Ερωτικές σχέσεις

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ειλικρινα Όχι δεν είμαι τέτοια απλά συνδυάζει και Εμφάνιση και χαρακτηρα. μπορώ να κάνω κάτι εγώ;
τι εχεις σκεφτει να κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lianna_Ser

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τι εχεις σκεφτει να κανεις;

Να μιλάμε περιστασιακά στο φβ ώστε να μην τον πρηζω κιολλας αλλά δεν βγάζει κάπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral Fin

Νεοφερμένος

Ο Admiral Fin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
"χάνονται μέσα στο σκότος της σιωπής"

" Θα σας εξηγήσω επ'ακριβώς την κατάσταση μπας και μπορέσετε να με βοηθήσετε σε αυτό τον άλυτο γρίφο, που ζώνει τη ψυχή μου.}}

Άσε τις ψευτοδιαννούμενες ψευτο-ποιητικές αποτυχίες, φίλε. Πέρνα στο ψητό.

Ξέρεις τι είναι πραγματική δημιουργική ποίηση; Αυτό:

"Every cell of heart has made it through you.
And I ended up a spectator of the highest... truth.
The rose of my uncurable eros sling through your thousand lies.
Liiiike, we would EVEN attempt to break our ties...
Crossing the mountains and valleys of sorrow.
Would I even taste you tomorrow?"

- Admiral Fin

Θέλει βέβαια πολύ δουλειά ακόμη.

"Νέος καθώς ήμουν (και είμαι γαρ, απλά αναφέρομαι σε περίοδο που αφορά τα τελευταία 3 χρόνια), ερωτεύτηκα μια κοπέλα όμορφη, συμπονετική (από ότι βγάζει προς τα έξω τουλάχιστον) και γεμάτη περιέργεια. Τσαχπίνα καθώς είναι, έχει πολλά κοινωνικά προσόντα και είναι πολύ συμπαθητική σε όλους. "

Άμα αυτή είναι η δικιά μου... σε σκότωσα. XD Μα... ΑΝΑΘΕΜΑ ακούγεται σχεδόν ίδια με την δικιά μου. Λυπάμαι μα σε πλάκωσα στο ξύλο άμα είναι αυτή που γουστάρω μέχρι να μην την αγαπάς πια.

"ευέξαπτος, ανέμελος και άχαρος δεν είχα την τύχη να προικιστώ με κάποια παρόμοια αρετή που να με κάνει πιο προσιτό σε μία ανθρώπινη σχέση."

Ακούγεσαι σαν εμένα αν βγάλουμε το "άχαρος" κομμάτι....

"Φίλοι ελάχιστοι, ντροπαλότητα στο full."

Εγώ βασικά. Ρε μπας και είσαι κλώνος μου;

"να μη τα πολυλογώ, η κοπέλα βρίσκεται σε άλλο τμήμα, έχω πάθει "τραλαλά" μαζί της, είμαι και εγώ λίγο παραπάνω ερωτύλος από όσο θα έπρεπε, τη γουστάρω κάργα"

Εγώ είμαι ακόμα χειρότερα. Ο σφοδρός έρωτας για αυτή είναι ανάξιος περιγραφής... Όχι, λάθος. Το "σφοδρός έρωτας" είναι μια ποταπή υποτίμηση να έγκυρα ξεκαθαρίσει αυτό που τα έγκατα του μυαλού μου νιώθουν για αυτή... Είμαι ικανός να καταστρέψω τον πλανήτη αν δεν μου καθίσει. Να περιμένω τρισεκατομμύρια χρόνια να την βρω και να την ερωτευτώ σε ένα παράλληλο σύμπαν μα... δεν θα είναι αυτήν-ΑΥΤΗΝ. Είναι πραγματικά ΤΟΣΟ άξια στο αρρωστημένο μυαλό μου.

