Ερωτικές σχέσεις

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Βρε παιδια ουτε χοντρη ειμαι ουτε θεμα κιλων ουτε θεμα σωματος εχω τιποτα απο αυτα που φανταζεστε απλα υποθετω οτι ισως δεν ξερω το μαλλι μου δεν ειναι ωραιο?Η φατσα μου? Δεν ξερω λογικα θα ειμαι ασχημη για να μην εχω βρει κατι αξιολογο που για να σας πω την αληθεια υπαρχουν παιδακια που κανουν προσπαθεια (οχι τρελη ) , του τυπου δεν σε ξερω αλλα στο πρωτο ραντεβου περιμενουν φασωμα οποτε εκει αποτραβιεμαι και μαλλον κατι παει λαθος με εμενα διοτι μπορει να μην ειμαι ουτε μοντελο ουτε νασα σε θεμα εξυπναδας αλλα αν αποφασισω να κανω κατι μαλλον θα προτιμησω αυτον που θα θελησει να με γνωρισει πρωτου κανουμε κατι παρα αυτον που νομιζει οτι με ριξει γιατι ισως δεν εχω κατι αλλο να κανω στην ζωη μου..
Δεν ντυνομαι προκλητικα ουτε ειμαι απο τις κοπελες του κλαμπ με την τακουνα κ το ισιωμενο μαλλι ουτε δειχνω να ψαχνω για κατι της πλακιτσας .(το λεω για να μην νομιζετε οτι δινω λαθος εντυπωσεις )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
[Q UOTE=paraketamoli;4287152]Μα δεν εχω σκοπο να βελτιωθω για να βρω αγορι ! Ας μεινω στην ασχημια μου καλυτερα :P[/QUOTE]

Δεν το κάνεις μόνο για να βρεις αγόρι το κάνεις και για σενα να νίωθεις καλά η ίδια. Όταν λες πως θεωρείς τον εαυτό σου άσχημο προφανώς σημαίνει ως δεν τα χεις καλά με τον εαυτό σου.


Δεν λεμε να κανεις πλαστικη αλλα να προσπαθησεις να προβαλεις τα θετικα που εχεις σαν ανθρωπος και να υποβαθμισεις τα αρνητικα. Παρα πολλες κοπελες που εμφανισιακα δεν λενε τιποτα, εχουν επιτυχιες. Food for thought.

Εφόσον δε μιλάμε για χαρακτηριστικά πάνω στα οποία δεν έχεις επιλογή γιατί να το δεις έτσι; ότι δε σου αρεσει φτισχνεις τελεία. Από κει και πέρα το τι εοιοέγει να προβάλει ο καθένας ειναι αλλ θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
vassilis498 πανω σε αυτο που ειπες : Δεν το κάνεις μόνο για να βρεις αγόρι το κάνεις και για σενα να νίωθεις καλά η ίδια. Όταν λες πως θεωρείς τον εαυτό σου άσχημο προφανώς σημαίνει ως δεν τα χεις καλά με τον εαυτό σου.

Δυο πραγματα δεν καταλαβαινω γενικοτερα μεσα απο το νετ 1ον γιατι καποιος πρεπει επειδη εχει αυτογνωσια πρεπει σονυ και ντε να μην τα εχει καλα με τον εαυτο του? 2ον αν ηθελα να αλλαξω θα αλλαζα για μενα δεν ειναι οτι πχ θα αλλαξω την καρνταρομπα μου για να βρω αγορι , μ αρεσει οι αλλαγες που κανω πανω μου να τις κανω για μενα ακομα και εαν εχω αγορι. 3ον σε περιπτωση που ελεγα "ειμαι μια θεαρα" θα μου βρισκες παλι οτι εχω κατι εγω με τον εαυτο μου αρα γενικα δεν θα παρω στα σοβαρα αυτα που μου λες συγνωμη κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Βρε παιδια ουτε χοντρη ειμαι ουτε θεμα κιλων ουτε θεμα σωματος εχω τιποτα απο αυτα που φανταζεστε απλα υποθετω οτι ισως δεν ξερω το μαλλι μου δεν ειναι ωραιο?Η φατσα μου? Δεν ξερω λογικα θα ειμαι ασχημη για να μην εχω βρει κατι αξιολογο που για να σας πω την αληθεια υπαρχουν παιδακια που κανουν προσπαθεια (οχι τρελη ) , του τυπου δεν σε ξερω αλλα στο πρωτο ραντεβου περιμενουν φασωμα οποτε εκει αποτραβιεμαι και μαλλον κατι παει λαθος με εμενα διοτι μπορει να μην ειμαι ουτε μοντελο ουτε νασα σε θεμα εξυπναδας αλλα αν αποφασισω να κανω κατι μαλλον θα προτιμησω αυτον που θα θελησει να με γνωρισει πρωτου κανουμε κατι παρα αυτον που νομιζει οτι με ριξει γιατι ισως δεν εχω κατι αλλο να κανω στην ζωη μου..
Δεν ντυνομαι προκλητικα ουτε ειμαι απο τις κοπελες του κλαμπ με την τακουνα κ το ισιωμενο μαλλι ουτε δειχνω να ψαχνω για κατι της πλακιτσας .(το λεω για να μην νομιζετε οτι δινω λαθος εντυπωσεις )

