Ερώτηση για απουσιες

Mhtsaras76

Νεοφερμένος

Ο Mhtsaras76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ειμαι μαθητης Γ λυκειου και επειδη σιγα σιγα πλησιαζει ο καιρος θελω να αρχισω να κανω απουσιες για επαναλήψεις. Αυτη τη στιγμή εχω σύνολο 83 (56 αδικαιολογητες και 27 δικαιολογημενες λογω γριπης). Εαν λείψω αλλη μια βδομαδα με 31 αδικαιολογητες απουσιες θα φτασω τις 114. Γνωριζετε τι θα συμβεί αν λειψω μια επιπλέον εβδομάδα με χαρτι ομως για κόβιντ;; Δηλαδη θα εχω 87 αδικαιολογητες και 58 δικαιολογημενες συνολο 145. Δε μένω σωστα;
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Αυτό καλύτερα να το ρωτήσεις στο σχολείο σου. Εγώ θα έλεγα να μην το παίξεις πάντως, ειδικά λίγο πριν δώσεις. Δε σε παίρνει να πάρεις ρίσκο τέτοιο καιρό.
Και έχω την εντύπωση πως είτε δικαιολογημένες είτε όχι προσμετρώνται κανονικά, αλλά δεν είμαι και σίγουρη.
 

fofo

Νεοφερμένος

Η fofo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τα δικαιολογητικά τύπου κοβιντ και γρίπης έληξαν στις 31 Μαρτίου. Δηλαδή ακόμα και αν έχεις χαρτί, δεν θα διαγραφούν οι απουσίες.
Διόρθωση, άκυρο:
Screenshot_2024-04-07-23-57-46-500-edit_org.readera.jpg
 

Mhtsaras76

Νεοφερμένος

Ο Mhtsaras76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια καλη συνεχεια κ καλο κουραγιο σε οσους δίνουν
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
επανέφεραν τις αδικαιολόγητες ;
θυμάμαι είχαμε 114 απουσίες εμείς
 

fofo

Νεοφερμένος

Η fofo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
επανέφεραν τις αδικαιολόγητες ;
θυμάμαι είχαμε 114 απουσίες εμείς
Για γρίπη οι δικαιολογημένες ήταν για μερικούς μήνες (φυσικά με χαρτί γιατρού) και κοβιντ πλέον ναι άμα έχεις ραπιντ στις σβήνουν
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top