Ακόμα και η ιδέα να ζήσω σε εικονική πραγματικότητα όπου θα έχω ένα κόσμο που θα είμαστε μαζί και θα ξαναεπαναλαμβάνεται σε loop χάνοντας τις αναμνήσεις μου και ανατρέχοντας την ίδια διαδικασία ξανά μου φαίνεται "λογική". Γιατί είναι ΤΟΣΟ πολύτιμη, ζεστή, χαριτωμένη σαν μικρό κουταβάκι για εμένα. Οποιαδήποτε στο μυαλό μου, όπως την συνάντησα τότε, είναι απλά κοινότυπη. Ακόμα και τα μαλλιά που έχει, η πανέμορφη φατσούλα της, ο σωματότυπος είναι για εμένα μοναδικά. Ίσως είναι μια γελοία ψευδαίσθηση, δεν ξέρω.. Την ξέρω και κάναμε παρέα απο τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου... γιατί σαν εμάς ήταν και αυτή "τρελή". Εγώ βέβαια σαν παιδί ήμουν ο τύπος που άλλοτε έπαιζε μπάλα με την άλλη παρέα άλλοτε έκανε το πρωτο-cosplay που κάναμε με την φαντασία μας.


Θέε μου... είμαι κάπως αξιολύπητος. Ακόμα και 5 βδομάδες μαζί της μετράει για εμένα... για πάντα. Έχεις τα κότσια/ την ηλιθιότητα να πάρεις αυτά τα ρίσκα για γυναίκα; Για άτομο που μετά-αγαπάς; Εγώ ναι. Μου έδωσε νόημα στη ζωή, ελπίδα να συνεχίσω εκεί που την παράτησα με ένα χαριτωμένο ζεστό χαμόγελο που μου κόλλησε η καρδιά της εκείνη την χειμωνειάτικη μέρα που με είδε μετά απο χρόνια και χτυπούσε απο ενθουσιασμό... και εγώ είχα μάτια που απόρριπταν την ζωή την ίδια. Μα ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΕ κάτω και παρότι δεν χαμογέλασα ακολούθησε ενός λεπτού σιγή με τα μάτια μου που απέρριπταν την ζωή την ίδια και με το χαριτωμένο ενθουσιασμένο χαμόγελο της που παίρνει την ζωή και φτιάχνει την πουτάνα στο σπίτι καφέ κιόλας.

Μετά σιγά σιγά το χαμόγελο της άρχισε να σβήνει μα προτού την κάνω ζημιά είπα "αντίο". Δεν ήθελα να με δει έτσι. Δεν ήθελα καν να την ερωτευτώ μα μετά απο κάτι μήνες την κοίταξα, με κοίταξε και άρχισα να έχω όλες αυτές τις ηλίθιες παράλογες αδυναμίες για κανένα λόγο... Απλά για να νιώσω σαν ΑΝΘΡΩΠΟΣ τελικά...

Μακάρι να μην έβλεπα... με πλήγωσε πολύ απο τότε. Δεν θέλω να μιλήσω πως και με τι μέσα. Η προσωπικότητας της δεν είναι όπως την περίμενα. Στην πραγματικότητα, είναι ψυχικά άρρωστη, όχι απλά συναισθηματικά άρρωστος άνθρωπος σαν εμένα. Πάσχει απο ναρκισσιστική διαταραχή της προσωπικότητας και αναμφισβήτητη απόδειξη είναι πως κάνει like στον εαυτό της, αξιολύπητα πάει πίσω απο "χαλαρούς" τύπους που έχουν κάποιο μουσικό ταλέντο, έχει ένα "inside joke" στην παρέα της πως άμα την λενε κάτι που δεν έχει λέει πως "δεν πειράζει έχουμε ομορφιά" και κτλ. Όχι, δεν το δέχομαι. Σκοτώστε με μα δεν το δέχομαι ξανά.

Έχει πολλές ψευδαισθήσεις μα κάποια στιγμή το ψυχικά διαταραγμένο και ναρκισσιστικό της όνειρο του High School Musical θα τελειώσει και πρέπει να έρθει άφθονη δικαιοσύνη. Επειδή nobody else will, θα πάρω την πρωτοβουλία γιατί το αξίζει και γιατί με ντρόπιασε αρκετά.

Ναι, είμαι "τρελός"...μα όχι ψυχικά διαταραγμένος. Άμα δεν ήμουν ειρωνικά θα είχα τρελαθεί. Υπάρχει διαφορά. Απλά δεν με νοιάζει. Ξέρω οτι δεν είναι σωστό μα είναι... αναγκαίο. Δεν με νοιάζει. Νοιώθω καλύτερα ξέροντας πως αυτοκτόνησε ή δεν υπάρχει. Μα είναι μια ψευδαίσθηση. Όπως και να έχει δεν θα περάσει το δικό της και θα ξεφύγει σαν να μην έγινε τίποτα, ανέγγιχτη, ξέχνα το.