Στακα. Βλεπω εναν αχταρμα.

Απο τη στιγμη που αγορια ενδιαφερονται να φασωθειτε, δεν εχεις θεμα με την εμφανιση. Ακριβως αυτο δειχνει το οτι θελουν να προχωρησουν σε κατι μαζι σου ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ. Αρα δεν τους ξενερωνεις εμφανισιακα αρα ειναι μονο η εντυπωση σου. Επισης αλλαξε κουρεμα αν εχεις θεμα με τα μαλλια σου, σιγα το πραγμα.

Επισης τι διαολο λογικη ειναι, δεν τον φιλαω για να μη φανω ευκολη; Τον γουσταρεις; Προχωρας. Δεν τον γουσταρεις; Σηκωνεσαι και φευγεις. Κοιτα να δεις, το να το παιζεις δυσκολη ειναι ναζιαρικο εως ενα σημειο. Μετα ειναι κουραστικο. Δεν θα το εκτιμησει κανενας, αν κανενας φαει κολλημα το πολυ πολυ να τον σερνεις λιγο διαστημα, μετα θα βαρεθει και θα φυγει. Αν τον φιλησεις στο πρωτο ραντεβου σημαινει οτι τον θες οχι οτι δεν εχεις τιποτα αλλο να κανεις στη ζωη σου. Αμαν πια σας εχουν γεμισει ανασφαλειες και κολληματα.

Τελος το αν φορας κοντες φουστες, τακουνια, αν βαφεσαι, αν φορας κοσμηματα κ.ο.κ. ειναι δικο σου θεμα και ΜΟΝΟ. Δεν ειπαμε να ντυνεσαι σαν να κανεις πιατσα. Δεν ισχυει ομως οτι μια κοπελα που ντυνεται σεξι (define it as you want) ειναι και ευκολη ή ψαχνει απλα να πηδηχτει. Μπορει απλα να γουσταρει να ειναι σεξι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μα δεν το κανω για να μην φανω ευκολη , σκεψου απλα πως οταν ο αλλος δεν ασχολειται να μαθει τι εισαι και απλα θελει να φασωθει παει να πει πως δεν σε παιρνει στα σοβαρα . Ειναι σαν να μου στελνεις εσυ τωρα να βγουμε για εναν καφε , εγω σου λεω ναι ωστε να σε γνωρισω χωρις αυτο να σημαινει πως θα γινει κατι ετσι δεν ειναι? Μεσα σε αυτον τον καφε αν εγω θελησω να σε φασωσω θα με περασεις για σοβαρη κοπελα ενω δεν με ξερεις καν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βρε παιδια ουτε χοντρη ειμαι ουτε θεμα κιλων ουτε θεμα σωματος εχω τιποτα απο αυτα που φανταζεστε απλα υποθετω οτι ισως δεν ξερω το μαλλι μου δεν ειναι ωραιο?Η φατσα μου?
Μαλλί όχι, δεν δίνουμε και τόση σημασία οι άντρες. Μόνο αν μας αρέσει κάτι τότε μας τραβάει, αλλά να μας κρατάει μακριά δύσκολο εκτός και αν είναι κοντό αγορέ τότε μερικές φορές ναι δεν είναι ιδιαίτερα ελκυστικό. Για την φάτσα κλαιν δεν γίνεται να αρέσεις σε όλους. Εγώ για παράδειγμα έχω τελείως διαφορετικά γούστα σε σχέση με τους φίλους μου, αν μου αρέσει κάποια την λένε μέτρια και αν μου δείξει κάποιος κάποια πολύ ωραία για αυτόν εγώ την βρίσκω μέτρια κλπ.

