Ερωτικές σχέσεις

Val-Eirinaios

Νεοφερμένος

Ο Val-Eirinaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εγω για τωρα μιλησα... δεν θα την παντρευτω κιολας χαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
σταματήστε να σκέφτεστε μόνο με το π**** σας σόρρυ κιόλας....έχετε σκεφτεί ποτέ την άλλη κοπέλα...ότι μπορείτε να την πληγώσετε??γιατί όσο και άνετοι να το παίζουμε αγόρια κορίτσια μετα από κάποια στιγμή συναισθήματα αναπτύσσονται ακόμα και αν είναι απλά βιοχημικές αντιδράσεις...ορμόνες...

τι επιφανειακές σκέψεις...και δεν το λέω από ρομαντισμό..απλά μην σκέφτεστε μόνο τον εαυτό σας μην το πω χειρότερα...
Οι περισσότεροι αυτό σκέφτονται...έτσι νομίζω δηλαδή..:whistle: Δε δίνουν βάση στο πως αισθάνεται μια κοπέλα..και φτάνουν στο σημείο να την πληγώνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ή μπορεί απλά αυτή η κοπέλα να μην αντέχει την πραγματικότητα. Λογικό το βρίσκω να πέσεις όταν βασίσεις τον κόσμο σε κάποιον άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteroskoni

Νεοφερμένος

Η asteroskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
για τριτη γυμνασιου πηγαινει. ε ειχει....αλλα θα ηθελα να το διαπιστωσω βλεποντας την γυμνη! αχαχαχαααα


xaxaxaxaxa εεε ρεεεεε τι κανει η αγαμια.... :whistle::whatever:


υπαρχουν και κατι 8 χρονα και 10 χρονα αναπτυγμενα,....αν θες μπορω να στις γνωρισω....


χαχαχα τι διαβαζω εδω μεσα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Από το να αναρωτιέσαι γιατί δεν προσπαθείς να καταλάβεις?...άμα θες na μάθεις τον κόσμο έξω σταμάτα να τον σκέφτεσαι και άρχιζε να τον ζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
γεια σας παιδες .ειμαι απο τρικαλα και εδω μενω. ειμαι 17 ετων και μεχρι χθες ημουν αθηνα. γνωρισα μια κοπελα 4 χρονια μικροτερη μ . τετοιες εδω στα τρικαλα δεν τις βρισκεις..πολυ αναπτυξη ωρε παιδι μου!και διστασα να κανω κινηση, ενω ειδα ως δεν ηθελε αυτη ομως ποτε δεν ειχε κανει κατι με αγορι. χαζομαρα εκανα ε;

Εμένα η μικρή μου η ξαδέλφη είναι 13 και δεν θέλω καν να φανταστώ ότι μπορεί να σκέφτονται έτσι,
κάτι στερημένοι που την βλέπουν.

13 χρονών είναι παιδί ρε,μόλις τέλειωσε το δημοτικό,νιώστε,γαμώτο σας.
Πεόδουλοι του κερατά.

Στα διάλα συγχύστηκα. Συμφωνώ με την nansy σε όσα είπε. Μπράβο κοπέλα μου,σε πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
όχι οι περισσότεροι σχεδόν όλοι...βλέπουν τις σχέσεις ''σέξ με μόνιμο σύντροφο''..anywayzzzzzzz
Μην έχεις πάντως τη ψευδαίσθηση πώς ο δικός σου είναι διαφορετικός απο τους υπόλοιπους...έστι φαίνεται επειδή είσαι μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
shadow συμφωνώ με τις απόψεις σου ΑΛΛΑ εδώ θα διαφωνήσω....

όπως και να το κάνουμε αν με κάποιον έχεις είτε σεξουαλικές σχέσεις ακόμα και σχέση που μπορεί να μην υπάρχει έρωτας στην αρχή...στο μέλλον αναπτύσσεται όχι γτ είναι θέμα έλλειψης πραγματικότητας αλλά γιατί είναι η φύση,η βιολογία μας πες το όπως θές...

