ΗΜΜΥ ΕΜΠ + Διπλώματα Ξένων Γλωσσών Και Πληροφορικής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vaggos7

Νεοφερμένος

Ο vaggos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει με σιγουριά, με τα εξής διπλώματα εάν θα μου δωθούν παραπάνω μόρια στις πανελλήνιες και συγκεκριμένα για το τμήμα ΗΜΜΥ του ΕΜΠ? Λοιπόν έχω Michigan ECCE, Edexcel Level 3, ECDL Expert, Zertifikat Deutsch(B1). [Άσχετο, αλλά τώρα το Δεκέμβρη δίνω Michigan ALCE και Edexcel Level 4....]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Λολ

Για κανένα τμήμα (ουτε καν ξενόγλωσσες φιλολογίες) δεν δίνονται μόρια από διπλώματα ξενων γλωσσών ορ ουατέβερ.. Μόνο ό,τι γράψεις στις πανελλήνιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει με σιγουριά, με τα εξής διπλώματα εάν θα μου δωθούν παραπάνω μόρια στις πανελλήνιες και συγκεκριμένα για το τμήμα ΗΜΜΥ του ΕΜΠ? Λοιπόν έχω Michigan ECCE, Edexcel Level 3, ECDL Expert, Zertifikat Deutsch(B1). [Άσχετο, αλλά τώρα το Δεκέμβρη δίνω Michigan ALCE και Edexcel Level 4....]

Φυσικα και οχι.Οτι γραψεις στις Πανελληνιες,αυτο ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ούτε γι' αστείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει με σιγουριά, με τα εξής διπλώματα εάν θα μου δωθούν παραπάνω μόρια στις πανελλήνιες και συγκεκριμένα για το τμήμα ΗΜΜΥ του ΕΜΠ? Λοιπόν έχω Michigan ECCE, Edexcel Level 3, ECDL Expert, Zertifikat Deutsch(B1). [Άσχετο, αλλά τώρα το Δεκέμβρη δίνω Michigan ALCE και Edexcel Level 4....]

Καλά θατανε.Θαχα πάρει και το κωλολαπτοπ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos7

Νεοφερμένος

Ο vaggos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δε μπορεί, γιατί μας είπαν στο σχολείο ότι για το μεταφραστικό στην Κέρκυρα για παράδειγμα αν έχεις Proficiency σου δίνει 3000 μόρια...και πρέπει να είναι σίγουρο, απλά εγώ δεν ενδιαφέρομαι για αυτή τη σχολή για αυτό ρωτάει... Επίσης, μπορεί να μην συνυπολογίζονται στα μόρια των πανελληνίων, αλλά να ισχύει κάπως αλλιώς δεν ξέρω ή λέω μπαρούφες, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Μαλλον μπαρουφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vaggos7;:
ή λέω μπαρούφες, ε?

Το καταλαβες και μονος σου:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
3000 μόρια;
Καμιά αγγλικού στο είπε αυτό;:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εντάξει, το σκίσαμε το θέμα, ας κλειδωθεί, η απορία του παιδιού απαντήθηκε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top