Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πολ/νείο Κρήτης (Χανιά)

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Τι λέτε, θα πέσει η σχολή 200 μόρια...?Τη θέλω πολύυυυ τη σχολή, ήμουν άτυχη λόγω χαμηλής βαθμολογίας σε μαθηματικά φυσική, και έχω τρομερό άγχος...

ΗΜΜΥ Χανιά???Ναι θα πέσει πιστεύω την πιάνεις!!Από Χανιά είσαι?Ή την ήθελες πάντα και την έχεις ψάξει καλά αυτήν τη σχολή... :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GeorgiaZ

Νεοφερμένος

Η GeorgiaZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Οχι δεν ειμαι απο Χανια, απο Ροδο ειμαι.. Την εχω ψαξει μεχρι αηδιας τη σχολη, γουσταρω παααρα πολυ το αντικειμενο και εχω αγχωθει λογω του οτι εχω ενα τρομερα κακο προαισθημα οτι θα παω τελικα ΟΠΑ... :// Με ενδιαφερει τρομερα η σχολη, και θελω να πιστευω οτι θα πεσουν αρκετα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Οχι δεν ειμαι απο Χανια, απο Ροδο ειμαι.. Την εχω ψαξει μεχρι αηδιας τη σχολη, γουσταρω παααρα πολυ το αντικειμενο και εχω αγχωθει λογω του οτι εχω ενα τρομερα κακο προαισθημα οτι θα παω τελικα ΟΠΑ... :// Με ενδιαφερει τρομερα η σχολη, και θελω να πιστευω οτι θα πεσουν αρκετα :/

οπα?τ σχολή ειναι αυτή?
οχι μν ανησυχείς πιστεύω εισαι μεσα!! εχεις διαφορά μν 200 μόρια κ ετσι κ αλλιως ειναι επαρχία!
κ εγω μαλλον εκει 8α παω....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgiaZ

Νεοφερμένος

Η GeorgiaZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
οπα?τ σχολή ειναι αυτή?
οχι μν ανησυχείς πιστεύω εισαι μεσα!! εχεις διαφορά μν 200 μόρια κ ετσι κ αλλιως ειναι επαρχία!
κ εγω μαλλον εκει 8α παω....!

Οικονομικο Πανεπιστημιο Αθηνων :) Στο Μαρκετινγκ και Επικοινωνιας... Το ελπιζω να μπω Χανια παντως..!!! Ααααα τελεια θα χω σιγουρη παρεα χαχαχχαα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Οικονομικο Πανεπιστημιο Αθηνων :) Στο Μαρκετινγκ και Επικοινωνιας... Το ελπιζω να μπω Χανια παντως..!!! Ααααα τελεια θα χω σιγουρη παρεα χαχαχχαα!

χαχα ναι γτ 3ερεις τα κορίτσια ειναι κ λγ σε αυτες τις σχολές.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stealth12

Νεοφερμένος

Ο Stealth12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά πέρασα !!! Τα λέμε στα Χανιά ;)) !!! Ξέρει κανείς άμα υπάρχει κάποια Practiker ή Ικέα ;;;
Ή γενικά κάποιο εμπορικό να πάρω έπιπλα ;;;
Πείτε μου αν μπορείτε για τη ζωή στα Χανιά και για το πολυτεχνείο φυσικά !!!
Σημαντικό !!! Πότε ξεκινάνε οι εγγραφές και τα μαθήματα ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Παιδιά πέρασα !!! Τα λέμε στα Χανιά ;)) !!! Ξέρει κανείς άμα υπάρχει κάποια Practiker ή Ικέα ;;;
Ή γενικά κάποιο εμπορικό να πάρω έπιπλα ;;;
Πείτε μου αν μπορείτε για τη ζωή στα Χανιά και για το πολυτεχνείο φυσικά !!!
Σημαντικό !!! Πότε ξεκινάνε οι εγγραφές και τα μαθήματα ;;

ΗΜΜΥ κ εσυ?τελειαα!!
Οχι δεν υπάρχει Ικέα στα Χανιά αλλα ούτε και Πράκτικερ....
Υπάρχει μν Νεοσέτ κ Σιμπλσιτη!
Για εγγραφές δεν έχω δεί τίποτα ακόμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Esperius

Νεοφερμένος

Ο Esperius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Από 11 έως 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές των πρωτοετών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Από 11 έως 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές των πρωτοετών.
ωραια! Ημμυ Χανιά σου ερχόμαστε ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stealth12

Νεοφερμένος

Ο Stealth12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια βρηκα σπιτι γαματο 2 τετραγωνα απο την Βενιζελου και 2 τετραγωνα απο Ηρωων Πολυτεχνειου !! ειμαι πολυ χαρουμενος εκανα βολτες στην πολη και ειναι πολυ ωραια !!! ειδικα στο λιμανι ειναι ολα τα λεφτα !! Στην πολυκατοικια ειμαι το μοναδικο αγορι και οι αλλοι 3 οροφοι ειναι full κοριτσια αρχιτεκτονικης ..... πηγα και στη σχολη την ειδα απο μεσα πολυ συγχρονη !!! σε λιγο ανεβαζω photo απο μεσα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stealth12

Νεοφερμένος

Ο Stealth12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Esperius

Νεοφερμένος

Ο Esperius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Στην πολυκατοικια ειμαι το μοναδικο αγορι και οι αλλοι 3 οροφοι ειναι full κοριτσια αρχιτεκτονικης ..... πηγα και στη σχολη την ειδα απο μεσα πολυ συγχρονη !!! σε λιγο ανεβαζω photo απο μεσα ..
Πώς τα κατάφερες και βρήκες τέτοια πολυκατοικία???Μην το πεις παραέξω, δεν θα σε πιστέψουν...:Ρ Όσο για την σχόλη, όντως έχει ωραίες αίθουσες, απλά το μόνο πρόβλημα είναι η έλλειψη παραθύρων... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρκετούς ΗΜΜΥτες στα Χανιά βλέπω....:D
Άντε να ζωντανέψουμε το thread της φοιτητικής ζωής εκείιιιιι!:clapup:
Οι όσοι έχετε ήδη πάρει μία δόση ποστάρετεεεε... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
γράφτηκα στν σχολή!!!!!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
τι δρομους σου ανοιγει αυτη η σχολη με τι μπορεις να ασχοληθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
19 σελίδες έχει ήδη το θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις αν διδασκονται τα μαθηματα επιλογης 1. Ηλεκτρονικά Υλικά και 2.Διάδοση Ηλεκτρομαγνητικών Κυμάτων και
Στοιχεία Κεραιών του 4ου εξαμηνου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Μεχρι το εαρινο βλεπουμε:P Κατα 99.999% δεν θα διδαχτουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μεχρι το εαρινο βλεπουμε:P Κατα 99.999% δεν θα διδαχτουν.

Κατα 99.999% πως και ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top