Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πολ/νείο Κρήτης (Χανιά)

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
το πτυχιο που παιρνεις απο αυτη τη σχολη ειναι ακριβως το ιδιο με το αντιστοιχο τμημα της κοζανης Και δεν ξερω τι να επιλεξω ηλεκτρονικος μηχανικος ή πληροφορικη μπορειτε να προτεινετε?

απέφυγε αν μπορείς τν Κοζανη δεν είναι καλό πανεπιστήμιο πολλα παιδια κανουν 10% για αλλες σχολες αποτι εχω κτλβει γντ ενας ψηλό χαμός εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
απέφυγε αν μπορείς τν Κοζανη δεν είναι καλό πανεπιστήμιο πολλα παιδια κανουν 10% για αλλες σχολες αποτι εχω κτλβει γντ ενας ψηλό χαμός εκει...

Τα τμηματα της κοζανης υστερουν σε εγκαταστασης πχ το τμημα πληροφορικης ειναι στης αποφηκες του μαρινοπουλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Τα τμηματα της κοζανης υστερουν σε εγκαταστασης πχ το τμημα πληροφορικης ειναι στης αποφηκες του μαρινοπουλου
εχει η κοζανη τμημα πληροφορικης? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μηχανικών πληροφορικής/τηλεπικοινωνιών μη την υποβιβάζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μηχανικών πληροφορικής/τηλεπικοινωνιών μη την υποβιβάζετε

ω, συγγνώμη:oops:

αν βάλω μπροστά κάνα δυο ακόμα θα αποκατασταθεί η ζημιά που έκανα;:/:

να ορίστε:
μηχανικών μηχανικών μηχανικών πληροφορικής/τηλεπικοινωνιών

και πάλι συγγνώμη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μηπως γνωριζει κανεις αν ενας ηλεκτρονικος μηχανικος μπορει να αποκτησει δικαιωματα ηλεκτρολογου μηχανικου με καποιο μεταπτυχιακο ή με καποιο αλλο τροπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Μηπως γνωριζει κανεις αν ενας ηλεκτρονικος μηχανικος μπορει να αποκτησει δικαιωματα ηλεκτρολογου μηχανικου με καποιο μεταπτυχιακο ή με καποιο αλλο τροπο?

Ναι.
Να δώσεις κατατακτήριες σε ένα τμήμα ηλεκτρολόγων
Το μεταπτυχιακό είναι ειδίκευση και δεν παρέχει επαγγελματικά δικαιώματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ναι.
Να δώσεις κατατακτήριες σε ένα τμήμα ηλεκτρολόγων
Το μεταπτυχιακό είναι ειδίκευση και δεν παρέχει επαγγελματικά δικαιώματα

Και αν μπεις ,δινεις καποια συγκεκριμενα μαθήματα που δεν ειχες κανει ως ηλεκτρονικος για να παρεις το διπλωμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Και αν μπεις ,δινεις καποια συγκεκριμενα μαθήματα που δεν ειχες κανει ως ηλεκτρονικος για να παρεις το διπλωμα?

Είναι θέμα κάθε σχολής που θα σε εντάξει
πολλές φορές κάποιοι καθηγητές δεν δέχονται να σου αναγνωρίσουν μάθημα ή σου δίνουν επιπλέον εργασία ή μονο εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Οκ, καταλαβα σε ευχαριστω για τις απαντησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Επειδη σκεφτομαι να μεινω στην πολη μου τα Χανια και να περασω στο πολυτεχνειο, αλλα εχω διαβασει και εδω και εχω ακουσει οτι ειναι πολυ δυσκολα και εχει πολλα μαθηματικα, τι ισχυει ακριβως; Ειναι τοσο δυσκολη η σχολη; Επισης προγραμματισμο διαβασα εχει αρκετο, ισχυει; Μιας και μ'αρεσει πολυ και ασχολουμαι και μονος μου που και που!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Η σχολη ειναι αρκετα δυσκολη. Μαθηματικα πρακτικα εχουμε σε καθε εξαμηνο, λογω τηλεπικοινωνιακων μαθηματων, οπως και προγραμματισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Για εναν αρκετα καλο μαθητη υπαρχει ζορισμα πολυ δηλαδη; Σε συνδυασμο με διαβασμα φυσικα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Για εναν αρκετα καλο μαθητη υπαρχει ζορισμα πολυ δηλαδη; Σε συνδυασμο με διαβασμα φυσικα;)

