Η γενιά μας

Πόσο ευχαριστημένοι είστε με τη γενιά μας;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 27)

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Λοιπόν, δυστυχώς δεν είμαι ευχαριστημένος ιδιαίτερα με τα περισσότερα παιδιά της γενιάς μου. Και αυτό γιατί, πολύ απλά, είναι παιδιά της λογικής "να 'ναι καλά οι γονείς, έχουμε λεφτά, γάμα τη σχολή/σχολείο κλπ, πάμε για καφέ/άραγμα ρε" ... Γενικά είναι παιδιά της λογικής ποιος θα πάρει ακριβότερο αυτοκίνητο, ποιος θα "γ***σει" τα καλύτερα "μ***ια" κλπ. Ψευτομαγκιά και ψευτοτσαμπουκά βλέπω κυρίως. Δεν λέω ότι είναι όλοι έτσι , αλλά η πλειοψηφία είναι κάπως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Λοιπόν, δυστυχώς δεν είμαι ευχαριστημένος ιδιαίτερα με τα περισσότερα παιδιά της γενιάς μου. Και αυτό γιατί, πολύ απλά, είναι παιδιά της λογικής "να 'ναι καλά οι γονείς, έχουμε λεφτά, γάμα τη σχολή/σχολείο κλπ, πάμε για καφέ/άραγμα ρε" ... Γενικά είναι παιδιά της λογικής ποιος θα πάρει ακριβότερο αυτοκίνητο, ποιος θα "γ***σει" τα καλύτερα "μ***ια" κλπ. Ψευτομαγκιά και ψευτοτσαμπουκά βλέπω κυρίως. Δεν λέω ότι είναι όλοι έτσι , αλλά η πλειοψηφία είναι κάπως έτσι.

Παντα υπηρχαν αυτοι, και παντα θα υπαρχουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πιο χαλια γενια πεθαινεις, ειτε απο θεμα αντρισμου ( οι πιο πολυ φλωρεψανε) ειτε απο ρουχα, ειτε απο μουσικη, ειτε απο ομιλια, απο ολα ειναι χαλια! :tongue:
Οι καλυτερες γενιες ειναι '60, ΄70 & '80 :inlove:

Θα συγκρατηθώ να μην αρχίσω τις ειρωνίες, θα σου δώσω μια ευκαιρία (αν θέλεις, αλλιώς προσπέρνα το ποστ μου, καλή καρδιά), να μας περιγράψεις πώς και γιατί άτομα στην ηλικία των γονιών σου (που δεν τα πρόλαβες καν στα 15-20 τους), είναι καλύτερα από τα τωρινά άτομα (με συμπεράσματα που βγάζεις από τον μικρόκοσμο του γυμνασίου που όλοι έχουν ανάγκη να κολλάνε ταμπέλες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
https://reddit.com/r/lewronggeneration

Πέρα από την πλάκα μην ξεθαύετε τέτοια πράγματα, δεν μπορώ να διαβάζω τις μαλακίες που έγραφα :P
Μην ξεχνάς και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top