Δεν το επιτρέπω, απλά.

"Η ίδια πρέπει να έχει παρατηρήσει το καυτό βλέμμα στα μάτια μου, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν τα "'χει πάρει άγρια" μαζί μου, επειδή δεν κάνω κίνηση. Μάλιστα, πριν λίγες μέρες, βλέποντας κάτι φωτογραφίες που είχε αναρτήσει στο fb, την είδα να χαμουρεύεται με έναν άγνωστο ,σε εμένα, τυπά και ένιωσα ακόμα πιο απρόθυμος να της αποκαλύψω τα αισθήματά μου. "

Σε ποια σχολή είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Τι θέλει να πει ο ποιητής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ας πω κι εγω τον πονο μου, Παναγιωτης, ετων 22. Ως φοιτητης στην Πατρα γνωρισα μια κοπελα στο καρναβαλι, φιλη φιλου απο Κρητη..Δεν εγινε κατι αξιοσημειωτο περα απο το γεγονος οτι της συμπεριφερθηκα ως κυριος σε μια στιγμη αδυναμιας της(ειχε πιει και την επιασαν τα ψυχολογικα της)..

Λοιπον, φευγει αυτη επιστρεφει Κρητη αλλα εγω συνεχισα να τη σκεφτομαι...Να ξεκαθαρισω πως την ειδα ερωτικα απο τη στιγμη που ειχαμε μια κουβεντα,δεν ηταν η κοπελα δηλαδη που την ειδα και λεω εδω ειμαστε...

Μιλουσαμε στο φβ και της ειπα οτι θα παω Κρητη να τη δω..Με τα πολλα, μου ειπε οτι κι αυτη θελει να με δει και να παω να μεινω σπιτι της επειδη θα ηταν μονη της, οπως κι εγινε..Πηγα λοιπον, περασαμε ενα πολυ ωραιο ΣΚ αλλα μου πεταγε συχνα οτι παρ'ολο που της αρεσω πολυ δεν μπορει να κανει παλι σχεση απο αποσταση, το εχει κανει 2 φορες και περασε πολυ ασχημα κλπ..Ενταξει εγω της ελεγα να ζησει τη στιγμη και διαφορα τετοια.

Μην τα πολυλογω, επιστρεφω Πατρα και μου εχει ζητησει λιγο χρονο να σκεφτει...Εν τελει μου λεει οτι δεν μπορει να γινει κατι λογω αποστασης

Καλα ολα αυτα, αλλα ρε παιδες ειναι λογικο να το σκεφτομαι ακομα και μετα απο 3,5 μηνες?Εχω καιρο να με δω ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Καλα ολα αυτα, αλλα ρε παιδες ειναι λογικο να το σκεφτομαι ακομα και μετα απο 3,5 μηνες?Εχω καιρο να με δω ετσι
Λογικό είναι, καθώς φαίνεται τη δάγκωσες τη λαμαρίνα. Ωραία, δεν έκατσε, δεν θα κλειστείς και σε μοναστήρι. Κάποια στιγμή θα την ξεχάσεις. Μια καινούργια γνωριμία θα ήταν καλή θεραπεία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Λογικό είναι, καθώς φαίνεται τη δάγκωσες τη λαμαρίνα. Ωραία, δεν έκατσε, δεν θα κλειστείς και σε μοναστήρι. Κάποια στιγμή θα την ξεχάσεις. Μια καινούργια γνωριμία θα ήταν η μόνη θεραπεία.


fixed
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Λογικό είναι, καθώς φαίνεται τη δάγκωσες τη λαμαρίνα. Ωραία, δεν έκατσε, δεν θα κλειστείς και σε μοναστήρι. Κάποια στιγμή θα την ξεχάσεις. Μια καινούργια γνωριμία θα ήταν καλή θεραπεία.


Είσαι θεός όντως Δία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Λογικό είναι, καθώς φαίνεται τη δάγκωσες τη λαμαρίνα. Ωραία, δεν έκατσε, δεν θα κλειστείς και σε μοναστήρι. Κάποια στιγμή θα την ξεχάσεις. Μια καινούργια γνωριμία θα ήταν καλή θεραπεία.


