Ηλεκτρονικά βοηθήματα και βιβλία (pdf)

poki

Νεοφερμένος

Ο poki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ξερει κανεισ κανενα site για να κατεβασω βοιηθηματα για αρχαια και γλωσσα?

θα σασ ημουν ευγνομων


thx προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη αν υπάρχει κάποιο τέτοιο site! Αν θες μπορώ να σου προτείνω κάποιο βοήθημα (βιβλίο)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JAMAL

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δεν υπάρχει παιδιά το έχω ψάξει πολύ.
Αν βρείτε τπτ εσείς πείτε μου κι εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papakos1

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γεια σας.... Ηθελα να ρωτήσω αν ξερει κανεις πού μπορώ να βρώ τα σχολικά βιβλια του λυκείου σαν e-books?... Ευχαριστώ προκαταβολικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parantop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο parantop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εάν εννοείς σε μορφή pdf τότε μπορείς να τα βρεις στον ιστοχώρο του παιδαγωγικού ινστιτούτου: www.pi-schools.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papakos1

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εάν εννοείς σε μορφή pdf τότε μπορείς να τα βρεις στον ιστοχώρο του παιδαγωγικού ινστιτούτου: www.pi-schools.gr
δεν εχω προβλημα ας ειναι και σε *.doc ...... Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinosstargazer

Νεοφερμένος

Ο marinosstargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια χαρα!
Μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω σε ηλεκτρονικη μορφη το Βιβλιο Φυσικης Γενικης Παιδειας Β' Λυκειου του οργανισμου?
Εχω ηδη ψαξει στο www.pi-schools.gr αλλα τιποτα..
Καμμια υποδειξη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parantop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο parantop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Έχεις δίκιο δεν υπάρχει. Λογικά είναι δύσκολο να βρεθεί κάπου αλλού εκτός από το Παιδαγωγικό Ινστιτούτο. Μπορείς πάντως να τους στείλεις ένα mail και να τους ζητήσεις να το προσθέσουν στο site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Γειά σας!!! Αυτό είναι το δεύτερο θέμα που κάνω και έχει σχέση με τα ηλεκτρονικά βοηθήματα.......Που μπορούμε να βρούμε βοήθεια δωρεάν ?:hmm: Προτείνω να κάνουμε όλοι μερικές προτάσεις και έτσι θα βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον!!!!!!!! Εγώ για αρχή έχω να προτείνω το www.praxisgroup.gr το οποίο έχει πολύ καλό υλικό :D Εσείς έχετε κάποια πρόταση :bye:????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλό!!!!!! Επίσης το www.snet.gr έχει καλή βοήθεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Επίσης μπορείς να ψάξεις και σε warez forums

Αν θες να σου πω στείλε μου pm γιατί δεν επιτρέπονται εδώ . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πώς θα το κάνω αυτό;;;; Γιατί είμαι καινούργιος και απ'αυτά δε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Την βιβλιοθήκη του φόρουμ την έχεις δει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Βεβαίως και μπράβο για την καλή δουλειά που κάνατε!!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manaliss

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Για τη χημεία μπορώ να προτείνω την σελίδα που έχω φτιάξει αλλά και στο ΠΑΡΑΠΑΝΩ όπως λέω μπορείτε να βρείτε συνδέσμους για κάτι παραπάνω αν θέλετε. Ο σύνδεσμος είναι : https://sites.google.com/site/chemallfh/HOME
Εκεί έχει σημειώσεις, παλιά δικά μου θέματα αλλά και το βιβλίο το σχολικό σε ηλεκτρονική μορφή. Αν πάλι έχετε προτάσεις για κάτι παραπάνω, στείλτε mail στη διεύθυνση που έχει και θα δω τι μπορώ να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πολύ καλή ιστιοσελίδα!!!!! Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manaliss

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Να είσαι καλά. Το παλεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πάντως τα περισσότερα τα κατέβασα και σίγουρα θα βοηθήσουν!!!!!!!!!:bravo:Μήπως ξέρετε καμία παρόμοια σελίδα για τα υπόλοιπα θετικά μαθήματα???? γιατι βασικά αυτά με ενδιαφέρουν!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manaliss

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Όχι δεν γνωρίζω αλλά μπορείς να ψάξεις σε blogs. Σου δίνω δυο φίλων φυσικών. Του Γιώργου Παναγιωτακόπουλου
https://physiart.blogspot.com/
Έχει κάποια θέματα, ίσως όχι πολλά και ίσως εξειδικευμένα αλλά ψαχούλεψε το λίγο.
Και του Διονύση Μάργαρη με αρκετά περισσότερο υλικό.
https://dmargaris1.blogspot.com/
Και αυτό έχει πολύ πράμα.
Πρόσεξε μη πέσεις όμως στη "λούμπα" και αρχίζεις και ψάχνεις και κατεβάζεις και μαζεύεις το υλικό. Το μυστικό σε όλα αυτά είναι να τα διαβάζεις. Όχι να τα έχεις στη βιβλιοθήκη σου.
Άλλα δεν γνωρίζω, αλλά ψάχνοντας στο Γούγλι θα βρεις πολλά.
Καλή δύναμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top