Ερωτική Εξομολόγηση

katerina__

Νεοφερμένος

Η katerina__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν δεν τον θέλεις,τότε μην του δίνεις σημασία.
Αν όμως ενδιαφέρεσαι να μάθεις τι ήθελε να σου πεί,ρώτησε τον η ίδια
(Νομίζω ότι θέλεις κι δεν το έχεις καταλάβει... το έχω πάθει κι εγώ,γι'αυτό σου λέω..;)..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα greeklish δεν επιτρέπονται στο φόρουμ σύμφωνα με τους όρους χρήσης.
Αν θέλετε πατήστε το κουμπί
και μετατρέψτε τα σε ελληνικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Κοιταξτε παιδια δεν μπορω να πω οτι δεν μου αρεσει το παιδι...απλα ΓΕΝΙΚΑ δεν θελω να κανω σχεση...και ΦΥΣΙΚΑ δεν παιζω μαζι του και με τα συναισθηματα του αυτο ειναι σιγουρο...απλα απο δω και περα δεν ασχολουμε αλλο ηθελε ν μου πει και δεν μου τ λεει....οκ οπως θελει αλλα αφου μου λεει κατι δεν πρεπει και να το κανει?? Και το συγκεκριμενο παιδι δεν ξερω αλλα αλλες φορες μου δειχνει οτι με θελει και αλλες οχι δεν μπορω να τον ψυχολογησω οποτε τα παραταω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κοιταξτε παιδια δεν μπορω να πω οτι δεν μου αρεσει το παιδι...απλα ΓΕΝΙΚΑ δεν θελω να κανω σχεση...και ΦΥΣΙΚΑ δεν παιζω μαζι του και με τα συναισθηματα του αυτο ειναι σιγουρο...απλα απο δω και περα δεν ασχολουμε αλλο ηθελε ν μου πει και δεν μου τ λεει....οκ οπως θελει αλλα αφου μου λεει κατι δεν πρεπει και να το κανει?? Και το συγκεκριμενο παιδι δεν ξερω αλλα αλλες φορες μου δειχνει οτι με θελει και αλλες οχι δεν μπορω να τον ψυχολογησω οποτε τα παραταω...

ολο το μηνυμα σου ειναι μια αντιφαση.

δες:
απλα ΓΕΝΙΚΑ δεν θελω να κανω σχεση
δεν μπορω να τον ψυχολογησω οποτε τα παραταω..

ελα τωρα παραδεξου το,θελεις να τρεχει απο πισω σου και να μην σου κανει σκοτσεζικο ντουζ,να σου αποδειξει οτι σε θελει και μετα να δεις εσυ τι θελεις να κανεις:P

Μονο σκεψου οτι αν του δειξεις οτι ενδιαφερεσαι τοσο πολυ να μαθεις τι ηθελε να σου πει ισως το εκλαβει ως ενδιαφερον απο την πλευρα σου και πληγωθει οταν εσυ δεν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και ΦΥΣΙΚΑ δεν παιζω μαζι του και με τα συναισθηματα του αυτο ειναι σιγουρο...
Μου αρέσει που είσαι σίγουρη κιόλας! Για θυμίσου τι μας έλεγες λίγο πριν...
θελω να ασχολητε και αυτος μαζι μου
εγω δεν θελω να κανω τιποτα μαζι του προ το παρον ... :/::/::/:


Μου προκαλούν αποστροφή οι κοπέλες που όχι μόνο δεν ξέρουν να παραδέχονται τα λάθη τους, αλλά προσπαθούν να δικαιολογηθούν κιόλας ή να βγουν και από πάνω.

Μην γίνεις μία απ' αυτές. :) Μικρή είσαι, έχεις χρόνο να αλλάξεις και να γίνεις καλύτερος άνθρωπος εν γένει. Για αρχή μπορείς να παραδεχτείς το λάθος σου και στη συνέχεια να σταματήσεις να ψήνεις τον άνθρωπο.