Δεν ξερω λογικα θα ειμαι ασχημη για να μην εχω βρει κατι αξιολογο που για να σας πω την αληθεια υπαρχουν παιδακια που κανουν προσπαθεια (οχι τρελη ) , του τυπου δεν σε ξερω αλλα στο πρωτο ραντεβου περιμενουν φασωμα οποτε εκει αποτραβιεμαι και μαλλον κατι παει λαθος με εμενα διοτι μπορει να μην ειμαι ουτε μοντελο ουτε νασα σε θεμα εξυπναδας αλλα αν αποφασισω να κανω κατι μαλλον θα προτιμησω αυτον που θα θελησει να με γνωρισει πρωτου κανουμε κατι παρα αυτον που νομιζει οτι με ριξει γιατι ισως δεν εχω κατι αλλο να κανω στην ζωη μου..
Δεν ντυνομαι προκλητικα ουτε ειμαι απο τις κοπελες του κλαμπ με την τακουνα κ το ισιωμενο μαλλι ουτε δειχνω να ψαχνω για κατι της πλακιτσας .(το λεω για να μην νομιζετε οτι δινω λαθος εντυπωσεις )

Πόσο χρονών είσαι; Τι κακό έχει το φάσωμα από το πρώτο ραντεβού; Άλλους τους λέτε μαλάκες αν δεν κάνουν τίποτα και άλλους τους λέτε απότομους. Αποφασίστε επιτέλους :P

Επίσης είπες ψέμματα ότι δεν σου την πέφτει κανείς. Τους αποκαλείς "παιδάκια", με "όχι τρελή" προσπάθεια κλπ. Μάλλον ψάχνεις για μεγαλύτερο και έμπειρο ή σου αρέσει κάποιος συγκεκριμένος και απορρίπτεις όλους τους άλλους αλλά έρχεσαι εδώ και μας λες ότι είσαι άσχημη που δεν έχεις βρει αυτό ακριβώς που ψάχνεις! Θα έλεγα να χαμηλώσεις λίγο τα στάνταρντς και να δώσεις καμιά ευκαιρία σε κάποιο παιδάκι.

Ακόμη λες ότι ψάχνεις "καλό παιδί" δηλαδή κάποιον που να θέλει να σε γνωρίσει πρώτα αλλά έχεις σκεφτεί ποτέ σου ότι αυτά τα παιδιά συνήθως τρώνε άκυρο από νωρίς, τα κορίτσια δεν τους θέλουν και έχουν πολλές φορές χαμηλή αυτοπεποίθηση ακριβώς επειδή δεν το παίζουν μάγκες και κακά παιδιά; Για έλα και στην θέση αυτών των αγοριών και ίσως καταλάβεις ότι πρέπει να συμβάλλεις κάπως και εσύ στο όλο θέμα και να μην τα περιμένεις όλα έτοιμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
vassilis498 πανω σε αυτο που ειπες : Δεν το κάνεις μόνο για να βρεις αγόρι το κάνεις και για σενα να νίωθεις καλά η ίδια. Όταν λες πως θεωρείς τον εαυτό σου άσχημο προφανώς σημαίνει ως δεν τα χεις καλά με τον εαυτό σου.

Δυο πραγματα δεν καταλαβαινω γενικοτερα μεσα απο το νετ 1ον γιατι καποιος πρεπει επειδη εχει αυτογνωσια πρεπει σονυ και ντε να μην τα εχει καλα με τον εαυτο του? 2ον αν ηθελα να αλλαξω θα αλλαζα για μενα δεν ειναι οτι πχ θα αλλαξω την καρνταρομπα μου για να βρω αγορι , μ αρεσει οι αλλαγες που κανω πανω μου να τις κανω για μενα ακομα και εαν εχω αγορι. 3ον σε περιπτωση που ελεγα "ειμαι μια θεαρα" θα μου βρισκες παλι οτι εχω κατι εγω με τον εαυτο μου αρα γενικα δεν θα παρω στα σοβαρα αυτα που μου λες συγνωμη κιολας


