Ερωτικές σχέσεις

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μα οι πλατωνικοι ερωτες ειναι οι πιο υπεροχοι...και βασικα θα ελεγα οι πιο ανωτεροι απο τα ανθρωπινα δεδομενα, μακαρι πολλες σχεσεςι να ηταν βασισμενες σε πλατωνικους ερωτες...βεβαια ειναι λιγο παρεξηγημενος, γιαυτους που δεν εχουν διαβασει τα εργα του πλατωνα φαιδρος και συμποσιον οπου αναπτυσσονται αυτες οι θεωριες....

παντως εγω ειμαι της γνωμης πως αυτο το οτι δν μιλιουνται υποδυκνειει ερωτα...και καλυτερα που σιωπατε, πρεπει ομως να του μιλησει...δε θα κρατησει πολυ, αν εχουν δυνατο ερωτα, ειμαι σχδον σιγουρος πως τα ματια θα τους αρκουν για να μιλανε...:) [νταξ οχι για να παισουν ψιλη κουβεντα βεβαια :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
........... διάβαζα με συγκίνηση το αρχικό μήνυμα όταν πρόσεξα ότι η κοπέλα που το δημοσίευσε είναι 13... oops :worry:

ANYWAY, ένα έχω να πω.... δεν έχει νόημα να γίνεις κάποια άλλη για να του αρέσεις... ένα αγόρι που πραγματικά αξίζει θα σε αγαπά όπως ακριβώς είσαι...:) ούτε μπορείς να τον αναγκάσεις να σε αγαπήσει, δυστυχώς...

Δεν θέλω να φανώ η κακιά της υπόθεσης, αλλά το πιο πιθανό είναι να σου περάσει αυτός ο "φευγαλέος έρωτας" σε σύντομο χρονικό διάστημα.... sorry :/ Πες με ψεύτρα αν θες, όμως αργά ή γρήγορα θα το διαπιστώσεις και μόνη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αλλα εδω δε μιλαμε για μενα νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερ!να

Νεοφερμένος

Η κατερ!να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Το ίδιο και το κόψιμο.
Δεν παλευεσαι!!! :D