Το "σταματάω να ασχολούμαι" δεν σημαίνει ότι κατ' ανάγκην θα κάνεις καλό στον άλλον. Να σου πω εγώ τι έχεις σκοπό να κάνεις; Να σταματήσεις να ασχολείσαι εσύ, αλλά να αφήσεις τον άλλον να συνεχίζει να τρέχει από πίσω σου. Θα ήθελες να στο κάνουν; Ε, αν συνεχίσεις έτσι, κάποια στιγμή θα στο κάνουν!! Δανεικά είναι όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Και τι να κανω δηλαδη πειτε μου εσεις το σωστο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν παίζεις ποτέ με μια ερωτευμένη ψυχή.
Σκέψου τι θες και αποφάσισε.
Μην του δίνεις ελπίδες για να ικανοποιήσεις ένα καπρίτσιο.
Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ποτε δεν του δωσα ελπιδες το εχει καταλαβει οτι δεν τον θελω ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ε τότε γιατί το κουράζεις το πράγμα? Αν το έχει καταλάβει άσ'τον στην ησυχία του να σε ξεπεράσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
οκ ας με ξεπερασει λοιπον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
οκ ας με ξεπερασει λοιπον!!
Ναι αλλά παράλληλα πες και εσύ ευθέως ότι δεν ενδιαφέρεσαι και να ξεκόψει. Γιατί κι εγώ ξέρω να λέω στον αέρα "οκ, ας με ξεπεράσει η κοπελιά" αλλά παράλληλα να ρίχνω τις φυτιλιές μου για να συνεχίσει να μένει κολλημένη.

Γιατί το ... σκέτο "ας με ξεπεράσει" μου φαίνεται για δήλωση τύπου "νίπτω τας χείρας μου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Πλεον δεν μιλαμε μονο ενα γεια και δεν του δινω ψευτικες ελπιδες αλλο ρε Γιωργο οποτε τον αφηνω ησυχο να με ξεπερασει χωρις να κανω κατι για να κολλησει ή οτιδηποτε αλλο...Τωρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάει ο τίτλος του θέματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πλεον δεν μιλαμε μονο ενα γεια και δεν του δινω ψευτικες ελπιδες αλλο ρε Γιωργο οποτε τον αφηνω ησυχο να με ξεπερασει χωρις να κανω κατι για να κολλησει ή οτιδηποτε αλλο...Τωρα??
Tώρα τι;
Σε ενοχλεί που δεν ασχολείται μαζι σου; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι ισχύει το εξής: Κανονικά πιστεύεις ότι δεν σου αρέσει, βαθειά όμως μέσα σου σου αρέσει και πολύ μάλιστα, και περιμένεις να σου πει το τι ήθελε να σου πει για να δεις αν όντως νιώ9ει εκείνος αυτό που νιώθεις και εσυ. Είναι από εκείνες τις περιπτώσεις που λέμε, ααα οχι δν μ αρεσει, μωρέ μήπως μ αρέσει, μπα μπα όχι,, ή μηπως λεσ!!! :P. Κάτσε σκέψου αν τον θέλεις κι εσυ ειλικρινά ή οχι και πράξε αναλογα. Μίλησε του κιολας και μετα θαξεκαθαρίσουν όλα. Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ρε Θοδωρα ειπα κατι τετοιο μονη σου τα βγαζεις τα συμπερασματα κοπελα μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είπες:
Πλεον δεν μιλαμε μονο ενα γεια και δεν του δινω ψευτικες ελπιδες αλλο ρε Γιωργο οποτε τον αφηνω ησυχο να με ξεπερασει χωρις να κανω κατι για να κολλησει ή οτιδηποτε αλλο...Τωρα??
Και έκανα ερώτηση για το τι εννοείς.
Τι εννοείς λοιπόν με το τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Εγώ το εξέλαβα σαν 'είσαι ευχαριστημένος με την απάντηση που σου δίνω Γιώργο?'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εννοω ας με ξεπερασει τωρα οκ δεν υπαρχςει προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top