα ήθελα να πάω για χειρούργος και με τον Χάουζ το γύρισα σε Παθολογια :P
Αλλά δεν είναι μόνο αυτός ο λόγος, αν είσαι χειρόργος και μια μέρα σπάσεις το χέρι σου τότε πάει η καριέρα σου.
:P ενδιαφέρουσα άποψη

Tο ερώτημα μπορεί να διαπιτωθεί και αλλιώς
να γίνω drhouse ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μια χαρά είναι, αρκεί η στολή που θα φοράς να μην έχει καμιά τρύπα :P

Ακόμα κι αν δεν έχει τρύπες, πάντοτε αποκτάς 5-6 τσιμπήματα την εποχή της συγκομιδής του μελιού.

Η δουλεια των ονειρων μου ειναι να ειμαι διορισμενη σε μια δημοσια υπηρεσια...να καααθομαι αραχτη και λαιτ...ο κοσμος να περιμενει να εξυπηρετηθει και εγω να τρωω αμεριμνη την τυροπιτα μου διαβαζοντας ΟΚ! και HELLO....δεν κανω πλακα!!!!αυτη τη δουλεια θελωω!!!τωρα ομως αυτα τα ωραια εχουν πεθανει!!!=ΡΡΡΡ

Δεν ξέρω αν την αντέξεις αυτήν τη δημιουργικότητα και την αγάπη των άλλων πολιτών.
Μην τη βλέπεις εύκολη, όμως, τη δουλειά αυτή.
Μερικές φορές χαλάει το air condition (ναι, καλά διάβασες), άλλες φορές χαλάει ο υπολογιστής και δε μπορείς να μπεις στο fb.
Είναι για σκληρά εργαζόμενους.

Είχα ακούσει μια φορά αγγελία για εργασία ως φύλακας νησιού στον Ειρηνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Η δουλεια των ονειρων μου ειναι να ειμαι διορισμενη σε μια δημοσια υπηρεσια...να καααθομαι αραχτη και λαιτ...ο κοσμος να περιμενει να εξυπηρετηθει και εγω να τρωω αμεριμνη την τυροπιτα μου διαβαζοντας ΟΚ! και HELLO....δεν κανω πλακα!!!!αυτη τη δουλεια θελωω!!!τωρα ομως αυτα τα ωραια εχουν πεθανει!!!=ΡΡΡΡ

Θα δουλευεις τον κοσμο δηλαδη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Η δουλεια των ονειρων μου ειναι να ειμαι διορισμενη σε μια δημοσια υπηρεσια...να καααθομαι αραχτη και λαιτ...ο κοσμος να περιμενει να εξυπηρετηθει και εγω να τρωω αμεριμνη την τυροπιτα μου διαβαζοντας ΟΚ! και HELLO....δεν κανω πλακα!!!!αυτη τη δουλεια θελωω!!!τωρα ομως αυτα τα ωραια εχουν πεθανει!!!=ΡΡΡΡ

Αν κάποια μέρα το πετύχεις αυτό,πονέσει η πλάτη σου από το πολύ καθισιό και έρθεις σε εμένα και σου γράψω ποντικοφάρμακο, μην παρεξηγηθείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γερμανικου ή Μεταφραστρια
Π.Σ: μην ορμιξετε να με φατε αλλα μ'αρεσει αυτη η γλωσσα οσο ακυρη και αν ειναι :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetawaves

Νεοφερμένος

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ θέλω να δουλέψω στο υπουργείο Παιδείας και συγκεκριμένα να είμαι υπεύθυνος για την διαχείριση των μηχανογραφικών δελτίων. Τότε θα φρόντιζα οι μαθητές να μαθαίνουν τα αποτελέσματα των βάσεων μέσα σε δύο βδομάδες μετά την υποβολή των μηχανογραφικών δελτίων τους!
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$Johnny$

Νεοφερμένος

Ο $Johnny$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Κιθαριστας των Red hot chilli peppers:P
Πλακα κανω η μεγαλη αγαπη (εκτος απο την κιθαρα )ειναι το σχεδιο , ετσι θα ηθελα παρα πολυ να γινω αρχιτεκτωνας καθως θεωρω οτι με αυτο το επαγγελμα δημιουργεις και παραγεις εργο το οποιο καποιοι θα μπορουν να το θαυμασουν !!!!!!!!!;):D (ναι ειμαι καιΛΙΓΟ ΨΩΝΙΟ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Κιθαριστας των Red hot chilli peppers:P
Πλακα κανω η μεγαλη αγαπη (εκτος απο την κιθαρα )ειναι το σχεδιο , ετσι θα ηθελα παρα πολυ να γινω αρχιτεκτωνας καθως θεωρω οτι με αυτο το επαγγελμα δημιουργεις και παραγεις εργο το οποιο καποιοι θα μπορουν να το θαυμασουν !!!!!!!!!;):D (ναι ειμαι καιΛΙΓΟ ΨΩΝΙΟ )

Όντως είναι πολύ ωραίο επάγγελμα, στην Ισπανία και στην Γερμανία οι αρχιτέκτονες είναι περιζήτητοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Το όνειρό μου: Φιλόλογος...λατρεύω τα Αρχαία και δε θέλω να πάψω να ασχολούμαι με αυτά :inlove: (αν και κάποιοι με θεωρούν ανώμαλη :P )! Είναι ο φετινός μου στόχος κι ελπίζω να τον πετύχω!!! Θα είμαι υπερευτυχισμένη,εάν περάσω σ'αυτή τη σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
marketing manager σε μεγάλη εταιρία (= εταιρία που δεν πρόκειται ξαφνικά να πτωχεύσει) ή και σε διαφημιστική (κι αυτό τέλειο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Γυμναστής σε σχολείο ή προπονητής σε ομάδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγώ θέλω να δουλέψω στο υπουργείο Παιδείας και συγκεκριμένα να είμαι υπεύθυνος για την διαχείριση των μηχανογραφικών δελτίων. Τότε θα φρόντιζα οι μαθητές να μαθαίνουν τα αποτελέσματα των βάσεων μέσα σε δύο βδομάδες μετά την υποβολή των μηχανογραφικών δελτίων τους!
...

Πες ταααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Βοηθός αντικαταστάτη αναπληρωτή συμβούλου χειριστή αυτόματης τέντας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top