Ερωτικές σχέσεις

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παω 3η Λυκειου και ειμαι τρελα ερωτευμενος ακομα με μια απο το σχολειο μου , αυτη εχει σχεση εδω και 3 χρονια με εναν μεγαλυτερο της (κλασικα) και εκδηλωνει ενδιαφερον σε μενα με το να κοιταζομαστε συνεχεια εδω και δυο χρονια πολυ εντονα, το εχουν καταλαβει πιστευω οτι την γουσταρω αυτη και οι φιλες της μα δεν εκανα κινηση τοσο καιρο διοτι ηξερα πως εχει αλλον και προσπαθουσα να την ξεχασω, ματαια ομως διοτι την βλεπω καθε πρωι στο σχολειο.
Πηρα την αποφαση φετος λοιπον λιγες μερες πριν κλεισει το σχολειο για τα Χριστουγεννα να παω να της μιλησω για να γνωριστουμε, καθοταν με μια φιλη της οταν πηγα να της μιλησω, χερετηθηκαμε και μιλησαμε για λιγο για διαφορα. Μετα δεν βρηκα ξανα ευκαιρια να της μιλησω γιατι ηρθαν τα Χριστουγεννα, τωρα ομως που ξαναπηγα σχολειο τα πραγματα για μενα αλλαξαν, ηρθα ανανεωμενος και προσπαθουσα να μην την σκεφτομαι γι αυτο και σταματησα να την κοιταω (με δυσκολια βεβαια), απομακριζομουν απο εκεινη και ημουν παντα γειρισμενος με πλατη...αυτο το εκανα διοτι εβαλα καλα στο μυαλο μου πως πρεπει να την ξεχασω γιατι εχει σχεση και για να ειναι ακομα με εκεινον παει να πει πως τον αγαπαει, εγω το μονο που θελω να ειναι ευτυχισμενη ακομη και αν δεν την εχω εγω.
Τον τελευταιο μηνα λοιπον αρχισα να μιλαω με μια φιλη της στο σχολειο οταν δεν ειναι εκεινη μπροστα, γιατι οταν ειναι φευγω...Επισης ειμαστε καλοι φιλοι απο το καλαοκαιρι με μια φιλη της στην οποια και εχω πει οτι ειμαι ερωτευμενος με την ταδε και θελει να με βοηθησει με το θεμα μου αλλα δεν μπορει να κανει και πολλα, μια φορα μου ειπε οταν ειχαμε παει εκδρομη και ηταν μαζι της οτι με κοιτουσε συνεχως μεχρι να φτασουμε στην παραλια, εγω ημουν απο μπροστα τους με τους φιλου μου τοτε, γενικα οτι μαθαινει για εκεινη ερχεται και μου το λεει, τι θα μπορουσε να κανει για να με βοηθησει περισσοτερο?...
Τελος παντων για να μην τα πολυλογω θελω να τελειωνει αυτη η ιστορια μια και καλη, θελω να σιγουρευτω 100% πως δεν με γουσταρει για να μπορω και γω να προχωρησε σε καποια αλλη κοπελα... Οποτε θα ηθελα να την γνωρισω καλυτερα μπας και καταλαβω το μυστηριο που κρυβει μεσα της... μπορω ανετα να παω να της μιλησω απλα δεν ξερω τι να της πω και τι κινησεις να κανω για να καταλαβω επιτελους το τι ακριβως θελει...ΤΕΛΟΣ

Υ.Γ. Καλο θα ηταν να μου πει και μια κοπελα που γνωριζει η εχει βιωσει μια τετοια κατασταση οπως και αυτηνης που ειμαι εωτευμενος το τι πρεπει να κανω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
αυτο το εκανα διοτι εβαλα καλα στο μυαλο μου πως πρεπει να την ξεχασω γιατι εχει σχεση και για να ειναι ακομα με εκεινον παει να πει πως τον αγαπαει

Αυτό είναι το μεγαλύτερο λάθος σε όλο το συλλογισμό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γιατι ειναι λαθος? :worry: Τι θα πρεπε να κανω δλδ? Δεν ξερω εχω μπερδευτει πολυ και το μυαλο μου παει να σπασει οταν τα σκεφτομαι ολα αυτα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γιατι ειναι λαθος? :worry: Τι θα πρεπε να κανω δλδ? Δεν ξερω εχω μπερδευτει πολυ και το μυαλο μου παει να σπασει οταν τα σκεφτομαι ολα αυτα... :(

Δεν ξέρω τι θα έπρεπε να κάνεις. Αυτό που λέω είναι ότι το συμπέρασμα μένει μαζί του ΑΡΑ τον αγαπάει ακόμα, δεν ισχύει απαραίτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Step 1: Πας της μιλάς. Κανονικά όχι μαλακίες, σε γουστάρω μπλα μπλα (μην το πεις έτσι, προφανώς ε? :P)

Step 2: Σου απαντάει.

