nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,859 μηνύματα.
Χημικό και γώ θελω, η βιολογικό. Τωρα ΕΚΠΑ εννοείται 1η επιλογή, αλλα σκεφτομαι και ΑΠΘ, πατρών και τέτοια τερτιπια
Αν ειναι και νωρις ακομα , για βιολογικο σκεψου το καλα . Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο κοσμο εχω γνωρισει που το παρατησε / εδωσε κατατακτηριες μετα
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Αν ειναι και νωρις ακομα , για βιολογικο σκεψου το καλα . Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο κοσμο εχω γνωρισει που το παρατησε / εδωσε κατατακτηριες μετα
μμμ.. Γιατί; σκληρο μου φαινεται
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,859 μηνύματα.
μμμ.. Γιατί; σκληρο μου φαινεται
διαφορους λογους ... δεν ειναι αυτο που περιμενουν , ηταν λυση συμβιβασμού , λιγες διεξοδοι . Εχω ακουσει και καποιες ιστοριες επιτυχιες για ατομα που πηγαν εξωτερικο . Θελει ψαξιμο πριν την δηλωσεις
Οι χημικοι παντως ειναι πολυ πιο αισιόδοξοι
 

tan07

Νεοφερμένος

Ο tan07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν μπορω να διαλεξω μεταξυ ιατρικης και χημικου εγω. :(
 

Startx0

Νεοφερμένος

Ο Startx0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μηχ.Μηχ πατρα/αθηνα θα δείξει όμως.....
 

Startx0

Νεοφερμένος

Ο Startx0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι μηχανες και οι ιδιαίτεροι μηχανισμοί τους. Γενικά αυτη η σχολή φαντάζομαι πως βελτιώνει πολυ την αντίληψη και την δημιουργικότητα
 

tan07

Νεοφερμένος

Ο tan07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι μηχανες και οι ιδιαίτεροι μηχανισμοί τους. Γενικά αυτη η σχολή φαντάζομαι πως βελτιώνει πολυ την αντίληψη και την δημιουργικότητα
Έχει μελλον; Πως μπορεις να εργαστεις μετα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top