Κάνεις λάθος και θα σου το εξηγήσω. Πρώτα από όλα, η αυτογνωσία είναι καλό πράγμα. Υπάρχουν άτομα που δεν είναι ωραία και που δεν μπορούν να κάνουν κάτι για αυτό. Συνήθως το σώμα μπορεί να το φτιάξει κανείς, αλλά όχι πάντα. Αν ένα αγοράκι πχ, δεν έχει ωραίο πρόσωπο και έχει επίσης κάποιο θέμα με την καρδιά που τον αποτρέπει να γυμνάζεται, τότε δεν μπορεί να κάνει τίποτα για την εμφάνισή του. Και τότε θα έχεις δίκιο που τα παίρνεις, όταν δεν αναγνωρίζουμε την αυτογνωσία σου. Αλλά νομίζεις, πως αυτό είναι το σύνηθες? Όχι! Πάρα πολλοί και πάρα πολλές, για λόγους αδιάφορους, έχουν πολλές ανασφάλειες, ενώ είναι εμφανισιακά μια χαρά. Αυτοί αποτελούν την πλειοψηφία. Είναι πολύ περισσότεροι οι average, από τους άσχημους. Πάει το ένα...

Καλό είναι να μην αλλάζεις τον χαρακτήρα σου και το στυλ σου, ανάλογα με τον ποιον θέλεις την κάθε φορά. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι είναι κακό να κάνεις κάποιες αλλαγές, για να αρέσεις. Για παράδειγμα, αν είσαι 30 και σου αρέσει να φοράς φόρμες όλη την ώρα, τότε δεν είναι κακό να αλλάξεις την καρνταρόμπα σου για να αρέσεις. Ή αν είσαι χοντρή, αλλά εσύ δεν έχεις θέμα, τότε πάλι δεν είναι κακό, να χάσεις κανένα κιλό και να σφίξεις λίγο το σώμα σου. Άσε που είναι και το υγιές το τελευταίο.

Τέλος, αν έλεγες ότι είσαι θεά, κανένας δε θα σε έπαιρνε στα σοβαρά, γιατί στο ίντερνετ, ο κόσμος τρελαίνεται να αντιμετωπίζει ανασφαλείς ανθρώπους. Αν λες ότι είσαι άσχημος, αρχίζουν αμέσως οι συμβουλές. Αν λες ότι είσαι ωραίος, αρχίζουν οι ειρωνείες και οι προσβολές. Ο κόσμος γενικά την βρίσκει με το να "βοηθάει" άτομα που έχουν θέμα, γιατί αισθάνονται καλύτερα οι ίδιοι. Προφανώς , υπάρχουν και εξαιρέσεις. Οπότε έχεις απόλυτο δίκιο εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
θα απαντησω σε ολες σου τις ερωτησεις μια μια , κατ αρχην ειμαι 22 χρονων , επισης το φασωμα στο πρωτο ραντεβου δεν μου αρεσει . Θα σου μιλησω για μενα , αυτος που δεν με φασωνει στο πρωτο ραντεβου και ειναι κυριος επειδη περιμενει την σωστη στιγμη ισα ισα θα τον χαρω και θα ανεβει στα ματια μου. Αυτοι οι κανεις που λεω εξαφανιζονται μολις τους πω οτι δεν θελω να φασωθω μαζι τους στο πρωτο ραντεβου απλα δεν θελω οχι για να μην φανω ευκολη , πρεπει να με κανεις να θελω να φασωθω μαζι σου βρε αδερφε !!! Οχι δεν ψαχνω μεγαλυτερο και δεν μου αρεσει καποιος συγκεκριμενος αλλα προφανως για να κανεις κατι με καποιον πρεπει 1ον να τον γνωρισεις 2ον να σου αρεσει 3ον να τον θαυμαζεις ! Αυτο το καλο παιδι που λες , ισα ισα θα μου αρεσει περισσοτερο απο τον χυμα τυπο !