Step 3: ???

Step 4: Profit!!? Well, maybe.

Βασικά έχει να κάνει με το πώς το βλέπει με τον άλλο, με το πώς βλέπει τη φάση με τις σχέσεις γενικά, με το πόσο ατσούμπαλα ή όχι θα μιλήσεις, you get the point. Αλλά αν γουστάρει κι εκείνον κι εσένα, πού το πρόβλημα ξερωγώ? Όλοι δε θα παίρνετε αυτό που θέλετε? :P

Εκτός αν θες αποκλειστικότητα, χοντρά συναισθήματα, μακροχρόνιες σχέσεις και λοιπά. Ε, που τότε απλά βλέπεις τι σου απαντάει και κρίνεις. Αν τα μασάει, την κάνεις γι' αλλού. Αλλιώς και κάτι πιο σοβαρό να πάτε να φτιάξετε, απ' τη στιγμή που η τύπισσα θα 'ναι "ναι, αλλά δεν ξέρω, και περίμενε, και και και" μάλλον θα 'χετε θέματα μετά.

TL;DR

Βλέπεις πρώτα τι θες εσύ.

Θες χοντρή σχέση? Της μιλάς. Γουστάρει να παρατήσει τον άλλο για σένα? Αν ναι, συνεχίζεις. Αν όχι και την κόβεις ότι ναι, OK, δεν ξεκολλάει αλλά ξεκολλάει κιόλας, an average thing overall, χάνεις το χρόνο σου. Κοίτα αλλού.

Θες κάτι πιο απλό? Της μιλάς. Γουστάρει να σ' αφήσει να χωθείς? Αν ναι, χώνεσαι. Αν όχι, too bad, good night and see you around. Και κοιτάς αλλού, ή πας τυχαία κι ό,τι κάτσει. Όπως σε βολεύει.

ps Αν χωθείτε σε κάτι πιο απλό, απλά έχε το νου σου μην είναι ο άλλος κάνα ντούκι και φας ξύλο. Δε λέει πριν τις εξετάσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ε κοιτα απο οσο ξερω και οσα εχω μαθει για εκεινη ειναι σοβαρη κοπελα και βεβαια δεν ειναι απο τις κοπελες που τις αρεσουν να πειραματιζονατι, οποτε θα ειναι η εγω η αυτος.... θα ηθελα πολυ να κανω σχεση μιαζι της, τωρα σοβαρη η οχι οτι κατσει...αν κατσει. Ειναι δυσκολο το πως θα καταλαβω αν με γουσταρει...δεν εχω εμπειρια απο γυναικες οποτε δεν μπορω να βασιστω στα λογια μου και ευκολα μπορει να πεταξω καμια "μ@λ@κι@" και να γινω ρεζιλι....δεν ξερω παντως στο σχολειο την βλεπεω μαζι με την φιλη της καποιες φορες να μιλανε μαζι με τον κολητο μου, για ασχετα θεματα βεβαια...και δεν πηγαινω προς τα εκει γιατι δεν ξερω τι να της πω και γενικα πως θα το παιξω ολο το παιχνιδι...σκεφτηκα να πω στον φιλο μου να πει στην φιλη της να πανε για καφε καμια μερα γιατι αυτος την γουσταρει μπας και καταφερω να βγουμε ολοι μαζι για καφε και βρω ευκαιρια να της μιλησω για οτι θελω(που δεν ξερω τι θα επρεπε να της λεω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γιατί πάντα μα πάντα πρέπει να κολλάμε σ'αυτούς που είναι πιασμένοι? :/: Η πρόκληση του μη-προσβάσιμου μήπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Σκέφτηκες να πεις στη θεία σου να πει στη φίλη της που ξέρει τον κολλητό σου να πάνε μαζί να δουν αν το αερόστατο έχει μπλε ή κόκκινα μπαλόνια μπλα μπλα μπλα.

Bullshit. Are you like 5 or something? Με φίλους και κολλητούς θα ζεις? Στα 18 σου ξερωγώ?

