ΗΜΤΥ ή ΗΜΜΥ ΕΜΠ;

BilLaKows

Νεοφερμένος

Ο BilLaKows αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
πιο πολλες προοπτικές και ευκαιρίες καθώς και μέλλον ημτυ πατρα ή μμ εμπ;
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Αυτήν την περίοδο στο forum έχει πολλές συζητήσεις για ημμυ έναντι μηχ μηχ. Θα σου πρότεινα πρώτα να κατασταλάξει στην σχολή και έπειτα για την σχολή που θα επιλέξεις να δεις σε ποια πόλη θα ήταν καλύτερο για εσένα να την δηλώσεις. Αν έχεις κάποια πιο συγκεκριμένη ερώτηση θα χαρούμε να απαντήσουμε.
 

BilLaKows

Νεοφερμένος

Ο BilLaKows αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αυτήν την περίοδο στο forum έχει πολλές συζητήσεις για ημμυ έναντι μηχ μηχ. Θα σου πρότεινα πρώτα να κατασταλάξει στην σχολή και έπειτα για την σχολή που θα επιλέξεις να δεις σε ποια πόλη θα ήταν καλύτερο για εσένα να την δηλώσεις. Αν έχεις κάποια πιο συγκεκριμένη ερώτηση θα χαρούμε να απαντήσουμε
ημμυ θελω απλα δεν ξερω αν πιανω εμπ και αν πιασω θα ειναι οριακα, οποτε που θα ηταν καλύτερα μετα να πάω;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.

BilLaKows

Νεοφερμένος

Ο BilLaKows αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.

BilLaKows

Νεοφερμένος

Ο BilLaKows αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
στο απθ; και επίσης γιατί ειναι καλύτερο το παδα απο την πατρα;
ε ενταξει απθ πολυ καλο ειναι αλλα μια μερα δρομο.
Λοιπον επειδη εισαι και απο την ωραια σπαρτη που την παω ..παρε και ενα τιπ.
Τα προγραματα σπουδων των ημμυ δυο σχολες τα βγαζουν το απθ και το εμπ.
οι αλλες και οι περισσοτερες ακολουθουν το προγραμμα του απθ

ε το παμε αυτο... το ενα 40 καθηγητες το αλλο 140 αλλα χωρις πουλ μουρ.
καλα η πατρα πρεπει να εχει και αβαντες απο τα μαθηματικο και φυσικο της..υποθετω δεν το ξερω.
αν ομως εχεις βλεψεις για μετεγραφη εμπ ..τοτε πατρα
 

BilLaKows

Νεοφερμένος

Ο BilLaKows αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ε ενταξει απθ πολυ καλο ειναι αλλα μια μερα δρομο.
Λοιπον επειδη εισαι και απο την ωραια σπαρτη που την παω ..παρε και ενα τιπ.
Τα προγραματα σπουδων των ημμυ δυο σχολες τα βγαζουν το απθ και το εμπ.
οι αλλες και οι περισσοτερες ακολουθουν το προγραμμα του απθ

ε το παμε αυτο... το ενα 40 καθηγητες το αλλο 140 αλλα χωρις πουλ μουρ.
καλα η πατρα πρεπει να εχει και αβαντες απο τα μαθηματικο και φυσικο της..υποθετω δεν το ξερω.
αν ομως εχεις βλεψεις για μετεγραφη εμπ ..τοτε πατρα
μετεγγραφη δεν ξέρω, απλά θέλω να μου πεις που θα ήταν καλύτερα να παω για μετά την Αθήνα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
μετεγγραφη δεν ξέρω, απλά θέλω να μου πεις που θα ήταν καλύτερα να παω για μετά την Αθήνα
λοιπον επειδη εισαι σε ψυχικο ταρακουλο και δεν θα ηρεμισεις αμα δεν σου πω απθ ..πηγαινε λοιπον απθ
καλη ειναι η θεσσαλονικη πολυ γλυκες, ζαχαρη, οι σαλονικες ,καλο φαι ..καλα θα περασεις.

και αμα του χρονουν δεν μπορεις ελα με 10% νοτια.

 

BilLaKows

Νεοφερμένος

Ο BilLaKows αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
λοιπον επειδη εισαι σε ψυχικο ταρακουλο και δεν θα ηρεμισεις αμα δεν σου πω απθ ..πηγαινε λοιπον απθ
καλη ειναι η θεσσαλονικη πολυ γλυκες, ζαχαρη, οι σαλονικες ,καλο φαι ..καλα θα περασεις.

και αμα του χρονουν δεν μπορεις ελα με 10% νοτια.

