Ζήλεια

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ζηλευω πολυ. δυστυχως :(

Ακους Χρηστο?:confused::whistle:

ζηλιαρόγατα.:D

:redface: Δεν βλεπω να σε χαλαει κι ολας

ον: ναι ζηλευω,αλλα σε φυσιολογικα ορια:whistle:
βεβαια αν καταλαβω οτι ο αλλος με κανει επιτηδες να ζηλευω,κανω χειροτερα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
ζυλευω λιγακι..........:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μπα ειμαι μεγαλη γα'ι'δουρα!
και αν ζηλεψω λαγακι θα φροντισω να το καταλαβει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Ακους Χρηστο?:confused::whistle:



:redface: Δεν βλεπω να σε χαλαει κι ολας

ον: ναι ζηλευω,αλλα σε φυσιολογικα ορια:whistle:
βεβαια αν καταλαβω οτι ο αλλος με κανει επιτηδες να ζηλευω,κανω χειροτερα:whistle:

ου να μου χαθειτε και οι δυο :angelnot::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Απο οτι εχω καταλαβει ζηλευω πολυ ή λιγο αναλογα με τα κεφια μου :P Αλλα νομιζω πως η ζηλια προκαλειται κυριως οταν με πιανει ανασφαλεια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Άλλη είναι η απορία. Όταν έχεις εμπιστοσύνη, γιατί να ζηλεύεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ζηλευω ελαχιστα...τοσο ελαχιστα που πολλες φορες με θεωρουν λιγο αναισθητη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
για να παρω εκδικηση :whistle:

Δηλαδη για να καταλαβω,ζηλευεις και θα του δειξεις οτι ζηλευεις για να παρεις εκδικηση?και αν ναι γιατι?:hmm:
Άλλη είναι η απορία. Όταν έχεις εμπιστοσύνη, γιατί να ζηλεύεις?:hmm:
Κοιτα μπορεις ειτε να εχεις εμπιστοσυνη στον αλλον ομως να ζηλευεις γιατι τον θες μονο δικο σου και τελοσπαντων σε πιανουν τα κτητικα σου αισθηματα και εισαι ερωτευμενη ειτε να του εχεις εμπιστοσυνη και να μην ζηλευεις καθολου γιατι ξερεις οτι ειναι δικος σου,εσενα θελει κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δεν ζηλεύω,δεν εχω ζηλεψει κανενα και τιποτα μεχρι σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Άλλη είναι η απορία. Όταν έχεις εμπιστοσύνη, γιατί να ζηλεύεις?:hmm:
Εγώ ζηλεύω κι όταν έχω εμπιστοσύνη.Γιατί ,οκ ρε παιδί μου,ας πούμε ότι τον άνθρωπο σου τον ξέρεις(ή αυτό νομίζεις).Ή τουλάχιστον ξέρεις πως δεν θα φτάσει στο σημείο να σε απατήσει.Όοοοοοοοση εμπιστοσύνη και να του'χεις,όταν βλέπεις την άλλη να του τρίβεται,να του χαμογελάει,να τον αγγίζει,να του κολλάει...το λαμπάκι ανάβει από μόνο του!:P
Κι ας ξέρεις ότι δεν πρόκειται να την αγγίξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κορίτσια ζηλεύετε. Και μάλιστα ζηλεύετε και πολύ. Ας προσπαθείτε να το κρύψετε. Και επειδή ζηλεύετε κάνετε και καυγάδες. Ωραία μέχρι εδώ.
Σας κολακεύει να ζηλεύει ο άλλος. Μεταξύ μας τον κάνετε και επίτηδες να ζηλέψει. Αλλά άμα ζηλεύει θυμώνετε. Τώρα τα χαλάμε.
Και ποια είναι τα λογικά πλαίσια? Μήπως αυτά που κάθε φορά εσείς νομίζετε?
Δεν υπάρχουν λογικά πλαίσια.

  • Άμα δεν ζηλεύεις, αυτόματα γίνεσαι ένας "αναίσθητος που δεν ενδιαφέρεται".
  • Εάν ζηλεύεις γίνεσαι ένας "παθολογικός ζηλιάρης".
Παρ' τ' αυγό και κούρευ' το. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Προσωπικά ζηλεύω την εκάστοτε σχέση μου. Και εκείνος θέλω να με ζηλεύει. Μαρέσει βίτσιο μου πως το λένε. :P
Υπάρχει ένταση και πάθος έτσι στο ζευγαρι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Κοιτα μπορεις ειτε να εχεις εμπιστοσυνη στον αλλον ομως να ζηλευεις γιατι τον θες μονο δικο σου και τελοσπαντων σε πιανουν τα κτητικα σου αισθηματα και εισαι ερωτευμενη ειτε να του εχεις εμπιστοσυνη και να μην ζηλευεις καθολου γιατι ξερεις οτι ειναι δικος σου,εσενα θελει κλπ.

:whistle::whistle:
Αυτό ακριβώς!
Δε ζηλεύω απλώς:redface:, λυσσάω! Και μ' έχουν πει περίεργη:angel: .
Απλά δεν μπορώ να το συγκρατήσω. Τι να κάνουμε:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coco :D

Νεοφερμένος

Η coco :D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Βασικά δεν είμαι ζηλιάρα καθόλου... στα αισθηματικά όμως αν μία αφορμή να μου δώσει ο άλλος την έβαψε ... είμαι πάρα πολύ κτητική και εκδικητική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ζηλευω παθολογικα ορισμενες φορες!!!!!!!!!:PΟσον αφορα την εμπιστοσυνη,δυσκολα εμπιστευομαι καποιον,ακομα και ολα να ειναι ενταξει και να μην υπαρχει τιποτα που θα μπορουσε να με κανει να ζηλεψω,εγω παλι ζηλευω....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ου μοιχευσης!!!!!:P
Θα πω εγω τωρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Απ'ότι βλέπω πάντως όλες ζηλεύουμε:D:D:D:D:D:D:D:D:DΚαι να φανταστείτε ότι εγώ με το αγόρι μου είμαστε δυόμιση χρόνια μαζί και ακόμη ζηλεύω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top