Ηλεκτρολόγων μηχανικών Πάτρα ή Βόλος;

Strategos

Νεοφερμένος

Ο Strategos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα κάνω το μηχανογραφικό και δεν ξέρω αν είναι καλύτερο να βάλω πρώτα τους ηλεκτρολόγους Πάτρας ή του Βόλου. Ξέρει κανείς πιο είναι καλύτερο πανεπιστήμιο; Κάτι άκουσα ότι στης Πάτρας με το ζόρι βγαίνεις με βαθμό 6,5 ισχύει;
 

angeloskar

Νεοφερμένος

Ο angeloskar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Της πάτρας είναι όντως αρκετά απαιτητικό. Αλλά όσο πιο δύσκολο τόσο μεγαλύτερο υπόβαθρο θα έχεις. προτείνω πάτρα να βάλεις, είναι πιο δυνατό τμήμα και πιο καταξιωμένο
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,343 μηνύματα.
Όσο πιο δύσκολο τόσο μεγαλύτερο υπόβαθρο θα έχεις.
Όχι απαραίτητα κατά την γνώμη μου. Καλύτερο υπόβαθρο θα αποκτήσει ο φοιτητής εκεί που ο καθηγητής θα επιχειρήσει να του εξάψει την φαντασία και να τον ωθήσει να ψαχτεί ο ίδιος σε νέα πράγματα. Εαν απλά προσπαθεί να βάζει παλούκια για να διατηρεί ένα επίπεδο χωρίς να ενδιαφέρεται να παρέχει ποιότητα στιςδιαλέξεις του, απλά κάνει τον φοιτητή να σιχαθεί το μάθημα και το αντικείμενο και να μιζεριάσει την ζωή του.
 

angeloskar

Νεοφερμένος

Ο angeloskar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Όχι απαραίτητα κατά την γνώμη μου. Καλύτερο υπόβαθρο θα αποκτήσει ο φοιτητής εκεί που ο καθηγητής θα επιχειρήσει να του εξάψει την φαντασία και να τον ωθήσει να ψαχτεί ο ίδιος σε νέα πράγματα. Εαν απλά προσπαθεί να βάζει παλούκια για να διατηρεί ένα επίπεδο χωρίς να ενδιαφέρεται να παρέχει ποιότητα στιςδιαλέξεις του, απλά κάνει τον φοιτητή να σιχαθεί το μάθημα και το αντικείμενο και να μιζεριάσει την ζωή του.

Σωστό.
Όσο πιο δύσκολο τόσο μεγαλύτερο υπόθαβρο θα έχεις(όχι πάντα)**
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα κάνω το μηχανογραφικό και δεν ξέρω αν είναι καλύτερο να βάλω πρώτα τους ηλεκτρολόγους Πάτρας ή του Βόλου. Ξέρει κανείς πιο είναι καλύτερο πανεπιστήμιο; Κάτι άκουσα ότι στης Πάτρας με το ζόρι βγαίνεις με βαθμό 6,5 ισχύει;
τι κατευθυνση θελεις ?
τηλεπικοινωνιες, δίκτυα
ηλεκτρονικη ,ενσωματωμενα συστηματα
ενεργεια
 

nickd6776

Νεοφερμένος

Ο nickd6776 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Όχι απαραίτητα κατά την γνώμη μου. Καλύτερο υπόβαθρο θα αποκτήσει ο φοιτητής εκεί που ο καθηγητής θα επιχειρήσει να του εξάψει την φαντασία και να τον ωθήσει να ψαχτεί ο ίδιος σε νέα πράγματα. Εαν απλά προσπαθεί να βάζει παλούκια για να διατηρεί ένα επίπεδο χωρίς να ενδιαφέρεται να παρέχει ποιότητα στιςδιαλέξεις του, απλά κάνει τον φοιτητή να σιχαθεί το μάθημα και το αντικείμενο και να μιζεριάσει την ζωή του.
πατρα σαφως
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα κάνω το μηχανογραφικό και δεν ξέρω αν είναι καλύτερο να βάλω πρώτα τους ηλεκτρολόγους Πάτρας ή του Βόλου. Ξέρει κανείς πιο είναι καλύτερο πανεπιστήμιο; Κάτι άκουσα ότι στης Πάτρας με το ζόρι βγαίνεις με βαθμό 6,5 ισχύει;

Γενικά το Πανεπιστήμιο Πατρών έχει μια δυσκολία με τους καλούς βαθμούς. :happy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top