Ευτυχισμένοι Μαζί

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Για να μαζευόμαστε οι φανς!έχουμε πρεμιέρα στις 10 Οκτωβρίου, 10 μ.μ!!! εγώ προσωπικά θα στηθώ από τις 7 αν δεν έχω μάθημα :D

ορίστε το τρέιλερ!προβλέπω μεγάλη επιτυχία και για φέτος :D [ame]https://www.youtube.com/watch?v=X9gVxl9LUsY[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ για αυτο το σιριαλ!ειναι τελειΟΟΟ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ναι είναι πολύ ωραίο:D
έχει σχετικά ωραίο χιούμορ, και πιστεύω ότι θα είναι από τα καλύτερα ( αν όχι το καλύτερο) που θα δούμε φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ειναι το μονο ελληνικο σηριαλ που δεν εχανα ποτε επεισοδιο οσο καιρο επαιζε!!!!....περιμενω με ανυπομονησια να αρχισει!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ααα ωραία βρήκα και άλλους πορωμένους εκτός από εμένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ε ναι και λογικο ειναι, αφου ειναι επιτυχια!!:D....αυτο παντως που μου αρεσει σε αυτο το σιρηαλ παρα πολυ, και δεν το συνανταμε και συχνα ειναι οτι τα παιδια που παιζουν σε σιρηαλ συνηθως ειναι πολυ "κρυα" και σπαστικα, ενω τα παιδια σε αυτο το σιρηαλ (καλα εκτος απο αυτη που κανει την Ευα που ειναι εντελως τσ@@@@κι) ειναι υπεροχα, και οι ερμηνιες τους ειναι καταπληκτικες!!....καλα δεν μπαινω ΚΑΝ στον κοπο να μιλησω για τον ΘΕΟ Γιαννη Μπεζο!!...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ε ναι και λογικο ειναι, αφου ειναι επιτυχια!!:D....αυτο παντως που μου αρεσει σε αυτο το σιρηαλ παρα πολυ, και δεν το συνανταμε και συχνα ειναι οτι τα παιδια που παιζουν σε σιρηαλ συνηθως ειναι πολυ "κρυα" και σπαστικα, ενω τα παιδια σε αυτο το σιρηαλ (καλα εκτος απο αυτη που κανει την Ευα που ειναι εντελως τσ@@@@κι) ειναι υπεροχα, και οι ερμηνιες τους ειναι καταπληκτικες!!....καλα δεν μπαινω ΚΑΝ στον κοπο να μιλησω για τον ΘΕΟ Γιαννη Μπεζο!!...:D:D

κατά τη γνώμη μου η Εύα ούτε στη σειρά, ούτε στη πραγματικότητα δεν είναι τσουλάκι :D και θα συμφωνήσω για τον Μπέζο...βασικά όλο το καστ είναι ένας κ ένας!ο Μάκης, ο Φώτης, ο θείος...όλοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ωπα ωπα, λαθος εντυπωση εχεις αγαπητη.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ωπα ωπα, λαθος εντυπωση εχεις αγαπητη.....:(

γιατί κοπελάρα μου; τι έκανε και είναι τσουλάκι η κοπέλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
O Γιαννακης ειναι ολα τα λεφτα... Respect :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
και ο Θανάσης μεγάλωσε πολύ!η φωνή του άλλαξε και ψήλωσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
καλα πες στο σιρηαλ ειναι ενας ρολος και δεν φαινεται, αλλα η συμπεριφορα της και το στυλακι της αυτο δειχνουν, και μια φορα την ειχα πετυχεισ σε μια εκπομπη, (sorry δεν θυμαμαι σε ποια!:(), και φαινεται ρε παιδια η κοπελα.....παντως οκ, αυτη ειναι η αποψη σου, και αυτη ειναι η αποψη μου, ας μην επεκταθουμε γιατι φαινεται οτι διαφωνουμε κατα πολυ....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Σε αυτή τη σειρά χρωστάω πολλά.. Μέσα από αυτή έμαθα το βλέμμα της τίγρης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
καλα πες στο σιρηαλ ειναι ενας ρολος και δεν φαινεται, αλλα η συμπεριφορα της και το στυλακι της αυτο δειχνουν, και μια φορα την ειχα πετυχεισ σε μια εκπομπη, (sorry δεν θυμαμαι σε ποια!:(), και φαινεται ρε παιδια η κοπελα.....παντως οκ, αυτη ειναι η αποψη σου, και αυτη ειναι η αποψη μου, ας μην επεκταθουμε γιατι φαινεται οτι διαφωνουμε κατα πολυ....:(

ναι βρε εντάξει...όλοι έχουμε τη γνώμη μας...:D απλά έχω τη τύχη να μπορώ να της μιλάω που και που και φαίνεται πολύ down to earth κοπέλα :)

είχα και τη δυνατότητα να πάω και στα γυρίσματα...αλλά δε το έψαξα πολύ το θέμα και πάει η ευκαιρία :(
-----------------------------------------
Σε αυτή τη σειρά χρωστάω πολλά.. Μέσα από αυτή έμαθα το βλέμμα της τίγρης..

:lol::lol::lol::lol: και εγώ άρχισα να φοβάμαι το σκουπάκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αααα κι εμένα μου αρέσει πολυ η σειρά! Πετυχημένη....
Όσον αφορά την κοπελιά που υποδύεται την Εύα, κι εμένα μου φαίνεται προσγειωμένο άτομο, με άποψη και στυλ. Ένιγουέι, όλοι οι ηθοποιοί είναι ένας κι ένας!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
καλα εεε ειμαι μεγαλη φαν του σιριαλ και ευχαριστουμε για την ενημερωση τησ πρεμιερασ:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
καλα εεε ειμαι μεγαλη φαν του σιριαλ και ευχαριστουμε για την ενημερωση τησ πρεμιερασ:no1::no1::no1:

τπτ καλέ :D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
κλ σίγουρα θα το δω...είναι τέλεια τηλεοπτική σειρά...πέρυσι δν έχασα κανένα επεισόδιο και ελπίζω ούτε και φέτος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purplebutterfly

Νεοφερμένος

Η purplebutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ειναι τελειο....!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top