Εύκολες Σχολές Θεσ/νίκη

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Αυτό ποιος το λέει για τα αθλήματα?

Δέσποινα,υπάρχει τέτοιο μάθημα και κάποιοι το χρωστάνε:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αυτό ποιος το λέει για τα αθλήματα?

Δέσποινα,υπάρχει τέτοιο μάθημα και κάποιοι το χρωστάνε:lol:

Και πως λεγεται το μαθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Τα αθλήματα για να μπεις στη σχολή λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μα δεν παιρνας τα αθληματα για να μπεις στη σχολη. δεν εχουν βαση και 0 να παρεις στα σθληματα αμα εχεις βγαλει 15 εισαι στη σχολη. απλως σου προσθετουν μορια αν τα πας καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Όχι, πρέπει να μαζέψεις βαθμολογία 25 νομίζω στα αθλήματα, τουλάχιστον και μετά μπορείς να μπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
αμα ηταν να μαζευες 25 δεν θα ειχε μπει κανεις. Παντως δεν εχω 100% σιγουρια για αυτο ας μας πει οποιος ειναι σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ειναι λιγο παραλογο να πρεπει να εξεταστεις σε αθληματα αλλα να περνας ακομα και αν παρεις 0.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
απλως σου δινουν παραπανω μορια τα αθληματα.Θα ηταν αδυνατο να παρεις 25.Δεν ειναι σαν τις στρατιωτικες σχολες, για να παρεις 1 ειναι παρα πολυ δυσκολο ειδικα στα 400 μετρα ενω για στρατιωτικες ειναι πολυ πιο ευκολα γιατι εκει εχουν βασεις και δεν παιρνεις επιπλεον μορια απλα πρεπει να περασεις τα ορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
25 με άριστα το 50 εννοώ...
Θα ρωτήσω ξανά και θα σου πω για σιγουριά. Πάντως δεν έχει νόημα να μπορείς να μπεις γυμναστής και να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaou athina

Νεοφερμένος

Η nikolaou athina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πειτε μου παρακαλω πληροφοριες για τις σχολες σας κ ποια νομιζετε οτι ειναι η πιο ευκολη?χωρις εργαστηρια κ υποχρεωτικα μαθηματα...δουλευω κ θελω να παρω δευτερο πτυχιο που δεν απαιτει πολυ κοπο...σας ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Δεν υπαρχει ευκολη σχολη φιλη μου.....και ΤΕΙ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ αν πας ,αν δε κατσεις να διαβασεις θα σου φανει η δυσκολοτερη σχολη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Είναι σοβαρή ερώτηση αυτό? Δηλαδή αν σου πούμε ότι η πιο εύκολη είναι χειριστής ζαμπονοκόφτη, θα πας? Πες μας τι αντικείμενο θέλεις, τι έχεις ως πρώτο πτυχίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Πειτε μου παρακαλω πληροφοριες για τις σχολες σας κ ποια νομιζετε οτι ειναι η πιο ευκολη?χωρις εργαστηρια κ υποχρεωτικα μαθηματα...δουλευω κ θελω να παρω δευτερο πτυχιο που δεν απαιτει πολυ κοπο...σας ευχαριστω..
Για ΑΕΙ νομίζω ότι το παιδαγωγικό πρέπει να είναι το πιο εύκολο.Μη πέσετε πάνω μου οι υπόλοιποι που το λέω αλλά έχω αδερφή δασκάλα και έναν γνωστό μου στο παιδαγωγικό και είναι πολύ χαλαρά.Μάλλον είναι το ευκολότερο ΑΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dev1ant

Νεοφερμένος

Ο dev1ant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δοκιμαστής Στρωμάτων (ΤΕΙ)
ευκολη σχολη και ξεκουραστη.

Περα απο την πλακα, οπως λεει και ο Anthony ολες θελουν διαβασμα.
Οσο για τα εργαστηρια.. Οικονομικο που ειμαι στο παμακ, ενα εχουμε χωρις απουσιες και μ@&#*^@ιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top