Συμφωνω Δια, δεν θα κλειστω σε μοναστηρι, καθε αλλο...Αλλα και οταν εβγαινα δεν μου εκανε καμια αισθηση να μιλησω σε κοπελα ή γενικα να πλησιασω καποια παρ'ολο που ειχα καναδυο ''προτασεις''. Αυτο που μου κανει εντυπωση (γι αυτο εγραψα εδω) ειναι πώς διαολο καταφερα να κολλησω με καποια που αφενος εμφανισιακα δεν με ενθουσιαζε και αφετερου την ειχα δει ολες κι ολες 6 φορες..

Αυτη απο την πλευρα της ηταν σε ιδια φαση μ εμενα καμια 15αρα μερες αλλα μετα βρηκε αλλον.
Βεβαια το οτι βρηκε αλλον εχει να κανει με τη φαση την οποια περναει, οπως αφησε να εννοηθει

Τελος παντων, πραγματικα απορω ωρες ωρες με τον εαυτο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Συμφωνω Δια, δεν θα κλειστω σε μοναστηρι, καθε αλλο...Αλλα και οταν εβγαινα δεν μου εκανε καμια αισθηση να μιλησω σε κοπελα ή γενικα να πλησιασω καποια παρ'ολο που ειχα καναδυο ''προτασεις''. Αυτο που μου κανει εντυπωση (γι αυτο εγραψα εδω) ειναι πώς διαολο καταφερα να κολλησω με καποια που αφενος εμφανισιακα δεν με ενθουσιαζε και αφετερου την ειχα δει ολες κι ολες 6 φορες..

Αυτη απο την πλευρα της ηταν σε ιδια φαση μ εμενα καμια 15αρα μερες αλλα μετα βρηκε αλλον.
Βεβαια το οτι βρηκε αλλον εχει να κανει με τη φαση την οποια περναει, οπως αφησε να εννοηθει

Τελος παντων, πραγματικα απορω ωρες ωρες με τον εαυτο μου

Κοίτα το ότι έχετε απόσταση ίσως παίζει ένα βαθμό.Αλλά αν πραγματικά της άρεσες ίσως να μην είχε τόσο θέμα.Τόσες φοιτήτριες έχουν αγόρι στον τόπο τους και συναντιούντε διακοπές..Απλώς ξεπέρνα εφόσον βρήκε άλλον.Εφόσον είσαι Πάτρα έχω ακούσει καλά λόγια γενικα για την νυχτερινή ζωή και για τον κόσμο εκεί..Και σε εμένα είχε συμβεί στο παρελθόν κάτι παρόμοιο(με μια που γνώρισα σε καρναβάλι στο Ρέθυμνο).Στην αρχή ήθελε να βρεθούμε μετα τέρμα αδιαφορία..αυτά συμβαιίνουν.Εσύ πήγες σπίτι της και δεν έγινε τπτ?Δηλ της ανέλυες τα ψυχολογικά;Αν είναι,δεν αξίζει καθόλου απλώς ήθελε έναν ψυχολόγο.

"Βεβαια το οτι βρηκε αλλον εχει να κανει με τη φαση την οποια περναει, οπως αφησε να εννοηθει"''.
Το ίδιο λάθος έκανα και εγώ και κολούσε σε κάθε μια με ψυχλογικά προβλήματα και τα έβαζα με τον εαυτό μου.Κοίτα ποτέ δεν θα της καταλάβεις ούτε αυτές θα καταλάβουν τον εαυτό τους.Δυστηχως έτσι είναι και πρέπει να μην πολυδίνεις σημασία.Το ότι βρήκε άλλον σε λίγο διάστημα και εσύ την θες ακόμα κάτι σημαίνει φιλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σιγά το πολύ σε 5 χρόνια θα σταματήσεις να την σκέφτεσαι. Καλό θα ήταν να κρατάς το μυαλό σου συνεχώς απασχολημένο έτσι ώστε να μην έχεις χρόνο να την σκεφτείς ούτε λεπτό. Και σου μιλάω σοβαρά, το 2021 θα την έχεις ξεχάσει, και αν δεν έχει συμβεί αυτό, εμένα να μου τρυπήσεις την μύτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Βασικά αν ο φίλος δεν έκανε κάτι μαζί της ενώ κοιμήθηκε στο σπίτι της και αυτή τον "γούσταρε"',συγγνώμη φίλε αλλά αυτό είναι σουπερ χυλόπιτα,και σε ψιλοέπαιζε.Αν σε εμένα συνέβαινε αυτό θα της έλεγα bb.Το κακό είναι ότι πλήρωσες εισιτήρια.πιθανότατα αυτή την περίοδο να κάνει σεξ με άλλον και να σε έχει ξεχάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ρε παιδακια απο που βγαλατε το συμπερασμα οτι δεν εκανα τιποτα? Σπιτι της εγιναν τα παντα, για οποιον καταλαβαινει...Ειναι κι αλλα που εχουν μεσολαβησει αλλα πραγματικα βαριομουν να τα γραψω και ηταν και πολυ προσωπικα.