μεταξύ μας δε νομίζω να βρεις κανένα να σου πει ότι η σχολή του είναι εύκολη :P

δεν είμαι εκεί αλλά μαντεύω ότι δεν υπάρχει σχολή που να είσαι συνεπής, να παρακολουθείς συνεχώς και να μη τα πας καλά. Συνήθως το πρόβλημα βρίσκεται στους φοιτητές όχι στη δυσκολία της σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αν ξέρεις καλά μαθηματικά θα είσαι μια χαρά. Και λίγο προγραμματισμό θα ήταν χρήσιμο να ήξερες, αλλά και ιδέα να μην έχεις μαθαίνεις. Εφόσον όμως είσαι τεχνολογική είσαι οκ και με αυτό.

Τα μαθηματικά τα θεωρώ βασικά πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia95

Νεοφερμένος

Η Sofia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Hello! Είμαι μαθήτρια Γ λυκείου και φέτος έχω ως στόχο να περάσω σε αυτή τη σχολή! Τα μαθήματα που έχει με ενθουσιάζουν πραγματικά...Έχω όμως και μια απορία και απευθύνομαι κυρίως σε αυτούς που είναι τώρα φοιτητές. Οι γονείς μου δεν φέρνουν καμιά αντίρρηση για την επιλογή μου αυτή απλά κατά διαστήματα μου επισημάνουν και αυτοί αλλά και γνωστοί μου ότι στις σχολές αυτές φοιτούν κατά πλειοψηφία αγόρια. Τελικά στο τμήμα αυτό των Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ισχύει αυτό και αν ναι σε πόσο μεγάλο βαθμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Hello! Είμαι μαθήτρια Γ λυκείου και φέτος έχω ως στόχο να περάσω σε αυτή τη σχολή! Τα μαθήματα που έχει με ενθουσιάζουν πραγματικά...Έχω όμως και μια απορία και απευθύνομαι κυρίως σε αυτούς που είναι τώρα φοιτητές. Οι γονείς μου δεν φέρνουν καμιά αντίρρηση για την επιλογή μου αυτή απλά κατά διαστήματα μου επισημάνουν και αυτοί αλλά και γνωστοί μου ότι στις σχολές αυτές φοιτούν κατά πλειοψηφία αγόρια. Τελικά στο τμήμα αυτό των Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ισχύει αυτό και αν ναι σε πόσο μεγάλο βαθμό;

Χαχ ναι είναι αλήθεια :P
Στη χρονιά μου ήμασταν καμιά 20αριά κορίτσια μόνο :P

Αλλά τι σε νοιάζει; Σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sofia95

Νεοφερμένος

Η Sofia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Χαχ ναι είναι αλήθεια :P
Στη χρονιά μου ήμασταν καμιά 20αριά κορίτσια μόνο :P

Αλλά τι σε νοιάζει; Σιγά.

Αυτό να μου πεις....αν αγαπάς αυτό που σπουδάζεις! Και 20 μια χαρά είναι εγώ περίμενα μονοψήφιο με αυτά που άκουγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Hello! Είμαι μαθήτρια Γ λυκείου και φέτος έχω ως στόχο να περάσω σε αυτή τη σχολή! Τα μαθήματα που έχει με ενθουσιάζουν πραγματικά...Έχω όμως και μια απορία και απευθύνομαι κυρίως σε αυτούς που είναι τώρα φοιτητές. Οι γονείς μου δεν φέρνουν καμιά αντίρρηση για την επιλογή μου αυτή απλά κατά διαστήματα μου επισημάνουν και αυτοί αλλά και γνωστοί μου ότι στις σχολές αυτές φοιτούν κατά πλειοψηφία αγόρια. Τελικά στο τμήμα αυτό των Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ισχύει αυτό και αν ναι σε πόσο μεγάλο βαθμό;

ειμαι 1 ετος!
και μπορώ να πω πως ακμ παίζει να είμαστε 25-30 κορίτσια μόνο! :P
που δεν πάνε και όλες!! οποτε κτλβ! σε μάθημα μπορεί να τύχει να είμαστε και 3-4 κορίτσια άλλα μπορεί και 10!
ακριβές αριθμό δεν 3ερει κανενας στα κοριτσιααα γτ ποτε δεν είμαστε όλες στα μαθήματα για να μετρηθούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top