+ ρυζογαλο τωρα οπως τα λες συμφωνω μαζι σου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Πριν βγεις ραντεβου δεν υπαρχει μια Χ γνωριμια; Που τους βρισκεις; Blind date μεσω εφαρμογης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
χαχαχαχαχ οχι βρε συ συνηθως αυτοι ειναι φιλοι φιλων , πχ ο γιωργακης εχει φιλο τον βασιλη ο βασιλης με κανει αντ μου λεει πεντε βλακειες και λεει "για να γνωριστουμε παμε εναν καφε" και ετσι ξεκιναει η παρωδια... :P

αλλα προσεξε με ολους αυτους που μου λενε να βγουμε εχουμε βρεθει τυχαια σε παρεες και τετοια δεν ειναι οτι ειναι εντελως αγνωστοι και με κανουν αντ και λενε τα δικα τους ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Πριν βγεις ραντεβου δεν υπαρχει μια Χ γνωριμια; Που τους βρισκεις; Blind date μεσω εφαρμογης;


Ακόμα στο σχολείο έμεινες εσύ? Κανείς μπορεί να ζητήσει το τηλέφωνο κάποιας και χωρίς να την ξέρει. Πολύ αυτονόητο για να μην το έχεις σκεφτεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ε μη βγεις ραντεβου μετα τις πεντε βλακειες. Προχωρα λιγο το θεμα και αν δεις οτι οντως μπορει και να ταιριαξετε, τοτε κανονιζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,847 μηνύματα.
τι κακό έχει ένας γκαφές; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ακόμα στο σχολείο έμεινες εσύ? Κανείς μπορεί να ζητήσει το τηλέφωνο κάποιας και χωρίς να την ξέρει. Πολύ αυτονόητο για να μην το έχεις σκεφτεί...

Και αυτη με οποιον αγνωστο εχει το τηλεφωνο της βγαινει και ραντεβου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
χαχαχαχαχ οχι βρε συ συνηθως αυτοι ειναι φιλοι φιλων , πχ ο γιωργακης εχει φιλο τον βασιλη ο βασιλης με κανει αντ μου λεει πεντε βλακειες και λεει "για να γνωριστουμε παμε εναν καφε" και ετσι ξεκιναει η παρωδια... :P

αλλα προσεξε με ολους αυτους που μου λενε να βγουμε εχουμε βρεθει τυχαια σε παρεες και τετοια δεν ειναι οτι ειναι εντελως αγνωστοι και με κανουν αντ και λενε τα δικα τους ε

Αν σπουδάζεις Ξάνθη (ή Κομοτηνή) πες να πάμε για κανένα καφέ να το συζητήσουμε από κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αν σπουδάζεις Ξάνθη (ή Κομοτηνή) πες να πάμε για κανένα καφέ να το συζητήσουμε από κοντά.

Σου πεφτω λιγο μακρια για καφεδακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Και αυτη με οποιον αγνωστο εχει το τηλεφωνο της βγαινει και ραντεβου;

Γιατί λογαριασμό θα σου δώσει? Επίσης, νομίζεις πως αν βγει ένα ραντεβού, τότε είναι πουτάνα ή θα καταλήξει σε βιασμό και εμπόριο οργάνων? Ξέρεις πόσο σύνηθες είναι το να βγαίνεις τέτοια ραντεβού στο εξωτερικό? Και για να μη θιχτείς προφανώς δεν είπα ότι εννοούσες κάτι τέτοιο. I was just saying, relax.

Αν σπουδάζεις Ξάνθη (ή Κομοτηνή) πες να πάμε για κανένα καφέ να το συζητήσουμε από κοντά.

χαχαχα ωραίος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
DarthFederer εισαι ο καλυτερος του χωριου σε βλεπω εγω :P

Παιδια δεν βγαινω με εντελως αγνωστους και προφανως ουτε θα δωσω τον αριθμο μου σε καποιον ξεμπαρκο που δεν τον εχω δει ΠΟΤΕ ουτε και θα παω για καφε μαζι του διοτι κατι τετοια με αγχωνουν και δεν μου αρεσουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,847 μηνύματα.
Πάντως πολύ απάτη, σχιζοφρένεια η λογική στο facebook. Να μιλάς σε προφίλ και ο άνθρωπος (ή ρομπότ πίσω από αυτό, ποιος ξέρει τι κρύβεται τελικά) να σε γράφει. Τότε γιατί υπάρχει το social και δεν λέγεται σκέτο media;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top