Η δουλειά που θέλετε να κάνετε

maroutzou

Νεοφερμένος

Η maroutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!Τι κανετε;Λοιπον αρχιζω αυτο το θεμα διοτι πραγματικα φετος πιστευω οτι παιδια της ηλικιας μας (α και β λυκειου)δεν εχουν αποφασισει με τι θελουν να ασχοληθουν στο μελλον...Γνωριζοντας οτι στις σημερινες μερες τα ονειρα ολων μας δεν προκειται και πολυ να πραγματοποιηθουν θα ηθελα να μαθω ποιες ειναι οι δικες σας σκεψεις για το αυριο αφου εγω ακομα παλευω να βρω μια δουλεια που να με αντιπροσωπευει,να μην βαριεμαι να την κανω αλλα και φυσικα να εχει δουλεια..Μ'αρεσει πολυ η δημοσιογραφια -τυπου παρουσιαση-αλλα τα πραγματα ειναι χαλια... :/: Οι μονες δουλειες που εχουν επαγγελματικη αποκατασταση ειναι ο/η δασκαλος/α,ο πληροφορικος και ο εμπορος ναρκωτικων...! :P
Λοιπον εγω σας ειπα...σειρα σας!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
χμμμ τι θελω να γινω εε?? αν θεωρειται επαγγελμα το μονο που με πορωνει πραγματικα ειναι η συμμετοχη σε ανθρωπιστικες αποστολες στον τριτο κοσμο... αλλα επειδη στο μηχανογραφικο δεν υπαρχει επιλογη '' γιατρος χωρις συνορα '' με ενδιαφερουν επισης ψυχολογια/κοινωνιολογια οπως και οι θετικες επιστημες φυσικοχημειες/ βιολογια που ειναι και τα αγαπημενα μου μαθηματα...
ααααντε να δουμε τι θα κανουμε... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Φωτογράφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μαθηματικός:inlove:

Τα λατρεύω πάρα πολύ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ιατρός χωρίς σύνορα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αυτό που σπουδάζω είναι το επάγγελμα των ονείρων μου, αλλά η ετεροαπασχόληση είναι (δυστυχώς) σύνηθες φαινόμενο στις μέρες μας, οπότε δεν αποκλείω λόγω ανάγκης να συμβιβαστώ με κάποια άλλη δουλεία στο μέλλον. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δικηγορος!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
κατι που εχει συνδυασμο μαθηματικων και φυσικης σε επιπεδο ερευνας αλλα μάλλον η προσδοκία μου θα καταλήξει ενα ουτοπικό όνειρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θα ακουστεί κοινότυπο, αλλά θέλω πάρα πολύ να γίνω δασκάλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_13

Νεοφερμένος

Η eleni_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μετά από πολύ σκέψη, αποκλείοντας αρκετά επαγγέλματα για πολλούς και διάφορους λόγους, πήρα την απόφαση να πάω στο εμπορικό ναυτικό. Συνδιάζει ταξίδια, δουλειά, και λεφτά. Ούτως ή άλλως, ήταν όνειρο ζωής για μένα να γυρίσω τον κόσμο ολόκληρο... Τι πιο όμορφο λοιπόν απ' το να μου προσφέρει κάτι τέτοιο η δουλειά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι θέλω να κάνω?:hmm: ...:hmm:... :hmm: θα σκεφτώ και θα σας πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
θα ήθελα να γίνω...μιζάς στις προμήθειες των Ελληνικών Νοσοκομείων και στην αγορά Γερμανικών Υποβρυχίων (γενικότερα Γαλλικών εξοπλιστικών προγραμμάτων) :tongue: :loltooth: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
θα ήθελα να γίνω...μιζάς στις προμήθεις των Ελληνικών Νοσοκομείων και στην αγορά Γερμανικών Υποβρυχίων (γενικότερα Γαλλικών εξοπλιστικών προγραμμάτων) :tongue: :loltooth: :yahoo:

:hmm: Λες ε? Εγώ τώρα που το ξανασκέφτομαι λέω να γίνω golden boy στην wall street. Μην ανησυχείτε, δεν θα σας ξεχάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
θελω πααααααρα πολυ να γινω κτηνιατρος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ερευνητής!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
γιατρός!!!:D (και χημικος δεν θα με χάλαγε αλλά απο δουλειά δεεεεν ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Όταν μεγαλώσω θέλω....να γίνω κάτι που να με γεμίζει και εσωτερικά και εξωτερικά στο παιχνίδι που λέγεται ζωή (ακόμα όμως δε ξέρω τι είναι αυτό )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
φιλόλογος!! αν, όμως, δεν τα καταφέρω τώρα ή έστω του χρόνου, θα γίνω πριγκίπισσα!! :P το είπα και στη μαμά μου!! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Η δουλειά που θα κάνουμε όλοι στο μέλλον είναι του λαθρομετανάστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
γιατρός!!!:D (και χημικος δεν θα με χάλαγε αλλά απο δουλειά δεεεεν ) :)
OMG και 3 lol!


Σόρρυ,αυτοεπαναφέρομαι στην τάξη:redface: Ποιος είπε πως η Χημεία νοσεί επαγγελματικά περισσότερο από την Ιατρική αυτή την περίοδο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top