Ερωτικές σχέσεις

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Με συγκινησατε ρε μπαγασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εφ'οσον σου ειπε πως δεν θελει λογω αποστασης, αφησε το εκει. Συμφωνω μαζι σου οτι, εφοσον θελετε αρκετα ο ενας τον αλλο τοτε γιατι οχι, αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι εν προκειμενω ουτε ειμαι βεβαιη πως αξιζει να προσπαθησεις να την μεταπεισεις.

Αυτο που ενδεχομενως θα μπορουσες να κανεις, εαν δεν το κανες ηδη, θα ηταν να δεις για ποιον πραγματικα λογο δεν πηγαν καλα οι προηγουμενες σχεσεις απο αποσταση που ειχε ωστε να δεις αν απλως πληγωθηκε απο χαζομαρα του παρτενερ ή αν οι δυσκολιες προερχονται απο την ιδια. Εαν ας πουμε, ειναι ή εισαι υπερβολικα ζηλιαρης/α, δεν εχει νοημα να μιλαμε περι σχεσεως εξ αποστασεως. Η ζηλεια ειναι που ειναι καταστροφικη για καθε τυπου σχεση, σε μια σχεση απο αποσταση ομως ειναι ακομη πιο καθοριστικη για την πορεια των πραγματων. Επισης, αναρωτησου ο ιδιος κατα ποσο οντως θελεις αυτη την κοπελα ή απλως το γεγονος οτι ειναι πλεον δυσκολο να την εχεις, σε οπλιζει με ακομη περισσοτερη θεληση να την κατακτησεις, πραγμα που ουτε ντροπη ουτε αφυσικο ειναι μεν, συνεπαγεται δε κατα πασα πιθανοτητα ψυχοσυναισθηματικη κουραση και χασιμο χρονου.

Ειναι πραγματι δυσκολο πραγμα οι σχεσεις απο αποσταση αλλα δεν συμφωνω οτι ειναι ''απαισιο''. Εξαρταται θα πω εγω αλλα προφανως συμφωνω οτι δεν ειναι ιδανικο ουτε απαραιτητα ευκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Επειδη βλεπω οτι ενδιαφερθηκες θα σου απαντησω αναλυτικα.

Η κοπελα ειναι ζηλιαρα και αυτο το καταλαβα απο το χρονικο διαστημα που περασαμε μαζι...Ειναι επισης πολυ εγωιστρια..
Το σημαντικοτερο ομως ειναι οτι προσφατος εζησε μια πολυ δυσκολη οικογενειακη στιγμη και ψανχει να βρει την αντρικη φιγουρα και σιγουρια στον εκαστοτε συντροφο (πιστευω καταλαβατε τι συνεβη)..

Επισης, οι προηγουμενες σχεσεις της απο αποσταση δεν πηγαν καλα γιατι απ'οτι καταλαβα οι προηγουμενοι δεν ειχαν την ωριμοτητα ή τη θεληση να σταθουν σε μια σχεση οντας και οι 2 φοιτητες σε αλλη πολη

Αυτα τα 2 ηταν θεωρω οι λογοι...Γι αυτο αλλωστε δεν μπορω να την ''κατηγορησω'' για κατι

Βεβαια κι εγω που ειχα τη θεληση να το δοκιμασω καταλαβα αργοτερα οτι καλυτερα που δεν προχωρησε καθως θα ηταν πολυ κουραστικο...Και μιλαμε για μεγαλη αποσταση παιδια...Αλλα μου εχει μεινει η πικρια που ξεκινησε κατι ωραιο αλλα εληξε τοσο γρηγορα για τους παραπανω λογους

