Ερώτηση προς φοιτητή/τρια του τμήματος Στατιστικής της ΑΣΟΕΕ

Flying Ace

Νεοφερμένος

Ο Flying Ace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεία σας, όπως γράφω και στο τίτλο του θέματος, θέλω να ρωτήσω φοιτητή/τρια του τμήματος Στατιστικής της ΑΣΟΕΕ σχετικά για μια καθηγήτρια ονόματι Ευδοκία Ξεκαλάκη ( ελπίζω να μην παραβιάζω κάποιο κανονισμό του σαιτ που γράφω το όνομα). Θα ήθελα να μάθω απο φοιτητές/τριες που την είχα ή την έχουν καθηγήτρια άμα είναι πρόθυμη να απαντήσει στις απορίες του φοιτητή, αν οι επεξηγήσεις της σας έχουν βοηθήσει και γενικά το ποιόν της. Σκοπεύω να της στείλω ηλεκτρονικό μήνυμα για να την ρωτήσω κάτι, αλλά προτού το κάνω καλό θα ήταν να γνώριζα λίγα πράγματα για την εν λόγω καθηγήτρια, ώστε τόσο εκείνη όσο και εγώ να μην βρεθούμε σε δύσκολη θέση. Καταλαβαίνω σε κάποιους το θέμα θα φανεί απο περίεργο έως χάζο, αλλά ειλικρίνα θέλω την άποψη σας. Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Συμφοιτητές σου νομίζω θα ήταν καλύτερο να ρωτήσεις, όλο και κάτι θα ακούγεται στο πανεπιστήμιο για τον κάθε καθηγητή. Στο περίπου γνωρίζουμε τους καθηγητές του τμήματός μας.

Δεν ξέρω αλλά νομίζω πως κάτι αρνητικό θα άκουσες για να ανέρτησες εδώ την απορία :)
 

Flying Ace

Νεοφερμένος

Ο Flying Ace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συμφοιτητές σου νομίζω θα ήταν καλύτερο να ρωτήσεις, όλο και κάτι θα ακούγεται στο πανεπιστήμιο για τον κάθε καθηγητή. Στο περίπου γνωρίζουμε τους καθηγητές του τμήματός μας.

Δεν ξέρω αλλά νομίζω πως κάτι αρνητικό θα άκουσες για να ανέρτησες εδώ την απορία :)
Σε ευχαριστώ που μου απάντησες τόσο γρήγορα και ζητάω συγνώμη δεν το διευκρίνισα στο θέμα μου, αλλά δεν είμαι φοιτητής της ΑΣΟΕΕ και την καθηγήτρια που αναφέρω δεν την γνωρίζω. Θέλω την άποψη απο φοιτητές/τριες που την είχαν ή την έχουν καθηγήτρια, ώστε να ξέρω με τι άνθρωπο έχω να κάνω προτού μπώ στη διαδικασία να επικοινωνήσω μαζί της. Το εν λόγω θέμα είναι απλώς μια συλλογή πληροφοριών.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top