Ερωτικές σχέσεις

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
2 χρονια τωρα ειμαι ερωτευμενος μαζι της και παιζεται αυτο το παιχνιδι με τα ματια, γι αυτο και μου φαινεται παραξενο... και σιγουρα ο μονος τροπος ειναι με την ομιλια...παντως θα δοκιμασω και οτι βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και πολύ άργησες Νίκο από την αρχή πρέπει. Το κλειδί είναι όταν πας να της μιλήσεις να έχεις αυτοπεποίθηση και να μην είσαι σαν βρεγμένη γάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θα προσπαθησω φιλε, μακαρι να μου βγει σε καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
απλα με ολα αυτα που εχω ακουσει οτι και καλα αμα εχει αγορι ξεχνα τη, στους 2 3ος δεν χωραει
ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ εάν έχει άλλον ή όχι. Το Αρσενικό όταν θελήσει κάτι, το διεκδικεί. Εάν της αρέσεις, θα χωρίσει.

2 χρονια τωρα ειμαι ερωτευμενος μαζι της
Διόρθωση: ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι είσαι "ερωτευμένος".

Γνωρίζεστε καθόλου; Έχετε μιλήσει ποτέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
μου εχουν μειωσει κατα πολυ τις ελπιδες μου και εχω χασει την αυτοπεπεοιθηση μου!

Αφιερωμένο με την ελπίδα να σου αναπτερωθεί το ηθικό! :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μια φορα μιλησαμε μονο ολο κι ολο, ξερω καποια πραγματα για εκεινη απο οσα μου χει πει μια φιλη μου... Δεν ξερω τωρα πως το θεωρεις εσυ τον ερωτα, παντως σιγουρα ξερω να διαχωριζω τον ερωτα με την αγαπη. παντως σιγουρα τρεφω καποια συναισθηματα για εκεινη και ειναι δυνατα μπορω να σου πω ακομη κ αν νομιζω οπως λες οτι ειμαι ερωτευμενος...

Αφιερωμένο με την ελπίδα να σου αναπτερωθεί το ηθικό! :)

Ωραιο, αλλα ελπιζω στο οτι "She will see me that way"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μια φορα μιλησαμε μονο ολο κι ολο [...] συναισθηματα για εκεινη και ειναι δυνατα
ΜΙΑ ΦΟΡΑ μόνο μιλήσατε και τρέφεις και "δυνατά" συναισθήματα; Στο μυαλό σου είναι όλα. Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημά σου: έχεις κολλήσει τόσο πολύ με ΕΝΑ άτομο, που δεν το ξέρεις ΚΑΝ, κι έχεις πλάσει τα πάντα στο μυαλό σου, ακόμα και το πόσα παιδιά θα κάνετε.

Απλά πήγαινε μίλα της, δείξε το ενδιαφέρον σου και ζήτα την έξω για να λήξει η ιστορία και να ηρεμίσεις. Θα μπορούσα ακόμα και να σου πω "να είσαι ο εαυτός σου", για να δεις γιατί δεν πρέπει να ακούς αυτές τις συμβουλές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι θα έπρεπε να κάνεις. Αυτό που λέω είναι ότι το συμπέρασμα μένει μαζί του ΑΡΑ τον αγαπάει ακόμα, δεν ισχύει απαραίτητα.
Παρεμβαινω γιατι εχω παρομοιο θεμα με το παληκαρι,αν και αρκετα "περιεργο".Εγω ειμαι ο μεγαλος και ο γκομενος ο συμμαθητης (3η λυκειου),αλλα εμεις ειχαμε γνωριστει απο το ιντερνετ και εχουμε συναντηθει μονο μια φορα πριν τρεις μηνες (καθοτι οπως μου ειπε καθε φορα που της ζητουσα να βρεθουμε δεν ειχε χρονο λογω μαθηματων ...και του γκομενου οπως εμαθα αργοτερα).
Eχουμε πολλα κοινα,μεχρι και ιδια μερα γεννησης και το γεγονος πως τοσο καιρο,παροτι δεν εχουμε σοβαρη επαφη,δεν εχουμε ξεχασει ο ενας τον αλλο,λεει κατι.

Ομως η θεση μου οπως καταλαβαινετε εγινε πολυ λεπτη απο τη στιγμη που εμαθα οτι εχει γκομενο (πριν δυο βδομαδες).Πως γινεται χωρις να γνωριζομαστε ουσιαστικα,να τη ρωτησω πχ αν τον αγαπαει ή να της ζητησω να χωρησει;
Και αυτη μου φαινεται κουμπωμενη.Πανω κατω μου ξεκαθαρισε οτι δεν εχει προβλημα να μιλαμε απο το ιντερνετ ,αλλα μεχρι εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πανω κατω μου ξεκαθαρισε οτι δεν εχει προβλημα να μιλαμε απο το ιντερνετ ,αλλα μεχρι εκει.
ΕΣΥ τι θέλεις; Είσαι καλυμμένος με το "απλώς" να μιλάτε από το Internet; Αν ναι, συνέχισε, τι μας ρωτάς; :)
Αν όχι και δεν μπορεί να σου δώσει κάτι παραπάνω (ή δεν ξέρεις εσύ πώς να της το βγάλεις)... next.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ΜΙΑ ΦΟΡΑ μόνο μιλήσατε και τρέφεις και "δυνατά" συναισθήματα; Στο μυαλό σου είναι όλα. Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημά σου: έχεις κολλήσει τόσο πολύ με ΕΝΑ άτομο, που δεν το ξέρεις ΚΑΝ, κι έχεις πλάσει τα πάντα στο μυαλό σου, ακόμα και το πόσα παιδιά θα κάνετε.