βιοχημικές αντιδράσεις...ορμόνες όπως η φερομόνη αναπτύσσονται και προκαλούν συναισθήματα..

έλλειψη πραγματικότητας θεωρώ το γεγονός να μην πιστεύεις πως μπορεί να αναπτυχθούν αυτά από τη στιγμή που εκρίνονται από το ίδιο μας το σώμα...

Συζητάμε παράλληλα. Δε μίλησα καθόλου για συναισθήματα, είπα απλά πως λίγο πολύ αξίζει το απότομο κατέβασμα σε όλες και όλους όσους εξιδανικεύουν τα πράγματα. Κι επειδή έτυχε να αναφερθούν συγκεκριμένα τα κορίτσια, no matter what they think απλά κοροϊδεύουν τους εαυτούς τους όταν αποκλείουν το σεξ στη λίστα με τα πιθανά κίνητρα όλων όσων τις πλησιάζουν. Πολλές αν όχι τις περισσότερες φορές αυτό θα είναι και το μόνο κίνητρο και κακώς το κατακρίνει ο κόσμος εδώ. Δεν ξέρω πώς σκέφτονται για την ακρίβεια κι ούτε μ' ενδιαφέρει να μάθω. Απλά το point μου ήταν πως αν είναι τόσο έτοιμες να επενδύσουν όλες τις ιστορίες που φτιάχνουν στο κεφάλι τους στον πρώτο τύπο που θα τους αρέσει τότε πάνε γυρεύοντας. Η πραγματικότητα δε δουλεύει όπως η λογοτεχνία, η φαντασία ή όποια άλλη πηγή τέλος πάντων φαίνεται να τις βαράει όλες κατακέφαλα. Οποιοσδήποτε μπλέκει τα δύο είναι άξιος της τύχης του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
και εκεί που είναι που διαφωνώ και τονίζω πως πλέον κοιτάμε μόνο το πως να ικανοποιηθούμε εμείς και δεν σκεφτόμαστε το πως ο άλλος μπορεί να δεθεί μαζί μας...και ακόμη και να συμβεί έτσι αφού αποτελεί ένα ενδεχόμενο με την αλληλεπίδραση μας με ένα άτομο κυρίως όταν εμπλέκεται το σέξ έστω και αν αρχικά συμφωνούμε μόνο σε αυτό καλό θα ήταν στην προκείμενη περίπτωση να μην κοιτάμε τον εαυτούλη μας και να αντιδράμε ώριμα.

Ας αφήσουμε στην άκρη λοιπόν τις μαλακίες γυμνασίου/λυκείου for the sake of this maturity. Νομίζεις είναι δική μου δουλειά να μπω στο μυαλό σου, να καταλάβω πώς σκέφτεσαι και να σχεδιάσω τις κινήσεις μου για να μη σε πληγώσω; Δε θα ήταν προτιμότερο να είσαι έτοιμη από μόνη σου, να είσαι εντάξει ανεξάρτητα από το πόσο μαλάκας είμαι εγώ; Στην τελική ίσως γι' αυτό ακούγεται συνέχεια ότι οι σχέσεις περνάνε κρίση, ότι είμαστε απογοητευμένοι από τους άλλους, τη ζωή μας blah blah. Ίσως γιατί περιμένουμε πολλά απ' τους γύρω και ξεχνάμε να περάσουμε καλά με ό,τι ζούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Κορίτσια δεν είναι καλό να γενικεύουμε! δεν λέω ότι δεν υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις αλλά είστε πολύ απόλυτες! υπάρχουν και πάρα πολλές εξαιρέσεις!
Εγώ π.χ. αν την άλλη την βλέπω μόνο....για την τάβλα μου εμέσως πλην σαφώς τις ξεκαθαρίζω ότι θέλω μόνο φάση! και τώρα είμαι 8 μήνες σε σχέση με μια κοπέλα που νιώθω πραγματα γι αυτήν! σωστός; :P

καλο σας απόγευμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Mην μπερδεύεις την ωριμότητα με την έλλειψη ανθρωπιάς..δική σου δουλειά είναι να μπορείς να είσαι όσο πιο σωστός μπορείς απέναντι στον άλλον...οι άνθρωποι δεν είναι λεμονοκουπες που τις στύβεις και τις πετάς...σκεφτόμενος μόνο το εγώ σου.

