Ερώτηση

IoannaM19

Νεοφερμένος

Η IoannaM19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Είμαι φοιτήτρια σε μια σχολή που τελικά δεν μου ταιριάζει και θα ξανά δώσω πανελλήνιες, την διαγραφή από την σχολή θα την κάνω κατά την εγγραφή μου στην νέα σχολή. Έχω παραλάβει κάποια βιβλία από τον ευδοξο τα οποία δεν μπορώ να πάρω μαζί μου(τουλάχιστον όλα) πίσω στο σπίτι μου καθώς η σχολή μου τώρα είναι πολύ μακριά, έτσι σκέφτομαι να δώσω κάποια βιβλία σε κάποιους συμφοιτητές μου. Όταν διαγραφώ ο ευδοξος θα μου τα ζητήσει πίσω και αν δεν τα έχω θα χρειαστεί να τα πληρώσω;
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Τα βιβλία είναι δικά σου, δεν θα σου τα ζητήσει κανένας. Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Είμαι φοιτήτρια σε μια σχολή που τελικά δεν μου ταιριάζει και θα ξανά δώσω πανελλήνιες, την διαγραφή από την σχολή θα την κάνω κατά την εγγραφή μου στην νέα σχολή. Έχω παραλάβει κάποια βιβλία από τον ευδοξο τα οποία δεν μπορώ να πάρω μαζί μου(τουλάχιστον όλα) πίσω στο σπίτι μου καθώς η σχολή μου τώρα είναι πολύ μακριά, έτσι σκέφτομαι να δώσω κάποια βιβλία σε κάποιους συμφοιτητές μου. Όταν διαγραφώ ο ευδοξος θα μου τα ζητήσει πίσω και αν δεν τα έχω θα χρειαστεί να τα πληρώσω;
Τα βιβλια ειναι καταδικα σου..αυτα μπορεις να τα κρατησεις ... μπορεις να τα δωσεις σε φοιτητες ..μπορεις να τα δωσεις στην βιβλιοθηκη ...μπορεις να τα ορισεις διαθεσιμα στον ευδοξο με καποια πλεονεκτηματα που δινει.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Είμαι φοιτήτρια σε μια σχολή που τελικά δεν μου ταιριάζει και θα ξανά δώσω πανελλήνιες, την διαγραφή από την σχολή θα την κάνω κατά την εγγραφή μου στην νέα σχολή. Έχω παραλάβει κάποια βιβλία από τον ευδοξο τα οποία δεν μπορώ να πάρω μαζί μου(τουλάχιστον όλα) πίσω στο σπίτι μου καθώς η σχολή μου τώρα είναι πολύ μακριά, έτσι σκέφτομαι να δώσω κάποια βιβλία σε κάποιους συμφοιτητές μου. Όταν διαγραφώ ο ευδοξος θα μου τα ζητήσει πίσω και αν δεν τα έχω θα χρειαστεί να τα πληρώσω;
Να ρωτήσω σε ποια σχολή είσαι και σε ποια θες να πας?
 

Matenma

Νεοφερμένος

Η Matenma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Είμαι φοιτήτρια σε μια σχολή που τελικά δεν μου ταιριάζει και θα ξανά δώσω πανελλήνιες, την διαγραφή από την σχολή θα την κάνω κατά την εγγραφή μου στην νέα σχολή. Έχω παραλάβει κάποια βιβλία από τον ευδοξο τα οποία δεν μπορώ να πάρω μαζί μου(τουλάχιστον όλα) πίσω στο σπίτι μου καθώς η σχολή μου τώρα είναι πολύ μακριά, έτσι σκέφτομαι να δώσω κάποια βιβλία σε κάποιους συμφοιτητές μου. Όταν διαγραφώ ο ευδοξος θα μου τα ζητήσει πίσω και αν δεν τα έχω θα χρειαστεί να τα πληρώσω;
Δεν θα στα ζητησει γιατι αλλαζουν τα στοιχεια λογω αλλαγης τμηματος. Ωστοσο καλυτερα σαν συμβουλη να τα κρατησεις γιατι αργοτερα ισως χρειαστεις καποιο εξτρα βιβλιο και επειδη ειναι πανακριβα μπορεις να τα καταθεσεις να παρεις ποντους και να τα ανταλλαξεις τοτε και να παρεις ετσι τα βιβλια. Ωστοσο μην το κανεις απο τωρα γιατι οι ποντοι θα χαθουν. Με το καλο οταν περασεις στην σχολη της επιθυμιας σου
Καλη επιτυχια και Τυχη!
 
Top