Απλά πήγαινε μίλα της, δείξε το ενδιαφέρον σου και ζήτα την έξω για να λήξει η ιστορία και να ηρεμίσεις. Θα μπορούσα ακόμα και να σου πω "να είσαι ο εαυτός σου", για να δεις γιατί δεν πρέπει να ακούς αυτές τις συμβουλές. :P
Ναι ξεχασα να σου αναφερω πως φετος τησ μιλησα για πρωτη φορα λιγο πριν τα Χριστουγεννα(το ανεφερα στην αρχη αυτο) γιατι το ειχα παρει αποφαση να την γνωρισω αλλα δεν καταφερμανε να μιλησουμε πολυ γιατι εκλεσαν τα σχολεια για τισ γιορτες και ετσι οταν επανηλθαμε ηρθα με αλλο σκεπτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αν δεν θες να της το πεις στην ψύχρα βρες αφορμές κάποιες μέρες πριν να της μιλάς να σπάσει ο πάγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
ΕΣΥ τι θέλεις; Είσαι καλυμμένος με το "απλώς" να μιλάτε από το Internet; Αν ναι, συνέχισε, τι μας ρωτάς; :)
Αν όχι και δεν μπορεί να σου δώσει κάτι παραπάνω (ή δεν ξέρεις εσύ πώς να της το βγάλεις)... next.
Οχι δεν ειμαι.Το πως να της το βγαλω ειναι το θεμα.Δεν ξερω καν αν θα μπορουσε να γινει.Ειναι πολυ περιεργη κατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ναι ξεχασα να σου αναφερω πως φετος τησ μιλησα για πρωτη φορα λιγο πριν τα Χριστουγεννα(το ανεφερα στην αρχη αυτο) γιατι το ειχα παρει αποφαση να την γνωρισω αλλα δεν καταφερμανε να μιλησουμε πολυ γιατι εκλεσαν τα σχολεια για τισ γιορτες και ετσι οταν επανηλθαμε ηρθα με αλλο σκεπτικο...

κάτι μου θυμίζει αυτό:whistle::whistle:...
Μα κι εσείς, κάντε κάτι τελοσπάντων οι ντροπιάριδες, που σας έφαγε η νεράιδα τη φωνή, μιλήστε επιτέλους, αμάν, δεν θα σας δαγκώσει κανένας...
Άντε τώρα γιατί πολλά μαζεύτηκαν τελευταία!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μα κι εσείς, κάντε κάτι τελοσπάντων οι ντροπιάριδες, που σας έφαγε η νεράιδα τη φωνή, μιλήστε επιτέλους, αμάν, δεν θα σας δαγκώσει κανένας...
Δώστε και σεις κανένα σημάδι στα παληκάρια να προχωρήσουν και μην το παίζετε αφ' υψηλού μαρκησίες...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δώστε και σεις κανένα σημάδι στα παληκάρια να προχωρήσουν και μην το παίζετε αφ' υψηλού μαρκησίες...
Ναι μόνο που κάποιες φορές δυσκολεύεστε απίστευτα πολύ να πιάσετε τα πιο απλά μηνύματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ρε κοίτα πόσους Άλφα έχει το φόρουμ, τελικά..!


Πάω στη γωνιά μου να κάνω τουμπεκί, ως γνήσιος βήτα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Το Αρσενικό όταν θελήσει κάτι, το διεκδικεί.

Όπα ρε φίλε, εσύ το γάμησες. Και συμφωνούσα γενικά μ' αυτά που του 'λεγες, αλλά τι ειν' αυτά? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ανθρώπινο είδος: άκριτη κατηγοριοποίηση since the beginning of fucking time.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα χα με τον Τάκη και με χώρισε. Τώρα θα προσπαθήσω να τα ξαναφτιάξουμε για να τον χωρίσω μετά από μια βδομάδα. Δεν θα με χωρίζει εμένα ο Τάκης! Εγώ θα τον χωρίζω!
Κάτι παίζει και με τον Θάνο βέβαια. Αλλά δεν ξέρω τι να κάνω γιατί έχει κοπέλα. Να την πιάσω απ'το μαλλί, να την απειλήσω για να τον χωρίσει ή να ξεμοναχιάσω αυτό και να το χει δίπορτο αυτός κι εγώ χέστηκα;
Προβληματίζομαι 2 μέρες τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κι αυτός ο Θάνος πια... Συνέχεια μαζί της είναι, συνέχεια.

Κολλιτσίδα λέμε, κολλιτσίδα. Άστα, μην τα συζητάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top