Σωστός σύμφωνα με τα δικά σου κριτήρια. Για άλλους το λάθος το κάνουν όσοι δε σκέφτονται μόνο τον εαυτό τους και τελικά διαλύονται. Υπάρχουν αυτοί που συνδυάζουν τα δύο κι αυτοί που απλά δε συναναστρέφονται ουσιαστικά με ανθρώπους. Χίλιες δυο παραλλαγές δε μπορούν να σου δώσουν ορισμό. Δε μπερδεύω την ωριμότητα με την έλλειψη ανθρωπιάς, το παράδειγμα το έφερα επειδή ως ενήλικη ευθύνεσαι αποκλειστικά για τις πράξεις σου. Μπορείς να πεις ότι σιχαίνεσαι την πραγματικότητα κι ότι εσύ ως προσωπικότητα δε θες να είσαι μέρος της αλλά δε μπορείς να κατηγορήσεις τον άλλο ή να του ζητήσεις ευθύνη για ό,τι είναι. Στην τελική δε μπορείς να καθορίσεις τι είναι οι άλλοι, μόνο με τον εαυτό σου παίζεις.

Αν κάτι έχει μπερδευτεί σίγουρα σ' αυτό το θέμα είναι η ηθική. Από πότε αυτή είναι καθολική κι από πότε πρέπει η δική μας αντίληψη γι' αυτή να συμβαδίζει με τις πράξεις όλων; Σίγουρα μιλάμε για κάτι που διαμορφώνεται από την αλληλεπίδρασή μας με άλλα άτομα και γι' αυτό δεδομένη κοινωνική δομή έχει ως αποτέλεσμα την αποδοχή δεδομένων ηθικών κανόνων. Μπορούμε όμως να συζητάμε για ώρες σχετικά με το τι είναι σωστό να γίνεται και να μην καταλήγουμε κάπου. Καθένας το βλέπει διαφορετικά το πράγμα και κάτι που για μένα εξευτελίζει έναν άνθρωπο για τον άλλο μπορεί να είναι απόλυτα φυσιολογικό. Σε κάθε περίπτωση δεν υπάρχουν σταθερές, μόνο η μάζα.

Οι σχέσεις δεν περνάνε κρίση επειδή περίμενουμε πολλά ..αλλά επειδή δίνουμε πολλά και παίρνουμε λίγα γιατί σχεδόν όλοι σκέφτονται μόνο τον εαυτούλη τους..

Μα είπε κανείς ότι στις σχέσεις ισχύει το fair trade; Όσα και να δώσεις, πολλά ή λίγα, δεν υπάρχει κάποιου είδους συμβόλαιο που σου εγγυάται ότι θα πάρεις τα ίδια. Γι' αυτό λέω ότι ο καθένας πρέπει να ξέρει τι παίζει στην πραγματικότητα, για να ξέρει πώς θα παίξει κι αυτός σ' αυτή.

Και μπορείς να περνάς καλά βγαίνοντας έξω με φίλους κάνοντας άλλα πράγματα και όχι να πηδάς δίχως την παραμικρή έννοια για τον άλλον με τον κίνδυνο να τον πληγώσεις...

Μα είναι άλλο είδος διασκέδασης το ένα κι άλλο το άλλο. Μπορείς να απαγορεύσεις το σεξ σε κάποιον επειδή έτυχε να πληγώσει ανθρώπους στην πορεία, ανθρώπους που κατά πάσα πιθανότητα ζούσαν σε παραμύθια ή περίμεναν πολλά απ' το λάθος άτομο;

Όσο έτοιμοι και να είμαστε όταν θα την φάμε την πατάτα θα πληγωθούμε θα διαλυθούμε...είναι de facto..γιατί είμαστε άνθρωποι έχουμε συναισθήματα παρότι είναι βιοχημικά και όχι πραγματικά υπαρκτά.Αντιδρούμε στα εξωτερικά ερεθίσματα,δεν είμαστε ρομπότ,νιώθουμε τον άλλον όταν τον αγγίζουμε,ανατριχιάζουμε,χαμογέλαμε στην σκέψη του άλλου,τον ερωτευόμαστε..πως να το εξηγήσω αλλιώς νιώθουμε ακόμα και ας είναι ψευδαίσθηση..