@Μανος η διαφορα με το παραδειγμα σου ειναι οτι εγω ειμαι Αθηναιος που σπουδαζε Πατρα κι αυτη κρητικια που σπουδαζει Κρητη...Δεν εχουμε κανενα κοινο τοπο διαμονης...Ηρακλειωτισα καλη ωρα σαν κι εσενα

@Μαιρα με τετοιο χιουμορ πρεπει να εισαι και γαμω τις παρεες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Ρε παιδακια απο που βγαλατε το συμπερασμα οτι δεν εκανα τιποτα? Σπιτι της εγιναν τα παντα, για οποιον καταλαβαινει...Ειναι κι αλλα που εχουν μεσολαβησει αλλα πραγματικα βαριομουν να τα γραψω και ηταν και πολυ προσωπικα.

@Μανος η διαφορα με το παραδειγμα σου ειναι οτι εγω ειμαι Αθηναιος που σπουδαζε Πατρα κι αυτη κρητικια που σπουδαζει Κρητη...Δεν εχουμε κανενα κοινο τοπο διαμονης...Ηρακλειωτισα καλη ωρα σαν κι εσενα

@Μαιρα με τετοιο χιουμορ πρεπει να εισαι και γαμω τις παρεες

Που είναι το σπιτι της?Να παω να της τα ψαλλω που παρατάει παλικάρι σαν εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Χαχα ειδες τι αχαριστες που ειναι οι γυναικες? Κατσε οπου να ναι θα ερθω, να παμε να της κανουμε κανταδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Χαχα ειδες τι αχαριστες που ειναι οι γυναικες? Κατσε οπου να ναι θα ερθω, να παμε να της κανουμε κανταδα :)

Ταιριάζει στην περίσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Σκόραρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
....παρ'ολο που της αρεσω πολυ δεν μπορει να κανει παλι σχεση απο αποσταση, το εχει κανει 2 φορες και περασε πολυ ασχημα κλπ..
...η διαφορα με το παραδειγμα σου ειναι οτι εγω ειμαι Αθηναιος που σπουδαζε Πατρα κι αυτη κρητικια που σπουδαζει Κρητη...Δεν εχουμε κανενα κοινο τοπο διαμονης...
Που είναι το σπιτι της?Να παω να της τα ψαλλω που παρατάει παλικάρι σαν εσένα.
Δεν νομίζω ότι μπορούμε να κατηγορήσουμε τη νεράιδα. Όσο και να της άρεσε το παλικάρι, αυτή η γαμημένη η απόσταση είναι κάτι απαίσιο. Και μάλιστα να της έχει ξανασυμβεί. Και ακόμα να υπάρχει από την αρχή της σχέσης και όχι να συμβεί η απομάκρυνση μετά από κάποιο χρονικό διάστημα.
Να σου αφιερώσω κι εγώ ένα τραγούδι;



Στου Μπελαμή το ουζερί
Τα ούζα έπινε σερί
Το παλικάρι το χλωμό το πικραμένο
...............................................
Στου Μπελαμή το ουζερί
Λόγια πικρά, κορμιά νεκρά
Βλέμμα σβησμένο
Ζήση μου ψεύτρα και σκληρή
Μου 'δειξες δρόμο σκοτεινό
Και λαθεμένο
...............................................................
Παλικαράκι μου χλωμό ακου και εμενα τι θα σου πω
δεν πρέπει αντρας για γυναικα να δακρυζει.
Ξεχα'στην και αλλη αγαπη βρες
Παψε να πίνεις και να κλαις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.


Και αυτό ταιριάζει στην περίσταση του στυλ "την κατάρα μου νάχεις" :P.

-πολύ offtopic απλώς αυτό το soundtrack είναι πολύ καλό-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top