Κατι που δεν ανεφερα ειναι οτι σε μια κουβεντα που ειχαμε μου ειπε οτι δεν ηταν ερωτευμενη μαζι μου και οτι απλα της αρεσα πολυ...Αλλα ρε γαμωτο δεν το πιστευω..Ισως επειδη δεν μου αρεσει αυτη η εκδοχη...Αλλα μου ειπε τοσα πραγματα για εκεινη, πραγματα που τα ξερει μονο η κολλητη της, και φαινοταν τοσο ερωτευμενη οσο ημουν εκει...Κι αυτο το εδειχνε με τη συμπεριφορα της οχι με λογια

Τεσπα, παμε για αλλα τωρα...Απ τη Δευτερα ηεκινανε καινουριες περιπετειες στην Κρητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Απ τη Δευτερα ηεκινανε καινουριες περιπετειες στην Κρητη

Έχεις πέραση στις Κρητικές;Να σου γνωρίσω μερικές(καλά κομματια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Αδερφε μου τωρα που θα κατεβω αν τα βρω σκουρα θα σε καλεσω.. Να εισαι stand by στο ischool.. Αν και με τοσες τουριστριες πιστευω θα παιξουμε μπαλιτσα..

Ααα κι αν ξερεις καμια καλη που να ειναι κορη βενζινα θα σου χρωσταω χαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Αδερφε μου τωρα που θα κατεβω αν τα βρω σκουρα θα σε καλεσω.. Να εισαι stand by στο ischool.. Αν και με τοσες τουριστριες πιστευω θα παιξουμε μπαλιτσα..

Ααα κι αν ξερεις καμια καλη που να ειναι κορη βενζινα θα σου χρωσταω χαρη

Ξέρω μια,δεν ξέρω αν σου αρέσει κ έχω να τις μιλήσω κάμποσα χρόνια + το βενζινάδικο δεν είναι και το φθηνότερο του Ηρακλείου.Βαζε βενζίνη απο το Aegean που έχει στην δημοκρατίας,1.459
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ελα μωρε θα το κανονισουμε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ειναι πραγματι δυσκολο πραγμα οι σχεσεις απο αποσταση αλλα δεν συμφωνω οτι ειναι ''απαισιο''. Εξαρταται θα πω εγω αλλα προφανως συμφωνω οτι δεν ειναι ιδανικο ουτε απαραιτητα ευκολο.
Σκατά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ο Δίας τώρα θα ναι σε φάση "τέλειωνε τη σχολή να ανέβεις κι εσύ πάνω γιατί κοντεύω να πάθω γάγγραινα στο δεξί" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ο Δίας τώρα θα ναι σε φάση "τέλειωνε τη σχολή να ανέβεις κι εσύ πάνω γιατί κοντεύω να πάθω γάγγραινα στο δεξί" :P

Αχ γέλασα πάρα πολύ μ αυτό, συγγνώμη Δία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral Fin

Νεοφερμένος

Ο Admiral Fin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Για μένα λες, αγαπητέ Δία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Ας πω κι εγω τον πονο μου, Παναγιωτης, ετων 22. Ως φοιτητης στην Πατρα γνωρισα μια κοπελα στο καρναβαλι, φιλη φιλου απο Κρητη..Δεν εγινε κατι αξιοσημειωτο περα απο το γεγονος οτι της συμπεριφερθηκα ως κυριος σε μια στιγμη αδυναμιας της(ειχε πιει και την επιασαν τα ψυχολογικα της)..

Λοιπον, φευγει αυτη επιστρεφει Κρητη αλλα εγω συνεχισα να τη σκεφτομαι...Να ξεκαθαρισω πως την ειδα ερωτικα απο τη στιγμη που ειχαμε μια κουβεντα,δεν ηταν η κοπελα δηλαδη που την ειδα και λεω εδω ειμαστε...