Δεν είναι σίγουρο πως όλοι κάποτε θα πληγωθούμε ακριβώς επειδή αντιδρούμε διαφορετικά στα ίδια εξωτερικά ερεθίσματα. Άλλα πράγματα περιμένω εγώ απ' τους ανθρώπους κι άλλα ο τύπος που κλαίει στη γωνία κι αυτό δεν είναι μαγκία δική μου ή δική του, απλά διαφορετικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Val-Eirinaios

Νεοφερμένος

Ο Val-Eirinaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εγω εννοειται πως σκεφτομαι την κοπελα που εχω απεναντι μου...δεν ειναι τυχαιο το οτι οταν ειμαι με μια κοπελα θελω συνεχως να ειμαι μαζι της.... θελω να της προσφερω οσα μπορω.....απλα μεχρι να ερθει ο ρομαντισμος υπαρχει η αγρια σκεψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
παντως αυτο που λετε μην μπλεκεις με ερωτες στην τριτη λυκειου και τετοια τα ελεγα και εγω φετος στην αρχη της χρονιας και παραλιγο θα το καταφερνα αλλα η 7ημερη μου την εφερε :P απο την πρωτη μερα γνωρισα μια που μου αρεσε πολυ αλλα ως γνησιος φοβιτσιαρης δεν την ειπα τιποτα και εμεινα με τον καημο ελπιζω να προλαβω να διορθοσω τα πραγματα οταν βρω το ρημαδι το θαρρος :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
γεια σας παιδες .ειμαι απο τρικαλα και εδω μενω. ειμαι 17 ετων και μεχρι χθες ημουν αθηνα. γνωρισα μια κοπελα 4 χρονια μικροτερη μ . τετοιες εδω στα τρικαλα δεν τις βρισκεις..πολυ αναπτυξη ωρε παιδι μου!και διστασα να κανω κινηση, ενω ειδα ως δεν ηθελε αυτη ομως ποτε δεν ειχε κανει κατι με αγορι. χαζομαρα εκανα ε;

Καλα ποσο στερημενος παιζει να εισαι για να γουσταρεις κοριτσια του γυμνασιου ενω εσυ εχεις τελειωσει και το λυκειο :/:.Μου αρεσει που λες κιολας οτι δεν ηθελε και εσυ συνεχιζες γιατι λες οτι δεν εχει κανει κατι με αγορι.Καλα αυτη φοραει μπλουζα που λεει δεν εχω κανει ποτε μου τιποτα ή εισαι μεντιουμ :hmm:

PS Βρες πιο μικρη την αλλη φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ο Val-Eirinaios ή μας δουλεύει (το πιο πιθανό) ή έχει ανάγκη ψυχολοψυχιάτρου!

Επίσης μια επισήμανση: " Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι ", ο νοών νοήτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι για την ηλικία του δεν είπε κάτι περίεργο. Χαλαρώστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χαλαροί είμαστε απλά σχολιάζουμε, βρε αδελφέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μόνο παιδεραστή δεν τον έβγαλαν πίσω πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι για την ηλικία του δεν είπε κάτι περίεργο. Χαλαρώστε.

Δεν ειναι λιγο περιεργο ενας 17 χρονων τυπος να "ασχολειτε" με μια 13χρονη η οποια δεν ενδιαφερεται κιολας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καθόλου. Όταν θα 'σαι 24 θα κοιτάς μόνο όσες είναι πάνω από 20; Δεν τη βίασε απλά του άρεσε και δε βγήκε τελικά. Πού το πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top