Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πελοποννήσου

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλησπέρα ομάδα,
Θέλω την γνώμη σας για το τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου (πρώην ΤΕΙ).
Έχει καλά εργαστήρια; Δεύτερον, αν σπουδάζει κάποιος/α από εσάς στο συγκεκριμένο τμήμα έχει αξιόλογους καθηγητές;
Σε περίπτωση που δεν περάσω στις πρώτες μου 2 επιλογές Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) ή Δημοκρίτειο Θράκης (Ξάνθη), σκέφτομαι να δηλώσω το συγκεκριμένο τμήμα στην Πάτρα.
Θέλω την γνώμη σας σχετικά με αυτό το τμήμα :)

-Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
ΛΜ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Καλησπέρα ομάδα,
Θέλω την γνώμη σας για το τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου (πρώην ΤΕΙ).
Έχει καλά εργαστήρια; Δεύτερον, αν σπουδάζει κάποιος/α από εσάς στο συγκεκριμένο τμήμα έχει αξιόλογους καθηγητές;
Σε περίπτωση που δεν περάσω στις πρώτες μου 2 επιλογές Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) ή Δημοκρίτειο Θράκης (Ξάνθη), σκέφτομαι να δηλώσω το συγκεκριμένο τμήμα στην Πάτρα.
Θέλω την γνώμη σας σχετικά με αυτό το τμήμα :)

-Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
ΛΜ
Μιας και εισαι απο ηρακλειο το καλο ειναι κοντασου στο Ελμεπα.
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Αυτός γλύτωσε.
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top