Φιλε μου ενα εχω να πω...προσεξε να διαλεξεις μια που και αυτη να ενδιαφερεται για σενα και εσυ γιαυτην...μην πας με την πρωτη που θα βρεθει μπροστα σου απλα και μονο επειδη οι φιλοι σου εχουν κοπελα...το πιο πιθανο ειναι να πληγωθεις και εσυ και αυτη...κοιταξε να περασεις εκει που θες μα οι κοπελιες δεν χανονται..!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ρε παιδιά τώρα το τελευταίο καιρό κάνω παρέα πολύ με ένα κορίτσι από τη σχολή μου ,διαβάζουμε μαζί βλέπουμε ταινίες σπίτι μου κτλ και μπορώ να πω ότι την έχω ερωτευθεί.Το πρόβλημα είναι πως αυτή τα έχει ήδη με ένα αγόρι τον οποίο τον έχει μάλιστα γραμμένο σαν επαφή του κινητού της με το όνομα Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ! και έχω δει κρυφά φωτογραφίες στο κινητό της να φιλιούνται.Το θέμα είναι ότι θέλω να την κερδίσω εγώ..Μην με πείτε κακό αλλά την αγαπώ πολύ!Αυτός νομίζω πως την βλέπει μόνο το ΣΚ ..Υπάρχει περίπτωση αυτός να είναι ένας εφηβικός έρωτας που περνάει και αργότερα να τον αφήσει ? Να αφήσω λίγο το χρόνo να τρέξει και μετά να προχωρήσω λίγο παραπέρα ή θα μπλέξω άσχημα?
Help παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κανε της μαγια
βγες εξω με ξεπλεκα μαλλια και χωρεψε κατω απο πανσεληνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Κανε της μαγια
βγες εξω με ξεπλεκα μαλλια και χωρεψε κατω απο πανσεληνο
Ρε συ, να την κερδίσει θέλει. Δε ζήτησε μια θέση στο Δαφνί. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εσυ τι πιστεύεις ,οτι νιώθει για σένα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Χμμ...πιο πολύ βλεπόμαστε φιλικά , δν ξέρω βέβαια ίσως στο τέλος να καταλήξει να είναι η καλύτερη μου φίλη ...και πάλι ευχαριστημένος θα είμαι όμως :) Δηλαδή για να τον έχει γραμμένο ως ΑΝΤΡΑΣ Μ! το έχει όνειρο και στην πραγματική της ζωή ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
δεν νομίζω κάτι παραπάνω από φιλία...αφού τα έχει με άλλον και τον έχει στο κινητό ως άντρα της...οι άντρες πιστεύω είναι πολύ επιρρεπείς σε τέτοιου είδους περιπτώσεις..
Συμφωνώ , αλλά για ποιον ακριβώς λόγο ,να συνεχίζει ολο αυτό το σκηνικό με το παιδί εδω ; Διότι ,οταν είσαι σε σχέση και δη ερωτευμένος , δεν αφήνεις να παιχτούν ολα αυτά . Μπορεί να ακούγεται συντηρητικό , αλλά αν πραγματικά αγαπούσε τον άλλον , ισως θα έπρεπε να είχε κόψει τα πολλά πολλά . Εκτός και αν είναι τοοοοσο αγαθή .
ΟΚ ,τώρα θα γίνω κακός :P ,αλλα εγώ πιστεύω πως είτε δεν εχουν ξεκαθαρίσει τα συναισθήματα της ,είτε το παίζει σε δυο ταμπλό ... :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
μερικές φορές το αγόρι παρεξηγεί την συμπεριφορά της κοπέλας...και το αντίστροφο....είναι πως κάποιος το λαμβάνει...μπορεί ν το προκαλέι άθελα της..
Άθελα της μπορεί να το προκαλεί ,μόνο εαν είναι τόσο ''αθώα'' . Και αντικειμενικά να το δεί κάποιος ,η συμπεριφορά της είναι παράδοξη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Συμφωνώ , αλλά για ποιον ακριβώς λόγο ,να συνεχίζει ολο αυτό το σκηνικό με το παιδί εδω ; Διότι ,οταν είσαι σε σχέση και δη ερωτευμένος , δεν αφήνεις να παιχτούν ολα αυτά . Μπορεί να ακούγεται συντηρητικό , αλλά αν πραγματικά αγαπούσε τον άλλον , ισως θα έπρεπε να είχε κόψει τα πολλά πολλά . Εκτός και αν είναι τοοοοσο αγαθή .
ΟΚ ,τώρα θα γίνω κακός :P ,αλλα εγώ πιστεύω πως είτε δεν εχουν ξεκαθαρίσει τα συναισθήματα της ,είτε το παίζει σε δυο ταμπλό ... :mad: :P
Συμφωνώ κάπως. :hmm:

Δηλαδή άλλο να είναι απλά φίλος της και να βγούν 1-2 φορές ρε παιδί μου και άλλο να είναι όλη μέρα σπίτι του,να βλέπουν ταινίες,να διαβάζουν μαζί. :worry: Και βλέπει και το αγόρι της μόνο τα Σ/Κ ας πούμε.
Οκ. Είναι νορμάλ να έχεις φιλούς,να βγείς,να πείς δυο πράγματα,να πάς σπίτι τους,να έρθουν και αυτοί.
Αλλά τόσο κολλητηλίκι πια? :confused:

Ίσως είναι και ανάλογα τον χαρακτήρα τώρα,δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Τέλος πάντων παιδιά μάλλον θα την δω περισσότερο σαν φίλη και ίσως κάποια στιγμή να τους παντρέψω κιόλας χαχα ... Δηλαδή αυτό το ΑΝΤΡΑΣ Μ! εσείς πως το βλέπετε να σημαίνει γι' αυτήν ?
Πάντως θα φροντίσω να έρθω λίγο πιο κοντά όχι πολύ όμως για να μ' έχει ΚΑΒΑΤΖΑ αν κάτι πάει στραβά :)