καλα ότι βρίσκομαι βρίσκομαι γιατί θέλω να κάνω το καλύτερο για εμένα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
καλα ότι βρίσκομαι βρίσκομαι γιατί θέλω να κάνω το καλύτερο για εμένα
τι καλυτερο για σενα δεν το ξερεις και δεν θα το μαθεις ποτε
εκει που θα νομισεις οτι ισορροπείς καλυτερα μπορεις να βρεις.

λοιπον ..οικονομικο προβλημα δεν εχεις , τα δρομολογια τα μπορεις, καλο φαι θες
γραψε απθ πρωτο ,ριχτο και πηγαινε για μπανιο
 

BilLaKows

Νεοφερμένος

Ο BilLaKows αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τι καλυτερο για σενα δεν το ξερεις και δεν θα το μαθεις ποτε
εκει που θα νομισεις οτι ισορροπείς καλυτερα μπορεις να βρεις.

λοιπον ..οικονομικο προβλημα δεν εχεις , τα δρομολογια τα μπορεις, καλο φαι θες
γραψε απθ πρωτο ,ριχτο και πηγαινε για μπανιο
καλά οικονομικό εχω αλλα θα το παλέψω, ευχαριστώ πάντως φίλε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
καλά οικονομικό εχω αλλα θα το παλέψω, ευχαριστώ πάντως φίλε
ωχ τωρα μου πατησες τον καλο.
ε πηγαινε απθ .. η θεσσαλονικη ειναι πιο φιλοπτωχη απο την ξεσκιστρα την αθηνα και η πατρα δεν παει πισω.

 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 320 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Εγώ απθ είμαι. Καλά μου φαίνεται αλλά και για Πάτρα μια χαρά λόγια ακούω.
ενταξει μην κανουν και φεικ νιουζ τωρα
εχει ντουβαρι πρυτανη η πατρα?
εχει βαριοπουλες?
εχει ματ η πατρα?
εχει αυτη την θεικη οσμη δακρυγονου οταν κανεις μαθημα να σου ανοιγει η ορεξη?
σπανε σαγονια παιδιων στην πατρα?

δεν εχει
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 320 μηνύματα.
ενταξει μην κανουν και φεικ νιουζ τωρα
εχει ντουβαρι πρυτανη η πατρα?
εχει βαριοπουλες?
εχει ματ η πατρα?
εχει αυτη την θεικη οσμη δακρυγονου οταν κανεις μαθημα να σου ανοιγει η ορεξη?
σπανε σαγονια παιδιων στην πατρα?

δεν εχει
Εγώ μιλάω καθαρά για το τμήμα σαν τμήμα και για το επίπεδο σπουδών. Το οποίο επίπεδο δεν είναι και τρομερό αλλά είναι σχετικά ανεβασμένο σε σχέση με άλλες σχολές και τμήματα. Φυσικά θα συναντήσεις τρομερούς καθηγητές αλλά και άθλιους. Φυσικά θα έχεις πολλές ευκαιρίες αλλά θα γίνεις και αποδέκτης διακρίσεων και αδικιών. Αλλά εγώ δεν έχω μετανιώσει που δήλωσα την σχολή.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Εγώ μιλάω καθαρά για το τμήμα σαν τμήμα και για το επίπεδο σπουδών. Το οποίο επίπεδο δεν είναι και τρομερό αλλά είναι σχετικά ανεβασμένο σε σχέση με άλλες σχολές και τμήματα. Φυσικά θα συναντήσεις τρομερούς καθηγητές αλλά και άθλιους. Φυσικά θα έχεις πολλές ευκαιρίες αλλά θα γίνεις και αποδέκτης διακρίσεων και αδικιών. Αλλά εγώ δεν έχω μετανιώσει που δήλωσα την σχολή.
ελα μην τα παιρνεις , ενα αστειο καναμε
το απθ ειναι πολυ καλο πανεπιστημιο και δημοκρατικο, και ο πρυτανης δεν μας ενδιαφερει θα παρει ποδι σε λιγο θα παει για βουλευτης και υπουργος.
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σου προτείνω παδα και μετα πατρα.
Δεν είναι ανεύθυνο αυτό; Δεν αμφισβητώ την ποιότητα των σπουδών του ΠΑΔΑ.

Αλλά να το προτείνουμε παραμερίζοντας ότι δεν έχει ή και θεωρώντας ότι θα πάρει δικαιώματα δεν νομίζω ότι είναι καλό για τα παιδιά. Όσο παράλογο το να φαντάζει το να μην πάρει -αφού έχει πρόγραμμα σπουδών αντίστοιχο των υπόλοιπων ηλεκτρολογικών σχολών- πρέπει να έχουμε κατά νου ότι μπορεί ποτέ να μην πάρει για χίλιους δυο λόγους.

Πιστεύεις ότι συμφέρει το ΤΕΕ και τα υπόλοιπα πολυτεχνεία κάτι τέτοιο (ειδικά της επαρχίας);
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top