Ημερολόγιο-Πόσο διάβασες σήμερα;

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Το θεμα αυτο εχει σαν στοχο να βοηθισει τους μαθητες που δινουν φετος πανελληνιες,αλλα και τους μαθητες των ερχομενων χρονων που ψαχνουν για το "ιδανικο" προγραμμα διαβασματος.....Σε αυτο το θεμα,ο καθε μαθητης θα γραφει οσο πιο συχνα και οποτε μπορει ποσο διαβασε τη συγκεκριμενη μερα,η και τις προηγουμενες.....Θα ειναι κατι δηλαδη σαν ημερολογιο διαβασματος ετσι ωστε να μαζευτουν οσο το δυνατον περισσοτερες πληροφοριες για τους επομενους υποψηφιους.....Προερετικα θα προτεινα να εγραφε και τη σχολη που στοχευει για να δουμε κατα ποσο ηταν εφικτο με το διαβασμα που εκανε για να την "πιασει".....Επισης καλο θα ηταν να κανει και το προγραμμα των επομενων ημερων για να δουμε αν μπορει να το ακολουθησει....Αρχιζω εγω λοιπον....σημερα διαβασα ενα διωρο ασκησεις μιγαδικους.....Και εκανα μια επαναληψη στη θεωρια....Αυριο εχω σκοπο να διαβασω 3+ ωρες παλι μιγαδικους,διοτι τ δευτερα αρχιζω φροντ και θελω να τα εχω "φρεσκα"......Επισης στοχευω ΣΤΥΑ και αμα "κατσει" ΣΜΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Χμ... είναι αρκετά δύσκολο να συνεχιστέι αυτό το θέμα. Πάντως για πρόγραμμα διαβάσματος δείτε κι εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=49923
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Γιατι να μη συνεχιστει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top