Απλή είναι η φάση: πας και μιλάς. Χέστηκες που δεν έχεις εμπειρία. Θ' αποκτήσεις τώρα. Και στην τελική σιγά, και καμιά μαλακία να πετάξεις τι έγινε? Happens to the best of us mate, and I'm not even among them. Yet. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αμα ομως σου δειχνει και η αλλη ενδιαφερον???? Πως να ξεκολησεις μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απλά "να είσαι ο εαυτός σου": κλισέ γραμμή που θα σου πουν όλες οι κοπέλες. Πήγαινε μίλα της όπως σου βγει. Εάν ακούσεις το "θέλω να μείνουμε φίλοι", έλα και ξαναρώτα τι έκανες λάθος. :)

Εάν κάθεσαι εδώ και μας λες για αυτήν, το σίγουρο είναι ότι δεν θα γίνει τίποτα. Όλες οι άλλες λεπτομέρειες είναι ΑΧΡΗΣΤΕΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γιατί πάντα μα πάντα πρέπει να κολλάμε σ'αυτούς που είναι πιασμένοι? :/: Η πρόκληση του μη-προσβάσιμου μήπως?

"Πιασμένοι"!? Not a word like that in my vocabulary.

Μιλάτε ρε μάγκες, αυτό δεν κάνετε. Μιλάτε. Πας και λες αυτά που 'χεις στο κεφάλι σου. Φάε Χ και μετά έλα πες μου αν θα 'σαι κολλημένη. Και βαρύ να σου πέσει σιγά ξερωγώ, θα 'χεις πει τουλάχιστον αυτά που θες και θα 'σαι ελεύθερη να κάνεις ό,τι γουστάρεις μετά.

Απλά δεν είν' τα πράγματα? Μμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
χαχχαχαχ ενταξει το χεσα λιγο αλλα ειμαι καπως μπλοκαρισμενος με αυτη την ιστορια... Ωραια πες πως ξεκιναω και της μιλαω κθημερινα στο σχολειο και την γνωριζω...τωρα πως θα καταφερω να της πω να βγουμε οι δυο μας? Μπορει να παρεξηγησει και να μπλεξιματα μετα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κοίτα, dating magazine δε θα κάτσω να γράψω. Just to clarify. :P

Μιλάς με κόσμο γενικά, ναι? Ε, δεν είναι τίποτα διαφορετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Απλά "να είσαι ο εαυτός σου": κλισέ γραμμή που θα σου πουν όλες οι κοπέλες. Πήγαινε μίλα της όπως σου βγει. Εάν ακούσεις το "θέλω να μείνουμε φίλοι", έλα και ξαναρώτα τι έκανες λάθος. :)

Εάν κάθεσαι εδώ και μας λες για αυτήν, το σίγουρο είναι ότι δεν θα γίνει τίποτα. Όλες οι άλλες λεπτομέρειες είναι ΑΧΡΗΣΤΕΣ.
Ναι θα παω να της μιλησω απλα πρεπει να προετοιμαστω καταληλα, γι αυτο και καθομαι και σας ρωταω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί πάντα μα πάντα πρέπει να κολλάμε σ'αυτούς που είναι πιασμένοι? :/: Η πρόκληση του μη-προσβάσιμου μήπως?
Ο μη-"πιασμένος" πρέπει και πάλι να σε προτιμήσει απ' την ησυχία του. Το ότι είναι και καλά "πιασμένη" δεν είναι πρόβλημά του. Είναι δικό της.

χαχχαχαχ ενταξει το χεσα λιγο αλλα ειμαι καπως μπλοκαρισμενος με αυτη την ιστορια... Ωραια πες πως ξεκιναω και της μιλαω κθημερινα στο σχολειο και την γνωριζω...τωρα πως θα καταφερω να της πω να βγουμε οι δυο μας? Μπορει να παρεξηγησει και να μπλεξιματα μετα... :/:
Dude, είσαι μπλοκαρισμένος γιατί ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙΣ. Ξεκόλλα. Μίλα όπως θα μίλαγες σε ένα αγόρι ή σε μία που δεν σου αρέσει. Χαλαρά. Και θα έρθει στην πορεία.

Προχώρα, μπουρδουκλώσου και μην φοβάσαι να αποτύχεις. Αυτή είναι η εμπειρία, έτσι μαθαίνεις. ;)

Ναι θα παω να της μιλησω απλα πρεπει να προετοιμαστω καταληλα, γι αυτο και καθομαι και σας ρωταω....
Το 'χασες ήδη αν θες "προετοιμασία". Όπως και να 'χει πήγαινε, δεν θα μάθεις αλλιώς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κοίτα, dating magazine δε θα κάτσω να γράψω. Just to clarify. :P

Μιλάς με κόσμο γενικά, ναι? Ε, δεν είναι τίποτα διαφορετικό.
Ενταξει ειπαμε, εχω αρκετους φιλους και φιλες, σχεσεις δεν ειχα αρκετες(1 ειχα μονι πριν 2 χρονια γι 1 μηνα, φαντασου δλδ..) Τεσπα θα παω και θα της μιλαω και οτι γινει εγινε...αμα τα παω καλα οκ, αλλιως καπως θα πρεπει να το σωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ενταξει ειπαμε, εχω αρκετους φιλους και φιλες, σχεσεις δεν ειχα αρκετες(1 ειχα μονι πριν 2 χρονια γι 1 μηνα, φαντασου δλδ..) Τεσπα θα παω και θα της μιλαω και οτι γινει εγινε...αμα τα παω καλα οκ, αλλιως καπως θα πρεπει να το σωσω...