Μιλουσαμε στο φβ και της ειπα οτι θα παω Κρητη να τη δω..Με τα πολλα, μου ειπε οτι κι αυτη θελει να με δει και να παω να μεινω σπιτι της επειδη θα ηταν μονη της, οπως κι εγινε..Πηγα λοιπον, περασαμε ενα πολυ ωραιο ΣΚ αλλα μου πεταγε συχνα οτι παρ'ολο που της αρεσω πολυ δεν μπορει να κανει παλι σχεση απο αποσταση, το εχει κανει 2 φορες και περασε πολυ ασχημα κλπ..Ενταξει εγω της ελεγα να ζησει τη στιγμη και διαφορα τετοια.

Μην τα πολυλογω, επιστρεφω Πατρα και μου εχει ζητησει λιγο χρονο να σκεφτει...Εν τελει μου λεει οτι δεν μπορει να γινει κατι λογω αποστασης

Καλα ολα αυτα, αλλα ρε παιδες ειναι λογικο να το σκεφτομαι ακομα και μετα απο 3,5 μηνες?Εχω καιρο να με δω ετσι

Αφού δεν το προχωρίσατε, λογικό το ακούω.

Σιγά το πολύ σε 5 χρόνια θα σταματήσεις να την σκέφτεσαι. Καλό θα ήταν να κρατάς το μυαλό σου συνεχώς απασχολημένο έτσι ώστε να μην έχεις χρόνο να την σκεφτείς ούτε λεπτό. Και σου μιλάω σοβαρά, το 2021 θα την έχεις ξεχάσει, και αν δεν έχει συμβεί αυτό, εμένα να μου τρυπήσεις την μύτη.

Ορίστε, και ημερομηνία έδωσε η κοπέλα, τι άλλο θέλεις?! :D

Ρε παιδακια απο που βγαλατε το συμπερασμα οτι δεν εκανα τιποτα? Σπιτι της εγιναν τα παντα, για οποιον καταλαβαινει...Ειναι κι αλλα που εχουν μεσολαβησει αλλα πραγματικα βαριομουν να τα γραψω και ηταν και πολυ προσωπικα.

Κάτσε, παίξατε βόλεϊ δωματίου και μετά σου είπε τα κλασσικά, ψιλό π!@#$%^ μου φαίνεται. Για ποιο λόγο να κάτσεις σε κάποιον, αφού θα τον στείλεις στο τέλος... ένα πράγμα ήθελε αυτή, το πήρε και έφυγε! Ούτε που σε θυμάται τώρα.

Καλά λέει ο Δίας, προχώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
@Γκρινιαρη κρινεις χωρις να ξερεις...Γι αυτο δεν μπορεις να εχεις αποψη για το τι ηθελε, τι πηρε και τι δεν πηρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Το ότι κάνανε ότι κάνανε και μετά του είπε δεν μπορούμε εμείς να συνεχίσουμε, αυτό δηλαδή πως το εξηγείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σκατά είναι.
Το ίδιο λέει κι ένα παιδί στο διπλανό γραφείο. Συνεχίζοντας βέβαια την δική του, γιατί φοβάται μην μείνει μόνος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraketamoli

Νεοφερμένος

Η paraketamoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μα δεν εχω σκοπο να βελτιωθω για να βρω αγορι ! Ας μεινω στην ασχημια μου καλυτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Μα δεν εχω σκοπο να βελτιωθω για να βρω αγορι ! Ας μεινω στην ασχημια μου καλυτερα :P

Γιατί είναι ντροπή ή αδυναμία κανείς να προσπαθεί να χάσει κανένα κιλό ή να βάλει λίγους μυς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmperorNtouros

Νεοφερμένος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γιατί δεν είμαι για σοβαρά ακόμη :3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μα δεν εχω σκοπο να βελτιωθω για να βρω αγορι ! Ας μεινω στην ασχημια μου καλυτερα :P

Δεν λεμε να κανεις πλαστικη αλλα να προσπαθησεις να προβαλεις τα θετικα που εχεις σαν ανθρωπος και να υποβαθμισεις τα αρνητικα. Παρα πολλες κοπελες που εμφανισιακα δεν λενε τιποτα, εχουν επιτυχιες. Food for thought.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top