Άλλωστε γυναίκες υπάρχουν πολλές σε αφθονία ,¥?$ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τέλος πάντων παιδιά μάλλον θα την δω περισσότερο σαν φίλη και ίσως κάποια στιγμή να τους παντρέψω κιόλας χαχα ... Δηλαδή αυτό το ΑΝΤΡΑΣ Μ! εσείς πως το βλέπετε να σημαίνει γι' αυτήν ?
Πάντως θα φροντίσω να έρθω λίγο πιο κοντά όχι πολύ όμως για να μ' έχει ΚΑΒΑΤΖΑ αν κάτι πάει στραβά :)
Γιατι πολύ απλά ,δεν της ζητάς ,να ξεκαθαρίσετε την κατάσταση ; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατι πολύ απλά ,δεν της ζητάς ,να ξεκαθαρίσετε την κατάσταση ; ;)
Lol!
Βρε παιδιά, όταν κάποιος είναι ερωτευμένος πολλές φορές παρερμηνεύει τα πράγματα.
Δηλαδή όποιος είναι σε σχέση κόβει επαφές με άλλους; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
γιατί ρε σεις, είναι τόσο περίεργο που ειναι κολλητοί δηλαδή; πρέπει πάντα να υπάρχει ερωτικό στοιχείο από πίσω? :hmm:
στο θέμα μας φίλε μου...λογικά δεν θα αισθάνεται κάτι παραπάνω από φιλία για σένα, μιας και είναι με τον άλλον...απο κει και πέρα, μπορείς να την ρωτήσεις διά της πλαγίας οδού τι αισθάνεται για σένα,αν θέλεις τόσο να μάθεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
πηρες σβαρνα ολα τα φορουμ βρε φιλε ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Lol!
Βρε παιδιά, όταν κάποιος είναι ερωτευμένος πολλές φορές παρερμηνεύει τα πράγματα.
Δηλαδή όποιος είναι σε σχέση κόβει επαφές με άλλους; :worry:

γιατί ρε σεις, είναι τόσο περίεργο που ειναι κολλητοί δηλαδή; πρέπει πάντα να υπάρχει ερωτικό στοιχείο από πίσω? :hmm:
Ίσως εχω αυτή την γνώμη ,επειδή δεν πιστεύω σε μια τέτοια φιλία ,τουλάχιστον όχι σε τέτοιο επίπεδο ... !

Αλλά σας ξαναλέω ,αντικειμενικά και μόνο ,το γεγονός πως ξοδεύουν τόσο χρόνο και κάνουν τόσα πράγματα μαζί , είναι παράξενο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μου άρεσε έτσι πως κατευθύνθηκε η συζήτηση και έμαθα πολλά . Τελικές μου σκέψεις είναι οι εξής :

1. είμαι μικρός(εικοσάρης), και απλα κόλλησα στην 1η κοπελα που μου εδωσε λιγο ενδιαφερον (εστω και φιλικο)

2. Θα ψάξω γι' άλλη αλλά αυτή θα την έχω πολύ κοντά μου ώστε στα πρώτα προβλήματα που θα έχει στη σχέση της(δεν υπάρχει περίπτωση όλα να πάνε μέλι-γάλα) να 'ρθεί σε 'μένα

3. Όταν είμαστε μαζί αισθάνομαι πολύ ζεστασιά αλλά όταν σκέφτομαι ότι τα έχει με άλλον κρυώνω αφάνταστα γμτ γι' αυτό νιώθω πως ότι προσφέρω δεν αποδίδει όπως θέλω ..κρίμα γμτ

Ότι γίνει στην πορεία θα σας ενημερώσω ..

Και κάτι άλλο ..σήμερα μου έστειλε ένα μήνυμα και μου έλεγε "πως όταν τελειώσουν οι εξετάσεις θέλει να πάμε μια μεγάλη βόλτα μαζί στην παραλία"..Να ελπίζω σε κάτι καλό ?..γιατί η ελπίδα πεθαίνει τελευτάια και ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top