Άχου, σταμάτα να μιλάς λες και αν αποτύχεις θα έρθει η συντέλεια του κόσμου.
Οκ, έχεις φάει κόλλημα, αλλά αν δεν της το δείξεις, έστω και αδέξια/άγαρμπα/άπειρα, πώς θα το μάθει?
Και αν αποτύχεις και στην τελική τι έγινε? Το τελευταίο θηλυκό του πλανήτη είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Άχου, σταμάτα να μιλάς λες και αν αποτύχεις θα έρθει η συντέλεια του κόσμου.
Οκ, έχεις φάει κόλλημα, αλλά αν δεν της το δείξεις, έστω και αδέξια/άγαρμπα/άπειρα, πώς θα το μάθει?
Και αν αποτύχεις και στην τελική τι έγινε? Το τελευταίο θηλυκό του πλανήτη είναι?
Οχι ειπαμε, απλα με ολα αυτα που εχω ακουσει οτι και καλα αμα εχει αγορι ξεχνα τη, στους 2 3ος δεν χωραει, για να εχει σχεση και ειδικα τοσα χρονια τοτε ιανι δυσκολο να σε γουσταρει, περιμενε να δεις ΑΝ τα χαλασει(καποτε) και μετα βλεπεις...κτλπ μου εχουν μειωσει κατα πολυ τις ελπιδες μου και εχω χασει την αυτοπεπεοιθηση μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε όρμα και μη μασάς! Αν δεν της το πεις θα ζεις με το ΑΝ. Και χυλόπιτα να φας θα πας γι‘ άλλα μετά δεν έχεις να χάσεις και τίποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμα ομως σου δειχνει και η αλλη ενδιαφερον???? Πως να ξεκολησεις μετα...

Ξεκολλάς μια χαρά τι θα πει πως θα ξεκολλησεις?Μήπως είσαι σε κατασταση αρραβωνιάσματος και δεν το ξέρεις και σκέφτεσαι με ποιο τρόπο θα σωσεις την σχεση?

Απο την στιγμη που είσαι ελευθερος να κανεις οτι γουστάρεις δεν εχεις κανενα λογο να ασχολείσαι με καταστάσεις που δεν είναι υπερ σου.

Επιπλεον το πιο σημαντικό είναι ότι δεν ασχολείσαι με άτομα που σε κανουν να χανεις αδικα τον χρόνο σου.


Αυτη την στιγμη στην δικη σου περίπτωση αυτο ακριβως παρατηρω.Χανεις τον χρόνο σου και δεν κανεις ελευθερα το παιχνίδι σου με αλλη κοπέλα.Αν η κοπελα που εχεις στο μάτι θέλεις να κανεις κατι τοτε πηγαινε και ξεκαθαρισε της το.Είναι τοσο απλό.Μην περιμενεις να σου έρθει η κοπελα εξ ουρανου,ωστε να κανεις την κινηση σου.


Και έπειτα αν της μιλήσεις τι θα σου κάνει?Θα σου ερθει με ένα ζευγάρι παντόφλες και θα σε κάνει ντα? :P

Ψιτ σοβαρεψου :rolleyes:

Αν πας ανετος χωρις να σε ενδιαφερει τι θα της πεις ή πως θα αντιδράσει εκείνη τοτε δεν εχεις να χασεις τίποτα.Εξαλλου αν σε απορρίψει με χυλοπιτα είναι μεσα στο πρόγραμμα και είναι κατι το αναπόφευκτο.Αν εσύ δισταζεις για την χυλοπιτα και την απορριψη ανοησια σου.

Αν σε πιανει δισταγμος ετσι μπορει να το κάνεις και σε αλλες κοπέλες.Να σε πιάνει δηλαδη ανασαφαλεια χωρις να υπαρχει λογος και να μην έχεις την δυνατότητα με ανεση και ακομπλεξάριστος να εκφραζεις αυτο που σου αρέσει και μάλιστα δεν σου προτείνω κατι τετοιο.

Βγάλε τις όσες ανασφάλειες εχεις και πηγαινε να της μιλησεις.Εξαλλου να την πηδήξεις δεν θέλεις?Αν δεν σου κατσει πας σε αλλη κοπελα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top